WhatApp Destek Telefon ile Ara

OPPO ekranı kırıldı, değişim fiyatı ne kadar ?

OPPO ekranı kırıldı, değişim fiyatı ne kadar ?

Bu makalemizi okumaya başladı iseniz Oppo marka akıllı telefonunuzun ekranı kırılmıştır demektir. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İstenmeden de olsa maalesef bu tarz aksilikler başımıza gelebiliyor. Cana geleceğine mala gelsin diyelim.

Yazımızda Oppo ekran değişimi nasıl yapılır, değişim fiyatları modellerine göre nedir ve teknik servisimizde onarım süreçlerinde nelere dikkat edilir gibi tüm konulara değinilecektir.

OPPO ekran değişimi nasıl yapılır

Oppo ekran değişimi, alanında uzman ve tecrübeli OPPO teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, teknolojik teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Hemen örnek olarak teknik servisimizde ekran değişimi nasıl yapılıyor Youtube kanalımıza yüklemiş olduğumu bir video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan tüm diğer ekran ve parça değişimi videoları için ise GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Değişimi Videosu

OPPO ekran değişimi fiyat listesi

Oppo ekran değişimi fiyatları telefon modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında telefon modelleri, sağ kısmında ise değişim fiyatları paylaşılmıştır.

Eğer sorunuz ibaresi mevcut ise teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok ve ekran değişimi fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Oppo RX17 Pro ekran değişimiSorunuz
Oppo Reno ekran değişimiSorunuz
Oppo F9 ekran değişimiSorunuz
Oppo RX 17 Neo ekran değişimiSorunuz
Oppo AX7 ekran değişimiSorunuz
Oppo R17 Pro ekran değişimiSorunuz
Oppo A7 ekran değişimiSorunuz
Oppo R15 Pro ekran değişimiSorunuz
Oppo A5s ekran değişimiSorunuz
Oppo R17 ekran değişimiSorunuz
Oppo Find X ekran değişimiSorunuz
Oppo F11 Pro ekran değişimiSorunuz
Oppo A9 ekran değişimiSorunuz
Oppo Reno 10x Zoom ekran değişimiSorunuz
Oppo Find 7 ekran değişimiSorunuz
Oppo Find 7a ekran değişimiSorunuz
Oppo Reno 5G ekran değişimiSorunuz

OPPO ekran onarımında nelere dikkat edilir

Oppo akıllı telefon ekran değişimi yapılırken nelere dikkat edilir, GSM İletişim tarafından sunulan ayrıcalıklar nelerdir hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  1. Bilgileriniz silinmez. Ekran değişimi öncesi telefon sıfırlanmaz. Yani ekran değişimi sonrasında her şey olduğu gibi kalır.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek için ekrana kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak OPPO teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim

GSM İletişim teknik servis ortamı özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve cihaz güvenliği için sigortalanmıştır.

Hemen aşağıdaki örnek videomuz ile alınan önlemlerden bir tanesini paylaşmış olalım sizlerle.

Antistatik Bileklik Nedir

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Kargo gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (30 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.