WhatApp Destek Telefon ile Ara

Lenovo Vibe Shot Z90 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe Shot Z90 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe Shot Z90 cep telefonun ekranı yere düşme, üzerine baskı uygulanması, sert bir zemine çarpma veya istemsiz kazalar sonucu kırılabilir. Bununla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı çalışmayabilir, ekranda ölü pikseller oluşabilir ya da ön cam çatlayabilir. Bu ve benzeri durumlarda karşı karşıya kalındığında full tek parça yani iç ekran + ön […]

Lenovo Vibe Shot Z90 cep telefonun ekranı yere düşme, üzerine baskı uygulanması, sert bir zemine çarpma veya istemsiz kazalar sonucu kırılabilir. Bununla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı çalışmayabilir, ekranda ölü pikseller oluşabilir ya da ön cam çatlayabilir. Bu ve benzeri durumlarda karşı karşıya kalındığında full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

LENOVO VIBE SHOT Z90 EKRAN DEĞİŞİMİ

Lenovo Vibe Shot Z90 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilmekte ve 7/24 güvenlik kameraları ile koruma altına alınmaktadır. Aynı zamanda tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Kullanılmakta olan ekranlar full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşur. Bütün bu ayrıcalıklar sayesinde ekran değişimi sonrası bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Lenovo Vibe Shot Z90 Ekran Tamiri

Lenovo Vibe Shot Z90 ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakikadır. Kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 (üç) iş günüdür. Kargo gönderimleri iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır.

LENOVO VIBE SHOT Z90 EKRAN DEĞİŞİMİ SONRASI

Lenovo Vibe Shot Z90 ekran değişimi sonrasında cihazınız bütün testlerden geçirilmektedir. Teknisyenlerimiz tarafından yapılan bu testleri ardından telefonunuz incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilmektedir. Sizlerde onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır. Ardından 6 ay GSM iletişim LTD. ŞTİ. kaşeli ve imzalı garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütlüçeşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. Teknik servisimiz Kadıköy Evlendirme Dairesi ile Kadıköy Belediyesi’nin tam ortasında Genpa Teknik Servisi’nin üç dükkan solunda kalmaktadır. Başka bir şubemiz yoktur. Söğütlüçeşme Metrobüs durağında indiğinizde teknik servisimizi arayabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Metrobüs yerine E5 üzerinden geliyorsanız eğer, Kadıköy’e döndüğünüzde hemen sağ tarafta Finansnbank’ı geçtikten sonra teknik servis tabelamızı görebilirsiniz.

Not: GSM İletişim LTD. ŞTİ. LENOVO ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekoruna sahiptir. Bu rekor videolar ve fotoğraflar ile tescillenmiştir.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Söğütlüçeşme Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Lenovo Vibe Shot Z90 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

LENOVO VIBE SHOT Z90 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT

Lenovo Vibe Shot Z90 ekran değişimi öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Her maddeyi dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyoruz.

Ekran değişimi kesinlikle uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.

Ekran değişimi sonrasında 6 ay teknik servis garantisi, garanti kartı ile birlikte verilebilmelidir.

Ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmemeli, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.

Ekran değişiminin ardından cihazınızı incelemenize izin verilmeli herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt yaşadığınızda ise ücretiniz geri iade edilebilmelidir.

Ekran kırılması ya da ön cam çatlaması ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmalıdır.

Lenovo Vibe Shot Z90 ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz hemen aşağıda bulunan yorum alanından, dilerseniz  de teknik servisimizi arayarak uzman LENOVO teknisyenlerimize bağlanıp sorabilirsiniz.

GSM İletişim

GSM iletişim cep telefonu gibi hassaslık gerektiren sektörde tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vererek sektöründe yerini almaktadır. Cep telefonu tamiri sektöründe, Şehir içi – Şehirler arası cep telefonu tamiri işlerini güvenli, garantili ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.