WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone zil sesi sorunu çözümü

iPhone zil sesi sorunu çözümü

iPhone akıllı telefonum sessiz modda olmamasına rağmen biri aradığında telefonumda zil sesi çalmıyor, alarmı kurdum ancak yine ses çıkmıyor diyorsanız eğer yaşanılan bu sorunun çözüm yollarını paylaşacağız. Öncelikle belirtmek isteriz ki bu problem yazılımsal da olabilir donanımsal da. Yazılımsal ise sizler tarafından çözülebilir. Donanımsal ise teknisyen müdahalesi gerektirmektedir.

iPhone zil sesi sorunu çözümü – yazılımsal

iPhone zil sesi sesi çıkmıyor sorunun sebebi yazılımsal olabilir. İlk olarak olarak zil sesini etkileyen bilmediğiniz yabancı uygulamalar var mı kontrol edilir. Bu uygulamalar silinerek sorun çözülebilir. İkinci bir çözüm yolu ise telefonu resetlemektir. Yine sorun devam ediyor ise yeni bir IOS güncellemesinin beklenmelidir ya da güncelleme varsa güncelleme yapmanız gerekir.

Yukarıda anlatmış olduklarımızı uygulamanıza rağmen sorun çözülmemiş ise donanımsal bir problem var diyebiliriz. Donanımsal problemlere ise kesinlikle uzman bir APPLE teknisyeninin müdahalesi gerekmektedir.

iPhone zil sesi sorunu çözümü – donanımsal

Telefonun almış olduğu darbeler sonrasında zil sesinin çıkmasını sağlayan hoparlör hasar görebilmektedir. Hoparlör hasar gördüğünde ise zil sesi çalmıyor sorununun çözüm yolu ilgili parçanın değiştirilmesidir. Zil sesi parçası değiştirilirken;

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
  2. Teknik servis odası gerekli bütün koşulları sağlamalı,
  3. Telefonunuz değiştirilen parçanın garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmeli,
  4. Bilgileriniz silinmemeli (kullanıcı isteği),
  5. Profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından değişim yapılmalıdır.

iPhone zil sesi sorunu çözümü 2018 fiyat listesi

iPhone zil sesi sorunu çözüm yolu fiyatlandırması hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda bulunan alandan telefon modelini, sağ sütundan ise değişim fiyatını bulabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X zil sesi sorunu çözümüSorunuz
iPhone 8 Plus zil sesi sorunu çözümüSorunuz
iPhone 8 zil sesi sorunu çözümüSorunuz
iPhone 7 Plus zil sesi sorunu çözümü150 TL
iPhone 7 zil sesi sorunu çözümü150 TL
iPhone 6s Plus zil sesi sorunu çözümü150 TL
iPhone 6s zil sesi sorunu çözümü120 TL
iPhone 6 Plus zil sesi sorunu çözümü120 TL
iPhone 6 zil sesi sorunu çözümü100 TL
iPhone SE zil sesi sorunu çözümü100 TL
iPhone 5S zil sesi sorunu çözümü70 TL
iPhone 5C zil sesi sorunu çözümü70 TL
iPhone 5 zil sesi sorunu çözümü70 TL
iPhone 4S zil sesi sorunu çözümü50 TL
iPhone 4 zil sesi sorunu çözümü50 TL

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone akıllı telefonlarının parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izlemek isterseniz eğer teknisyenlerimiz tarafından çekiken hemen aşağıdaki iPhone X ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan diğer ekran, batarya ve parça değişimi videolarını da incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone zil sesi sorunu ile ilgili sıkça aratılanlar

iPhone zil sesi sorununu yaşayan kullanıcıların bu makalemize daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için hemen aşağıda siz iPhone akıllı telefon kullanıcıları tarafından en sık aratılan kelimeleri paylaşıyoruz.

“iPhone biri ararken zil sesi çalmıyor”
“iPhone 5s ses çıkmıyor”
“Telefonun zil sesi çalmıyor”
“iPhone 6s çalarken ses çıkmıyor”
“Telefonumun zil sesi çıkmıyor”
“iPhone 8 zil sesi çalmıyor”
“iPhone alarm sesi çalmıyor”
“iPhone 8 plus zil sesi çalmıyor”

Yaşanılan bu sorun hakkında aklınıza takılan sorular mevcut ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorularınızı sorabilir ve APPLE teknisyenlerimiz tarafından bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.