WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy hoparlör bozuldu

Samsung Galaxy hoparlör bozuldu

Samsung Galaxy akıllı telefonlarında yaşanılan sorunlardan bir tanesi de hoparlörde yaşanan hasarların bu aksamın çalışmasına engel olmasıdır. Bu makalemiz teknik servisimizi arayan bir telefon kullanıcısının Samsung Galaxy hoparlör bozuldu, ne yapmalıyım sorusu üzerine yazılmıştır.

Samsung Galaxy hoparlöründe yaşanan çalışmama sorununun sebepleri, çözüm yolları ve fiyatlandırması sizlerle detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Samsung Galaxy hoparlör sorunu

Samsung Galaxy telefonlarının hoparlörü zamanla sıvı – nem teması sebebi ile oksitlenebilir. Alınan darbelerin ardından kırılabilir – çatlayabilirsiniz. İçerisine kaçan tozlardan dolayı hoparlörde yırtılma yaşanabilir. Aşırı sesten dolayı hoparlörde yırtılma (halk arasında patlama olarak bilinir) sorunu gözlemlenebilir. Bu taraz sorunlarda ya hoparlörden ses gelmez, ya kısık gelir ya da cızırtılı bir ses çıkar.

Yukarıda yaşanan sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından hoparlör değişiminin yapılmasıdır. Peki Samsung Galaxy hoparlör değişimi GSM İletişim’de nasıl yapılır, nelere dikkat edilir ?

Samsung Galaxy hoparlör değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy akıllı telefonlarının hoparlör değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Hoparlör değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Telefon modeline uygun orjinal hoparlör kullanılır.
  2. Hoparlör değişimi öncesi ve sonrası telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Onarım sonrasında telefonun hoparlöründen gelen ses kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı hoparlör garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Samsung Galaxy hoparlör değişiminin yapıldığı teknik servis odamız belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır.

Samsung Galaxy hoparlör değişimi fiyatları

Samsung Galaxy akıllı telefon hoparlör değişimi fiyat listesi için Samsung Galaxy Hoparlör Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer hemen aşağıda bulunan müşteri temsilcisi hattından firmamızı arayabilir ya da yorum alanı üzerinden yazabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (38 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.