WhatApp Destek Telefon ile Ara

Sony Xperia M5 şarjı çabuk bitiyor

Sony Xperia M5 şarjı çabuk bitiyor

Sony Xperia M5 akıllı telefonunuzun şarjı çabuk bitiyor ise bu sorunun yaşanmasının genellikle iki sebebi bulunmaktadır. İlki batarya kullanım ömrünün zamanla sona ermeye başlamasıdır. İkincisi ise batarya şişmesi problemi ile karşılaşılmasıdır.

Yukarıda anlatılan iki sorundan bir tanesi yaşanıyor ise eğer çözüm yolu batarya değişimidir. Bu makalemizde “Sony Xperia M5 batarya değişimi” nasıl yapılmalıdır tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

Sony Xperia M5 batarya değişimi

Sony Xperia M5 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Batarya değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Telefonunuz sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Batarya değişiminde orjinal 2600 mAh batarya kullanılır.
  3. Cihazın şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili karşılaşılan kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar ücretsiz olarak SONY teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Sony Xperia M5 batarya sorunu çözümü

Sony Xperia M5 akıllı telefonların bataryalarında yaşanan sorun GSM İletişim teknik servis odasında nasıl çözüme kavuşturuluyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz Sony Xperia M5 batarya değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde çekilen tüm diğer videoları incelemek için ise GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mızı ziyaret edebilirsiniz.

Sony Xperia M5 şarjı çabuk bitmeye başladı ve batarya değişimi yaptırmak istiyorsunuz ancak aklınıza takılan sorular mevcut ise müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.