Telefonumun Ekranı Kırıldı, Ne Yapmalıyım ?

Telefonumun Ekranı Kırıldı, Ne Yapmalıyım ?

Telefonumun ekranı kırıldı şimdi ne yapmalıyım diye soruyorsanız eğer uzman ve tecrübeli GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknisyenleri ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından yazılmış olan buy makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI NE YAPMALIYIM

Akıllı telefonların ekranları yere düşme düşme, üzerine baskı uygulanması, sert bir zemine çarpma ya da bataryanın şişmesi sonucu ekrana baskı uygulanmasından dolayı kırılabilir.  Telefonunun ekranı kırıldığında kullanıcıların ilk aklına gelen soru şimdi ne yapmam gerekirdir. İkinci soru ekran kırılmaları garanti kapsamına girmekte midir. Üçüncü soru ise ekran kırıldıktan sonra ekran değişimi yaptırsam telefonumun içerisinde bulunan bilgilerimi kurtarabilir miyim olmaktadır. En çok sorulan bir diğer soru ise telefonumun ekranı kırıldı ama dokunmatiği de çalışmıyor olmaktadır. Şimdi dilerseniz bütün bu soruları teker teker cevaplamaya çalışalım. Tabi dilerseniz önce ekranı kırılan bir cep telefonunun ekran değişimi nasıl yapılıyor teknik servisimizde uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan aşağıdaki video aracılığı ile izleyelim.

A. TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI ŞİMDİ NE YAPMALIYIM

İlk dikkat etmeniz gereken şey şudur. Telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra dokunmatiği sorunsuz bir şekilde çalışıyor, iç ekranında herhangi bir kırılma/çatlama mevcut değil ve ekrana görüntü geliyor ise cihazınızın markasına göre sadece ön cam değişimi yapılabileceğidir. Şunu belirtmek isteriz ki sadece ön cam değişimi SAMSUNG marka akıllı cep telefonlarında yapılabilmektedir. Diğer marka cihazlarda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden / çerçeveden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekir. Şimdi soracaksınız ön cam değişimi yapılmasının faydası ne olacaktır diye. Hemen bir örnek ile açıklayalım. Samsung Galaxy S4 ekranınız kırıldı ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz şartların hepsini karşılıyor. O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL‘dir.

Şimdi gelelim ikinci önemli konuya. Telefonunuzu alırken kaskosunu da yaptırdınız mı ? Eğer cihazınızın kaskosu var ise ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sebeple cihazınızın kaskosu mevcut ise ilk olarak kasko firmanızın sözleşmesini okumanızı ve ardından kasko firmanız ile iletişime geçmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Kasko sözleşmesinde ekran kırılmaları garanti kapsamına giriyor yazıyor ise ücretsiz bir şekilde değişim yapılmasını sağlayabilirsiniz.

B. TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI GARANTİ KAPSAMINA GİRER Mİ

Telefonumun Ekranı Kırıldı

Telefonumun Ekranı Kırıldı, Ne Yapmalıyım ?

Aslında teknik servisimiz aranarak ve aynı zamanda yorum yazılarak sorulan soruların başında telefonumun ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi sorusu gelmektedir. Bu noktada belirtmek isteriz ki, ekran kırılmaları, ön camın çatlaması, telefonun darbe alması sonucu zarar görmesi ve sıvı teması tamamen garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Sebebi ise yaşanan bu olayların, telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmeleridir. Ancak belirtmek isteriz ki telefonunuzu alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka A maddemizin ilk paragrafını okuyunuz.

C. TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ

En çok sorulan üçüncü soru ise telefonumun ekranı kırıldı bilgilerim silinir mi sorusu olmaktadır. Kimi durumlarda telefonunuzda bulunan bir tane telefon numarası ya da fotoğraf dahi cihazınızdan daha değerli olabilmektedir. Yetkili teknik servislerde ekran değişimi yaptırdığınız taktirde cihazınıza format atılmakta ve bütün bilgileriniz silinmektedir. Ancak GSM İletişim LTD. ŞTİ.‘de ekran değişimi yapıldığında kesinlikle bilgileriniz silinmemektedir. Yani ekranınız kırıldıktan sonra hangi dosya, uygulama, fotoğraf, rehber ve benzeri verileriniz var ise aynı şekilde telefonunuzda kalmaktadır.

D. TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI DOKUNMATİĞİ ÇALIŞMIYOR

Telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra dokumatiğinin bir kısmı ya da tamamı basmıyor (çalışmıyor) ise full tek parça orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Dokunmatik alanın çalışmamasının sebebi ön camın çatlaması ise birlikte iç ekranda ya da dokunmatik alanda da kırılma/çatlama meydana gelmesinden kaynaklanmaktadır.

E. TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI NELERE DİKKAT ETMELİYİM

Telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra ekran değişimi yapılmadan önce ve yapıldıktan sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğini hemen aşağıda maddeler halinde paylaşıyoruz.

