WhatApp Destek Telefon ile Ara

Sony Xperia Z2 şarjı çabuk bitiyor

Sony Xperia Z2 şarjı çabuk bitiyor

Sony Xperia Z2 şarjı çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun 2 sebebi bulunmaktadır. Hemen aşağıda 2 madde olarak paylaşmış olduğumuz sorunların çözüm yolu ise batarya değişimidir.

  1. Batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlaması.
  2. Batarya şişmesi.

Sony Xperia Z2 batarya sorunları

Her bataryada olduğu Sony Xperia Z2 bataryasının da zaman kullanım ömrü doldurma/boşaltma (şarj etme) sebebi ile belli sayıdan sona sona ermeye başlar. Mesela 500 kez şarj olduktan sonra. İlk zamanlarda bir kaç gün yeterli olan batarya zamanla saat bazına kadar düşer.

Bununla birlikte orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, telefonun bataryasının dolmasına rağmen şarjda bırakılması, cihaz aşırı ısınmasına rağmen kullanılmaya devam edilmesi de batarya şişmesi sorunlarını yaşamanıza sebep olur.

Sony Xperia Z2 batarya değişimi

Telefonunuzun şarjı çabuk bitmeye başladı ise alanında uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Batarya değişimi ücreti ise 200 TL‘dir. Bakınız detaylı bilgi için: Sony Xperia Z2 batarya değişimi

Sony Xperia Z2 batarya değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğinizde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişimi yapılırken bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Batarya (pil) değişiminde orjinal 3200 mAh batarya kullanılır.
  3. Telefon şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SONY teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Sony Xperia Z2 parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim‘de Sony Xperia Z2 parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izlemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından onarım işlemleri yapılırken video kaydına alınır. Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Sony Xperia Z2 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde çekilmiş olan diğer videoları incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.