WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy S9 Plus ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S9 Plus ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S9 Plus ekranı kırıldı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor (çalışmıyor), iç ekran kırılması yaşandı, telefonun ön camı çatladı, ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu ya da ekrana hiç görüntü gelmiyor ise yaşanılan sorunun çözüm yolu ekran değişimidir.

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi yaptırmadan önce ve sonrasında aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz ise oldukça önemlidir.

 1. Profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından değişim yapılmalı.
 2. Orjinal ürün kullanılmalıdır.
 3. Kırık ekran gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda sökülmelidir.
 4. Telefonunuz kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatalım.

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi

“Samsung Galaxy S9 Plus ekranı kırıldı” ise değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran performansında özellikle en çok merak edilenler dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değiştirildikten sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 5. Ekran kırılması sorununun önüne geçebilmek için telefona kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.
 6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S9+ ekran değişiminin yapıldığı servis odamız sigortalıdır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik olarak ise sterilize edilir.

Samsung Galaxy S9+ ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer Türkiye’de ilk defa teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş ve resmi Youtube kanalımıza eklenmiş olan aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus ekranı kırıldı ve ekran değişimi hakkında aklınıza takılan sorular mevcut ise yorum alanından yazarak ya da servisimizi arayarak bu sorularınızı sorabilir, uzman SAMSUNG teknisyenlerimize danışılarak cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.