WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Titreşim Motoru Değişimi

iPhone Titreşim Motoru Değişimi

iPhone akıllı telefonlarında bulunan titreşim motorunda belirli sebeplerden belirli problemler yaşanabilir. Yaşanılan bu problemlerin sebebi ise genelde alınan darbelerden dolayı titreşim motorunun işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Çözüm yolu ise titreşim motorunun değişiminin yapılmasıdır. Onarım kesinlikle profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafında, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmalıdır.

iPhone titreşim motoru değişimi nasıl yapılır

“iPhone titreşim motoru değişimi”, alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

iPhone titreşim motoru değişimi süresi servisimize geldiğinizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal ürün kullanılır.
  2. Onarım yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Telefonun titreşim özelliği sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  4. Değişim sonrası telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz.
  5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) parça değişim garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde titreşim motoru ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone titreşim motoru değişimi 2018 fiyat listesi

iPhone akıllı telefon modellerine göre titreşim motoru değişimi fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile iPhone cihazlarının titreşim motoru değişimi 2018 fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Güncel stok ve fiyat bilgisi için ise teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X Titreşim Motoru Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Titreşim Motoru Değişimi250 TL
iPhone 8 Titreşim Motoru Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Titreşim Motoru Değişimi200 TL
iPhone 7 Titreşim Motoru Değişimi200 TL
iPhone 6s Plus Titreşim Motoru Değişimi160 TL
iPhone 6s Titreşim Motoru Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Titreşim Motoru Değişimi140 TL
iPhone 6 Titreşim Motoru Değişimi120 TL
iPhone SE Titreşim Motoru Değişimi100 TL
iPhone 5S Titreşim Motoru Değişimi100 TL
iPhone 5C Titreşim Motoru Değişimi100 TL
iPhone 5 Titreşim Motoru Değişimi100 TL
iPhone 4S Titreşim Motoru Değişimi80 TL
iPhone 4 Titreşim Motoru Değişimi80 TL

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone parça değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla video çekimleri gerçekleştirilmekte ve bu videolar resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir. Ayrıca Youtube kanalımızda teknik servisimizin ortamı da detaylı bir şekilde 360° videolar ile paylaşılmıştır.

Servisimizde yapılan onarım süreçlerini daha yakından incelemek isterseniz eğer mesela hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz iPhone 7 Plus ekran ve arka kamera değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone titreşim motoru değişimi ile alakalı aklınıza takılan konular mı var ? Hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından sorularınızı yazabilirsiniz. Profesyonel APPLE teknisyenlerimize danışılarak sorularınızın cevaplandırılır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.