WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy S7 Edge Cam Değişimi Yapılabilir Mi?

Samsung Galaxy S7 Edge Cam Değişimi Yapılabilir Mi?

Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırılan ya da ön camı çatlayan cep telefonu kullanıcıları tarafından sıkça sorulan ilk soru Samsung Galaxy S7 Edge ön cam değişimi yapılabilir mi sorusudur. Samsung Galaxy S7 Edge orjinal ekranı komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmaktadır. Bu sebeple sadece ön cam değişimi kesinlikle yapılamaz.

Bilinçsiz bir şekilde yapılmaya çalışılan ön cam değişimleri sonrasında bir çok cihazın kullanılamaz hale geldiği şikayetleri teknisyenlerimize iletilmiştir. Maalesef yan sanayi ürünler kullanılarak yapılmaya çalışılan ön cam değişimleri sonrası geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalındığı görülmüştür.

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi

Teknik servisimizde Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 900 TL‘dir. Değişim işlemi öncesinde kullanılan ekranı, değişim sonrasında ise cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde yapılan Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilir. Bu sayede yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  1. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi süresi sadece 40 dakikadır.
  2. Tamir işlemi yapıldıktan sonra 40 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
  3. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  4. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişiminin ardından telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmemektedir.
  5. Cihaz performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.
  6. Değişim işlemi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekranı kırılan ya da ön camı çatlayan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan bir diğer soru ise Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişiminin nasıl yapıldığıdır. Sıkça sorulan bu soru için SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel olarak değişim yapılırken bir video çekimi gerçekleştirilmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişiminin nasıl yapıldığını hemen üstte bulunan videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde inceleme şansı buldunuz. Sadece 1 tane değil şu anda Youtube’da 5 adet farklı Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi videomuz bulunmaktadır. Her birini arama yaparak izleyebilirsiniz. Bununla birlikte daha detaylı bilgi alabilmek için Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi, ön cam değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları teknik servisimizi arayarak sorabilir, uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (15 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.