WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Cep Telefonu Teknik Servisi

Samsung Cep Telefonu Teknik Servisi

Samsung cep telefonu teknik servisi GSM İletişim uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenleri ile birlikte cihazınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. Teknik servisimiz tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

Yaşamış olduğunuz sorun çözüme kavuşturulduktan sonra, telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede, garanti süresince, cihazınızda yaşamış olduğunuz sorunlar anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Samsung Özel Teknik Servisi

GSM İletişim cihazınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulur. Telefonunuzun ekranı kırılmış olabilir. Teknik servisimizde ekran değişimi süresi 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Sadece ekran değişimi değil batarya değişimi, şarj soketi tamiri, kamera değişimi, ön cam değişimi, kulaklık soketi değişimi ve diğer bütün değişim işlemleri ile birlikte tamir, onarım ve bakım hizmetleri de bir arada sunulmaktadır.

  1. Teknik servisimizde kullanılmakta olan ürünler orjinaldir.
  2. Cihazınız için arıza tespiti ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  3. Yapılan tamir işlemleri sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Cihaz performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Yapılan tüm tamir işlemleri sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Hemen aşağıda bulunan yorum alanı ile ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla teknik servisimiz ile iletişime geçebilir, Samsung teknisyenlerimize bağlanarak aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Her sorunuz detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Samsung Teknik Servisi Ekran Değişimi

Samsung Galaxy cep telefonlarında sıkça yaşanan sorunların başında ekran kırılması ya da ön cam çatlaması gelmektedir. Cihazın yere düşürülmesi, sert bir zemine çarpması, üzerine baskı uygulanması ya da istemsiz hatalar sonucunda ekran kırılabilir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Teknik servisimizde ekran değişimi süresi sadece 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Ekran tamiri yapıldıktan sonra cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Samsung Galaxy ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da ön cam çatlaması sorunu ile karşılaşmamanız amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır. Ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez, cihaz performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır ki herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilir.

Samsung Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra batarya değişimi, arka kapak değişimi, kasa değişimi, şarj soketi değişimi, kulaklık soketi değişimi, ön / arka kamera değişimi ve diğer bütün tamir işlemleri de yapılmaktadır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.