WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G6 Batarya Çıkıyor mu?

LG G6 Batarya Çıkıyor mu?

LG G6 akıllı telefon kullanıcıları tarafından, gerek teknik servisimize gelen telefonlarda gerekse de canlı destek üzerinden yazılan yazılarda aşağıdaki 2 soru sıkça sorulmaya başlandı. Bizlerde uzman LG teknisyenlerimize danışarak bu soruların cevabını sizlere vermeye çalıştık.

“LG G6 batarya çıkıyor mu ?”

“LG G6 arka kapak açılıyor mu?”

Hemen cevaplayalım. LG G6 arka kapağı ve bataryası çıkarılabilir özelliğe sahip değildir. Mesela LG G4 akıllı telefonlarında arka kapak ufak bir parmak hareketi ile çıkarılabilir. Bataryanın da herhangi bir yere bağlantısı yoktur.

LG G6 batarya çıkıyor mu, arka kapak açılıyor mu

Tabii ki biraz önce bu sorunuzun cevabını bireysel olarak kullanıcı bazlı cevapladık. Yani aslında LG G6 bataryası çıkarılabilir ya da arka kapak açılabilir ancak uzman bir LG teknisyeninin müdahalesi gerekmektedir.

Aşağıdaki video mesela teknik servisimizde LG G6 ekran değişimi yapılırken çekilmiştir. Arka kapağın ısıtılarak nasıl bir ortamda açıldığı ve bataryanın hangi özel teknisyen malzemeleri ile söküldüğünü bu video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

LG G6 batarya ve arka kapak değişimi

LG G6 arka kapağın sökülebilir mi ve bataryanın çıkarılabilir mi olduğunu öğrenmek için bu sayfaya girdiğinize göre arka kapak ya da batarya ile ilgili bir sorun yaşadığınızı anlayabiliriz. Teknik servisimizde LG G6 batarya ve arka kapak değişimi yapılmaktadır. LG G6 batarya değişimi fiyatı 200 TL, arka kapak değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.

LG G6 batarya değişimi sayfamızı ziyaret ederek batarya değişim aşamaları hakkında, LG arka kapak değişimi sayfamızı ziyaret ederek de arka kapak değişim süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.