LG G2 Şarjı Çabuk Bitiyor

lg g2 şarjı çabuk bitiyor

LG G2 Şarjı Çabuk Bitiyor

LG G2 şarjı çabuk bitiyor eskisi gibi bataryası dayanmıyor şikayetlerini son zamanlar oldukça fazla almaya başladık. Bu sorunların yaşanmasının en büyük sebebi artık bu modelde batarya kullanım ömürlerinin sona ermeye başlaması ve aynı zamanda batarya şişmesinin yaşanmasıdır. Unutulmamalıdır ki her batarya da olduğu gibi LG G2 bataryasının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Örnek olarak 500 defa cihaz şarj edildikten sonra şarj süresi yarıdan daha aşağıya düşebilir. Tabi batarya dayanma süresini telefon kullanımında yapılan hatalarda etkilemektedir.

LG G2 şarjı çabuk bitiyor sorunu ile karşı karşıya iseniz batarya değişimi yapılması gerekir. Batarya değişimi sonrasında telefonunun şarj süresi ilk günkü haline geri dönmektedir. 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte LG G2 batarya değişimi fiyatı 80 TL‘dir.

  1. LG G2 batarya değişim süresi teknik servisimizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Batarya değişiminin ardından şarj süresi ilk günkü kullanım süresine geri döner.
  3. Değişim aşamalarından sonra bilgileriniz silinmez.
  4. Telefonunuz garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  5. Teknik servisimize gelindiğinde kredi kartı ile de ödeme seçeneği mevcuttur.

LG G2 Şarjı Neden Çabuk Bitiyor

Aslında bu sorunun cevabını ilk paragrafta açıklamaya çalıştık. Bir telefonun şarjının bitmesinin en büyük sebebinin kullanım ömrünün sona ermesinden kaynaklandığını. Ancak batarya bitmesini hatalı kullanımlar da tetiklemektedir.

  1. Telefonun şarjda bırakılması (unutulması),
  2. Cihazın şarjı bitmemesine rağmen örnek olarak %50 şarj yüzdesi varken yine de şarja takılması,
  3. Orjinal olmayan olmayan şarj aleti ya da batarya kullanımı,
  4. Telefonun aşırı ısınması sonucu oluşan batarya şişmesinin fark edilmemesi ve benzeri durumlar LG G2 cep telefonlarının şarjlarının çabuk bitmesine sebebiyet veren durumlar olarak sıralanabilir.

LG G2 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

LG G2 batarya değişimi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, özel ekipmanlar kullanılarak, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda yapılır. Aynı zamanda teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Henüz LG G2 batarya değişimi videosu teknisyenlerimiz tarafından çekilmemiştir ancak aşağıda bulunan video aracılığı ile teknik servisimizde LG G2 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

LG G2 şarjı çabuk bitiyor ise ve batarya değişimi yapılmasını istiyorsanız ama aklınıza takılan sorular mevcut ise teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından sorabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların cevapları uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır. Tam bu nokta da hatırlatmak isteriz ki GSM İletişim LG cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulundurmaktadır. Bu rekor gerek videolarımız gerekse de fotoğraflarımız ile tescillenmiştir.

Bu makaleyi paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir