WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG Ön Kamera Değişimi

LG Ön Kamera Değişimi

LG akıllı telefonlarının ön kameraları alınan darbeler sebebi ile işlevini yitirebilir yani çalışmayabilir. Ön kameradan fotoğraf ve video çekimi yapılamaz. Ya da zamanla ön kamera çekim kalitesi düşebilir. Çekim kalitesinin düşme sebebi ise her fotoğraf makinesinde olduğu gibi LG telefonlarının da ön kamerasının bir kaliteli çekim sayısı bulunmasından kaynaklanmaktadır. Örnek olarak ilk çekilen fotoğrafın kalitesi ile 5000. fotoğrafın çekim kalitesi arasında büyük fark bulunmaktadır.

Yukarıdaki sorunlar ile karşılaşıyor ve LG telefonunuzun ön kamerasının değiştirilmesini istiyorsanız eğer profesyonel LG teknisyenlerimiz tarafından bu onarım işleminin yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Peki LG ön kamera değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ?

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
  2. Kamera değişimi profesyonel bir LG teknisyeni tarafından yapılmalıdır.
  3. Onarım yapılan ortam gerekli teknik servis koşullarını sağlamalıdır.
  4. Bilgileriniz silinmemelidir (Kullanıcıların en çok dikkat ettikleri konu).
  5. Telefonunuz ön kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
  6. Herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız olmalıdır.

Bu yazımızda GSM İletişim’de LG ön kamera değişimi nasıl yapılıyor, en çok hangi konulara dikkat ediliyor ve değişim fiyatı ne kadardır konuları üzerine sizlere bilgi verilmeye çalışılacaktır.

LG Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

LG akıllı telefonlarının ön kamera değişimi alanında uzman ve tecrübe sahibi olan LG teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Ön kamera değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir ve tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. 7/24 güvenlik kameraları ile sürekli denetim altında tutulan teknik servis odası aynı zamanda sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odamıza girdiği anda sigortalanmış olur.

  1. Ön kamera değişiminde cihaz modelinize uygun orjinal ürün kullanılır.
  2. Kamera sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  3. Ön kamera fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Ön kamerayı dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

LG akıllı cep telefonu ön kamera değişimi sonrasında cihazınıza 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis ön kamera garanti kartı ile birlikte sizlere telsim edilir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, garanti süresi içerisinde, ön kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar LG teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

LG Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi

LG akıllı telefon ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Sol taraftaki sütundan telefon modelinizi sağ taraftaki sütundan ise ön kamera değişimi fiyatını bulabilirsiniz. Tabloda telefon modeliniz yok ise teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
LG E975 Ön Kamera Değişimi200 TL
LG G2 Ön Kamera Değişim200 TL
LG G2 Mini Ön Kamera Değişim200 TL
LG G3 Ön Kamera Değişim200 TL
LG G3 Beat Ön Kamera Değişim200 TL
LG G3 Stylus Ön Kamera Değişim200 TL
LG G4 Ön Kamera Değişim200 TL
LG G4C Ön Kamera Değişim200 TL
LG G4 Beat Ön Kamera Değişim200 TL
LG G4 Stylus Ön Kamera Değişim200 TL
LG G5 Ön Kamera Değişim200 TL
LG G6 Ön Kamera Değişim200 TL
LG Stylus 2 Ön Kamera Değişim200 TL
LG V10 Ön Kamera Değişim200 TL
LG V20 Ön Kamera Değişim200 TL
LG K8 Ön Kamera Değişim200 TL
LG K10 Ön Kamera Değişim200 TL
LG Nexus 4 Ön Kamera Değişim200 TL
LG Nexus 5 Ön Kamera Değişim200 TL
LG Q6 Ön Kamera Değişim200 TL

LG Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Teknik servisimizde LG akıllı telefonlarının parça değişimleri hangi koşullar altında yapılmaktadır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan LG Q6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.