WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G2 Ekran Değişimi Türkiye Rekoru Videosu

LG G2 Ekran Değişimi Türkiye Rekoru Videosu

2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da LG G2 ekran değişimi rekoru GSM İletişim LTD. ŞTİ.’ye aittir. Bu gururu bizlere yaşatan siz değerli müşterilerimize ve uzman teknisyenlerimize bu makalemiz aracılığı ile çok teşekkür ederiz. 2017 yılında da yeni rekorlar ile birlikte aranızda olmaktan mutluluk duyacağız.

LG G2 Ekran Değişimi Rekoru

Hemen aşağıda bulunan ve teknisyenlerimiz tarafından çekilerek tescillenen videomuz aracılığı ile LG G2 ekran değişimi rekoru videomuzu izleyebilirsiniz. İlgili videoda bulunan kırık ekranların tamamı LG G2’dir. Her sırada 20 tane ekran olacak şekilde düzenleme yapılmıştır. İlgili video kesinlikle izinsiz bir şekilde kullanılamaz. Kırık olan ekranlar periyodik olarak geri dönüşüme gönderilmektedir. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde mevcut kırık ekranları da inceleme şansınız bulunmaktadır.

LG G2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

LG G2 ekran değişimi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün ve cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir ve statik elektrikten tamamen arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralarıyla denetim altında tutulmaktadır.

LG G2 ekran değişimi yapıldıktan sonra bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında ise herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Cihazınız 6 ay ay GSM iletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

LG G2 Ekran Değişimi Videosu

LG G2 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ekran değişimin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilizedir ve statik elektrikten arındırılmıştır.

GSM iletişim LTD. ŞTİ.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran bir teknik servistir. Türkiye’nin 81 iline kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Teknik servisimizde yapılan bütün ekran değişimleri ve cep telefonu tamirleri sonrasında 6 ay GSM iletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte cihazınız sizlere sunulmaktadır.

Adres bilgilerimiz ile birlikte diğer kurumsal sitemizin bağlantısı hemen aşağıda paylaşılmıştır. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ekran değişimi veya cep telefonu hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz hemen aşağıdaki yorum alanından dilerseniz de teknik servisimizi arayıp teknisyenlerimize bağlanarak sorabilirsiniz.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com.tr

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 550 40 60

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.