WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone X şarjı çabuk bitiyor

iPhone X şarjı çabuk bitiyor

iPhone X şarjı çabuk bitmeye başladı ne yapmalıyım, iPhone X  şarjı neden çabuk bitiyor gibi sorular soruyorsanız eğer yaşadığınız problem batarya kaynaklıdır. Zamanla kullanımdan dolayı batarya ömrü sona ermeye başlamış ya da ya da bataryada şişme yaşanmış olabilir.

Telefonunuzun şarjının çabuk bitmesi sorununun çözüm yolu ise batarya değişimidir. Bu yazımızda iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte açıklanmıştır.

iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır?

iPhone X batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, batarya değişimi için gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır.

iPhone X batarya değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişiminde orjinal 2716 mAh ürün kullanılır.
  2. Onarım süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişm onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone X batarya değişimi videosu

iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izlemenizi sağlamak amacıyla teknik servis odamızda değişim yapılırken çekilmiş olan video GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmiştir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.