WhatApp Destek Telefon ile Ara

Akıllı telefon ekran değişimi nasıl yapılır ?

Akıllı telefon ekran değişimi nasıl yapılır ?

Akıllı telefon ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, telefonunuza özgü özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

GSM İletişim teknisyenleri akıllı telefon tamiri ve ekran değişiminde 18 yıllık tecrübeye sahiptirler. Şimdi dilerseniz teknik servisimizde akıllı telefon ekran değişimi yapılırken nelere dikkat edilir anlatalım.

Ekran değişimi için teknik servis ortamı nasıl olmalı

Akılı telefon ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır. Tamamen statik elektrikten arındırıcı bir şekilde dizayn edilmiştir. Periyodik olarak belirli zaman aralıklarında sterilize edilmektedir.

Teknik servis ortamı cihaz güvenliği için sigortalıdır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilen teknisyen eldiveni takmaktadırlar.

Ekran değişimi nasıl yapılıyor

GSM İletişim’de ekran değişimi profesyonel teknisyenler tarafından orjinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orjinali takılır.

  1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz
  3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
  8. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de akıllı telefon ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknik servis odamızda çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube Kanalımıza yüklenir.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Akıllı telefon ekran değişimi fiyatları

Akıllı telefon ekran değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz telefon markası ve telefonun modelin göre değişiklik göstermektedir. Hemen aşağıda bulunan alana telefon modelini yazarsanız eğer karşınıza ekran değişimi fiyatı çıkacaktır.

Örnek aramalar: LG G6, iPhone 8, Samsung Galaxy S8, Asus Zenfone 2, HTC Desire 816, Sony Xperia Z5

Generic filters
Exact matches only

Örnek Aramalar; SamsungLGNokia

Etiketler: ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (39 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.