WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy S9 ekranı kırıldı, camı çatladı

Samsung Galaxy S9 ekranı kırıldı, camı çatladı

Samsung Galaxy S9 akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması yaşandı, ekrana görüntü gelmiyor, ekranda yatay – dikey çizgiler oluştu ya da mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler mevcut ise ekran değişimi yapılması gerekir. Samsung Galaxy S9 ekran değişimi öncesi, yapılırken ve sonrasında aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
 2. Profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından değişim yapılmalı,
 3. Teknik servis odası gerekli koşulları sağlamalı,
 4. Bilgileriniz silinmemeli (kullanıcı isteği),
 5. Ekran değişimi sonrası cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmeli,
 6. Telefonunuz kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

GSM İletişim’de “Samsung Galaxy S9 ekran değişimi” nasıl yapılır hemen aşağıda detaylı bir şekilde anlatımı yapılmıştır.

Samsung Galaxy S9 ekran değişimi

Samsung Galaxy S9 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Kırık ekranın değişim süresi teknik servisimize gelindiği taktirde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 4. Teknik servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel teknisyen eldiveni takarlar.
 5. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 6. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır yakından incelemeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen ekran değişimi videoları GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmektedir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Samsung Galaxy S9 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.