LG G6 batarya çıkıyor mu ?

LG G6 Batarya Çıkıyor Mu Arka Kapak Açılıyor Mu

LG G6 batarya çıkıyor mu ?

LG G6 akıllı telefon kullanıcıları tarafından, gerek teknik servisimize gelen telefonlarda gerekse de canlı destek üzerinden yazılan yazılarda aşağıdaki 2 soru sıkça sorulmaya başlandı. Bizlerde uzman LG teknisyenlerimize danışarak bu soruların cevabını sizlere vermeye çalıştık.

“LG G6 batarya çıkıyor mu ?”

“LG G6 arka kapak açılıyor mu?”

Hemen cevaplayalım. LG G6 arka kapağı ve bataryası çıkarılabilir özelliğe sahip değildir. Mesela LG G4 akıllı telefonlarında arka kapak ufak bir parmak hareketi ile çıkarılabilir. Bataryanın da herhangi bir yere bağlantısı yoktur.

LG G6 batarya çıkıyor mu, arka kapak açılıyor mu

Tabii ki biraz önce bu sorunuzun cevabını bireysel olarak kullanıcı bazlı cevapladık. Yani aslında LG G6 bataryası çıkarılabilir ya da arka kapak açılabilir ancak uzman bir LG teknisyeninin müdahalesi gerekmektedir.

Aşağıdaki video mesela teknik servisimizde LG G6 ekran değişimi yapılırken çekilmiştir. Arka kapağın ısıtılarak nasıl bir ortamda açıldığı ve bataryanın hangi özel teknisyen malzemeleri ile söküldüğünü bu video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

LG G6 batarya ve arka kapak değişimi

LG G6 arka kapağın sökülebilir mi ve bataryanın çıkarılabilir mi olduğunu öğrenmek için bu sayfaya girdiğinize göre arka kapak ya da batarya ile ilgili bir sorun yaşadığınızı anlayabiliriz. Teknik servisimizde LG G6 batarya ve arka kapak değişimi yapılmaktadır. LG G6 batarya değişimi fiyatı 150 TL, arka kapak değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.

LG G6 batarya değişimi sayfamızı ziyaret ederek batarya değişim aşamaları hakkında, LG arka kapak değişimi sayfamızı ziyaret ederek de arka kapak değişim süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...


GSM İletişim WhatsApp
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.