WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G7 Teknik Servisi

LG G7 Teknik Servisi

LG G7 teknik servisi GSM İletişim’de akıllı telefonunuzda yaşamış olduğunuz bütün sorunların alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. LG parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran teknik servisimizde yapılan tüm işlemler garantilidir. Yapılan değişimler sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis parça garanti kartı ile birlikte teslim edilir. Bu sayede telefonunuz ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G7 ThinQ teknik servisi

LG G7 ThinQ teknik servisi GSM İletişim’de parça değişimi yapılan alan özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Aynı zamanda sigortalıdır. Yani cihazınız onarım işlemleri sırasında özel olarak sigortalanmış olur.

  1. Parça değişimi yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz güven altındadır. Kesinlikle silinmez.
  2. Parça değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  3. Servisimizde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  4. Yapılan parça değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekran değişimleri sonrasında telefona ücretsiz olarak temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz kesinlikle parça değişimi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Telefonun değiştirilen parçası ilk günkü görünümüne ve özelliklerine geri kavuşur.

Şimdi dilerseniz LG Q7 akıllı telefonlarında yaşanılan sorunları, sebeplerini, çözüm yollarını ve parça değişimi ücretlerini sizlerle paylaşalım.

LG G7 ekranı kırıldı, dokunmatik basmıyor, ön cam çatladı

LG G7 akıllı telefon ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik bamsıyor, iç ekran kırılması yaşandı ya da ekrana görüntü gelmiyor ise yaşanılan sorunun çözüm yolu ekran değişimidir.

LG G7 ekran değişimi

LG G7 ekran değişimi fiyatı 872 TL‘dir. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.

LG G7 şarjı çabuk bitiyor

LG G7 akıllı telefon bataryasının kullanım ömrü her bataryada olduğu gibi sona ermeye başlayabilir. İlk zamanlarda bir kaç gün yeterli olan şarj zamanla bir kaç saate kadar düşebilir. Bununla birlikte istenmeden de olsa batarya şişmesi sorunları ile karşılaşılabilir. Her iki sorunda da çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır.

LG G7 batarya değişimi

LG G7 batarya değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Orjinal 3000 mAh batarya kullanılır. Batarya (pil) değişimi sonrasında telefonun şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

LG G7 şarj almıyor, batarya dolmuyor

LG G7’de yaşanan bir diğer sorun ise telefonun şarj almıyor ve bu sebepten dolayı bataryanın dolmuyor olmasıdır. Bu problemle karşılaşılmasının sebebi sıvı – nem teması sonrasında şarj soketinin oksitlenmesi, alınan darbeler ya da telefonu şarja takarken aşırı baskı yapılması sonrasında şarj soketinin hasar görmesi olarak verilebilir.

LG G7 şarj soketi değişimi

LG G7 şarj soketi değişim fiyatı 180 TL‘dir. Arızalı şarj soketi yerine orjinal ürün takılır. Telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.

LG G7 arka ön kamera sorunu, açılmıyor, çalışmıyor

LG G7 ön ve arka kamerası alınan darbeler sonrasında işlevini kaybedebilir. Zamanla çekim kalitesi düşebilir. Yaşanılan bu sorunların çözüme kavuşturulması ve ilk günkü kalitede fotoğraf ve video çekimi yapılabilmesi için kamera değişimi yapılması gerekir.

LG G7 arka ön kamera değişimi

LG G7 arka kamera değişimi fiyatı 300 TL, ön kamera değişimi fiyatı ise 200 TL‘dir. Arka kamera değişiminde 16 MP+16 MP (Geniş) kamera, ön kamera değişiminde ise 8 MP orjinal kamera kullanılır.

LG G7 kulaklık takılı kaldı, ses gelmiyor

LG G7 kulaklıktan ses gelmiyor, kulaklığı çıkarmanıza rağmen takılı kaldı ise ya da çalışmıyor ise yaşanılan sorunun sebebi kulaklık soketinin sıvı – nem teması sonrasında oksitlenmesi ya da alınan darbeler sonrasında kulaklık soketinin çatlaması – kırılması olarak verilebilir.

LG G7 kulaklık soketi değişimi

LG G7 kulaklık soketi değişim fiyatı 150 TL’dir. Değişim sonrasında kulaklıktan sorunsuz bir şekilde ilk günkü ses kalitesinde ses alınmaya devam edilir.

LG G7 hoparlörden ses gelmiyor

LG G7 hoparlörden gelmiyor, ses çok az çıkıyor, cızırtılı ses geliyor ise yine karşılaşılan sorun hoparlörün sıvı – nem teması sonrasında oksitlenmesi, alınan darbeler sebebi ile hasar görmesi ya da ani ses değişimleri sonrasında halk arasındaki tabir ile hoparlör patlaması (yırtılması) yaşanması, olarak verilebilir.

LG G7 hoparlör değişimi

LG G7 hoparlör değişimi fiyatı 200 TL’dir. Arızalı hoparlör yerine orjinal hoparlör takılır ve ses kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.

LG G7 konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor

Telefonla konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor ya da çok kısık bir şekilde gidiyorsa telefonun mikrofon kısmı arızalanmış diyebiliriz. Bazı durumlarda tıkanma ile de bu sorun ile karşılaşılabilir ancak genelde alınan darbeler sonrası ilgili soketin kırılması ve sıvı – nem teması sonrasında oksitlenmesinden kaynaklanmaktadır.

LG G7 mikrofon değişimi

LG G7 mikrofon soketi değişim fiyatı 150 TL’dir. Mikrofon değişimi sonrasında karşı tarafa sorunsuz bir şekilde ses gitmeye devam eder.

LG G7 ses açma kapama tuşu basmıyor

LG G7 ses açma kapama tuşu zamanla çok kullanımdan dolayı tahrip olup basmayabilir. Alınan darbeler sonrasında hasar görebilir veya sıvı – nem teması sonrasında oksitlenmesinden dolayı çalışmayabilir.

LG G7 ses açma kapama tuşu değişimi

LG G7 ses açma kapama tuşu değişim fiyatı 150 TL‘dir. Değişim sonrasında ses ayarı açma ve kapama fonksiyonu sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.

Etiketler: , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.