WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Ses Tuşu Değişimi

iPhone Ses Tuşu Değişimi

iPhone akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlar bir tanesi de ses tuşlarının işlevini yerine getiremez hale gelmesidir. iPhone cihazlarında 2 türlü ses tuşu vardır. Biri sesin açılıp/kapatılması sağlar iken diğeri de sessize almayı sağlamaktadır.

Ses tuşlarında arıza yaşanmasının sebebi ise sıvı – nem teması, alınan darbeler sonrasında ses tuşu soketinin zarar görmesi ya da kullanımdan dolayı zamana aşınması olarak verilebilir.

iPhone ses tuşu değişimi nasıl yapılır

iPhone ses açma – kapama ve sessize alma tuşu değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone ses tuşu değişimi süresi ise teknik servisimizde sadece 45 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda olabilirsiniz. O halde 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. “iPhone ses tuşu değişimi” yapılırken telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  2. Değişim süreçlerinde orjinal ürün kullanılır.
  3. Ses açma – kapama ve sessize alma tuşu sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  4. Telefon sizlere teslim edilirken 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ses tuşu garanti kartınız hazırlanır.

Garanti süresi içerisinde, kullanıcı hatası dışında (sıvı – nem teması, darbe ve benzeri) ses tuşu ile ilgili karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone ses tuşu değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarında modellerine göre ses tuşu değişimi 2018 yılı güncel fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablomuz aracılığı ile paylaşılmıştır. Güncel fiyat bilgileri, aklınıza takılan konular ve diğer sorularınızı müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X Ses Tuşu DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Ses Tuşu DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Ses Tuşu DeğişimiSorunuz
iPhone 7 Plus Ses Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 7 Ses Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Ses Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 6s Ses Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 6 Plus Ses Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 6 Ses Tuşu Değişimi100 TL
iPhone SE Ses Tuşu Değişimi100 TL
iPhone 5S Ses Tuşu Değişimi70 TL
iPhone 5C Ses Tuşu Değişimi70 TL
iPhone 5 Ses Tuşu Değişimi70 TL
iPhone 4S Ses Tuşu Değişimi50 TL
iPhone 4 Ses Tuşu Değişimi50 TL

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

Teknik servisimizde iPhone akıllı telefonlarının arızalanan parçalarının değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz iPhone 6 wifi entegresi değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim’de yapılan diğer parça değişimi videolarını da incelemek isterseniz eğer resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.