WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Xs Ekranı Kırıldı

iPhone Xs Ekranı Kırıldı

iPhone Xs ekranı belirli sebeplerden dolayı kırılabilir. Özellikle yere düşme sonucu ekran kırılması sorunu ile karşılaşılmaktadır. Bununla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor olabilir, ön cam çatlamış olabilir, iç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyor ya da mürekkep akması tarzında lekeler ile karşılaşılıyor olabilir.

iPhone Xs ekranı kırıldı ise alanında uzman ve tecrübeli bir APPLE teknisyeni tarafından ekran değişimi yapılmalıdır. Ekran değişimi yapılan servis odası gerekli koşulları sağlamalı, orjinal ürün kullanılmalı ve telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

iPhone Xs ekran değişimi nasıl yapılır ?

iPhone Xs ekran değişimi periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda cihazınıza özgü özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone Xs ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişiminin ardından cihazınızı dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Ekran değişiminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Xs ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

iPhone Xs ekran değişimi fiyatı 1800 TL‘dir. iPhone Xs Ekran Değişimi ürün sayfamızı ziyaret ederek tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde çekilen ekran ve diğer parça değişimi videoları GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmektedir.

iPhone Xs diğer parça değişim fiyatları

Telefonunuzu ekranının kırılmasının yanı sıra kasasında, kamerasında veya diğer parçalarında da hasar yaşanmış olabilir. Bununla birlikte bazı parçalarında hali hazırda sorunlar mevcut olabilir.

Hemen aşağıdaki tabloda iPhone Xs parça değişim fiyatları tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda yapılan işlem sağ kısımda ise değişim fiyatı mevcuttur.

Yapılan İşlemDeğişim Fiyatı
iPhone Xs ekran değişimi1200 TL
iPhone Xs kasa değişimi2000 TL
iPhone Xs batarya değişimi600 TL
iPhone Xs arka kamera değişimi1200 TL
iPhone Xs ön kamera değişimi900 TL
iPhone Xs şarj soketi değişimi 700 TL
iPhone Xs hoparlör değişimi700 TL
iPhone Xs mikrofon soketi değişimi700 TL
iPhone Xs kulaklık soketi değişimi1000 TL

iPhone Xs ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için maalesef ki garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Alınan en ufak bir darbe sonucunda ekran kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, dokunmatik alanın hasar görmesi, iç ekran kırılmasıi ekrana görüntü gelmemesi, sıvı teması gibi sorunlarda dahildir.

iPhone Xs ekranı kırıldı ama kaskom var, karşılar mı ?

Telefonunuzu satın alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka ilk olarak olarak kasko sözleşmenizdeki maddeleri incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Kaskonuz varsa ücretsiz ya da indirimli bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.