WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Ön Kamera Değişimi

iPhone Ön Kamera Değişimi

iPhone akıllı telefonlarının ön kameralarında alınan darbeler sebebi ile arızalanma yaşanabilir. Kamera lensi kırılabilir, kamera soketi çatlayabilir. Bununla birlikte zamanla çekim kalitesi ilk günkü halinden uzaklaşabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşıldığında çözüm yolu kamera değişiminin yapılmasıdır.

Bu yazımızda GSM İletişim’de iPhone ön kamera değişimi nasıl yapılır, dikkat edilen konular nelerdir ve ön kamera değişim fiyat listesi modellere göre sizlerle paylaşılacaktır. Ama önce hatırlatmakta fayda vardır ki ön kamera kamera değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi gerekir.

 1. Kullanılan ürünün orjinal olmalıdır.
 2. Profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından değişim yapılmalıdır.
 3. Kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri dönmelidir.
 4. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalıdır.
 5. Cihazınız ön kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

iPhone ön kamera değişimi nasıl yapılır

iPhone ön kamera değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza zarar gelmemesi için gerekli teknik servis koşullarının oluşturuldu ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

 1. iPhone ön kamera değişim süresi servisimize uğradığınız taktirde ortalama 30 dakikadır.
 2. Teknik servis adresimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 3. Kamera değişiminde cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılmaktadır.
 4. Kamera fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
 5. Değişim süreçlerinde telefonunuz sıfırlanmaz. Bu sayede cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.

iPhone ön kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli ön kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız olmasından dolayı, garanti süresi içerisinde ön kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarının ön kamera değişimi fiyat listesine hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sol kısımda ön kamera değişimi yapılan model, sağ kısımda ise ön kamera değişim ücreti bulunmaktadır.

Telefon modeliniz ya da ön kamera değişim fiyatı tabloda mevcut değil ise teknik servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve ön kamera değişimi fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

iPhone ön kamera değişimiÖn kamera değişim fiyatı
iPhone X ön kamera değişimi900 TL
iPhone 8 Plus ön kamera değişimi400 TL
iPhone 8 ön kamera değişimi400 TL
iPhone 7 Plus ön kamera değişimi400 TL
iPhone 7 ön kamera değişimi400 TL
iPhone 6s Plus ön kamera değişimi400 TL
iPhone 6s ön kamera değişimi400 TL
iPhone SE ön kamera değişimi400 TL
iPhone 6 Plus ön kamera değişimi400 TL
iPhone 6 ön kamera değişimi400 TL
iPhone 5s ön kamera değişimi400 TL
iPhone 5 ön kamera değişimi400 TL
iPhone 4s ön kamera değişimi400 TL
iPhone 4 ön kamera değişimi400 TL

iPhone ön kamera değişimi videosu

GSM İletişim teknik servis odasında iPhone ön kamera değişimi nasıl yapılıyor daha yakından incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından özel olarak bir video çekimi yapılmıştır. Bu şekilde çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube Kanalı’mıza yüklenir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 6 ekran, kasa ve ön kamera değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

iPhone akıllı telefonunuzun ön kamera değişimi hakkında akınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (3 Yorum)

 • Mustafa - 5 yıl önce

  Iphone 7 kullanıcısıyım ve ön kameram siyah ekran hatası vermekteydi ve bulunduğum şehirde bir teknisyen tarafından değiştirildi ama çekim kalitesi oldukça düşük size yollasam tekrar eski haline kavuşur mu ? Teşekkürler.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.