 1. Ekran değişimi kesinlikle 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, statik elektrikten arındırılmış ve tamamen sterilize edilmiş teknik servis odasında yapılmalıdır.
 2. Ekran değişiminde uzman ve tecrübeli teknisyenler görev almalı ve özel ekipmanlar kullanılarak ekran tamiri yapılmalıdır.
 3. Ekran değişimi öncesinde telefonunuza takılacak olan ekranın, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızın incelenmesine kesinlikle izin verilmelidir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi gerçekleştirilebilmelidir.
 4. Ekran değişimi sonrasında kesinlikle garanti verilebilmelidir ve bu garanti, imzalı + kaşeli garanti kartı ile sizlere sunulabilmelidir. Bu sayede ekranınız ile yaşadığınız herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulabilmelidir.
 5. Ekran değişiminden sonra kesinlikle bilgileriniz silinmemeli, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
 6. Ekran değişimi sonrasında aynı sorun ile karşılaşmanızı önlemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmalıdır.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekorunu çekmiş olduğu videoları ve fotoğrafları ile tescilleyen bir teknik servistir. Teknik servisimizde yukarıdaki 6 madde itina ile uygulanmaktadır.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. ADRES  İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI

Telefonumun ekran kırıldı ne yapmalıyım sorusunu bu makalemiz ile cevaplamaya çalıştık. Sizlerde aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan yorum alanından teknik servisimize sorabilir, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte hafta içi ve Cumartesi günleri 09.00 – 21.00 saatleri arasında teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (159)

 • Elif Reply

  GM 8 ekranı kırıldı ne kadar acaba?

  17 Nisan 2018 at 22:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Elif Hanım merhaba;
   General Mobile GM8 ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   18 Nisan 2018 at 02:43
 • musa Reply

  c9 pro larda dış cam değişimi oluyor mu ?

  15 Nisan 2018 at 09:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Musa Bey merhaba;
   Maalesef yapılamaz. Komple ekran değiştirilebilir.
   Selamlar.

   15 Nisan 2018 at 11:30
 • musa Reply

  meraba kolay gelsin c9 pro ekranı kırıldı cihazımın dokumatiği çalışıyor ücreti nekadardır.

  14 Nisan 2018 at 21:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Musa Bey merhaba;
   Samsung Galaxy C9 Pro ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir.
   Selamlar.

   14 Nisan 2018 at 21:56
 • Furkan Reply

  Iyi gunler daha 3 haftalik j7 max telefonumun ekranini kirdim dokunmatikte falan sorun yok sadece ekranda catlak mevcut degisim ucreti ne kadar iyi gunler

  8 Nisan 2018 at 10:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Furkan Bey merhaba;
   İlgili parça şu anda maalesef stoklarımızda mevcut değildir ancak firmamızı arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   8 Nisan 2018 at 10:47
 • Murat Reply

  Lg k8 2016 ekranı kırıldı fakat dokunmatik çalısıyor ve görüntü geliyor ucret ne kadar olur

  5 Nisan 2018 at 07:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   LG K8 ekran değişimi fiyatı 190 TL’dir.
   Selamlar.

   5 Nisan 2018 at 07:44
 • Safiye Reply

  Merhaba Huawei gr5 telinin oranı kırıldı görüntü var dokunmatigi çalışıyor.sadece ekranı kırık .ücreti ne kadar acaba

  2 Nisan 2018 at 18:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Safiye Hanım merhaba;
   Huawei GR5 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Nisan 2018 at 20:21
 • Me Reply

  Orijinal cam mı?

  22 Mart 2018 at 16:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Servisimizde kullanılan ürünler orjinaldir. Bu sayede cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

   22 Mart 2018 at 17:01
 • Burcu Reply

  merhaba iyi gunler;
  A5 2015 telefonumun camı kırıldı dokunmatigi calismiyor ucreti ne kadardir acaba

  19 Mart 2018 at 10:02
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burcu Hanım merhaba;
   Dokunmatik alanda hasar gördüğü için komple ekran değişimi yapılması gerekir. Ücreti ise 300 TL’dir.
   Selamlar.

   19 Mart 2018 at 11:58
 • Burcu Reply

  merhaba iyi gunler;
  A5 2015 telefonumun cami kırıldı ucreti ne kadardir acaba

  19 Mart 2018 at 10:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burcu Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy A5 2015 ön cam değişimi fiyatı 100 TL’dir. Komple ekran değişimi yapılması gerekiyor ise ücreti 300 TL’dir.
   Selamlar.

   19 Mart 2018 at 11:57
 • Ahmet Reply

  öncelikle iyi çalışmalar.

  Lenovo vibe p1 ekran kırık ancak dokunmatiği sorunsuz çalışmaktadır. ücreti ne olur.
  Samsung note4 ekran değişimi ne kadardır.
  Birde merak ettiğim konu ekranlar orjinalmidir.
  ekranı değişen telefonlar randıman verirmi.
  konu ile ilgili sizden cevap bekliyorum.

  16 Mart 2018 at 09:23
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Lenovo Vibe P1 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi fiyatı ise 500 TL’dir. Kullanılan ürünler orjinal olduğu için tabii ki aynı randımanı alırsınız.
   Selamlar.

   16 Mart 2018 at 11:57
 • Fatma Reply

  Merhaba Sony Xperia XA telefonumun ekranı çatladı ve bir kısmında görüntü yok fakat dokunmatiği çalışıyor tamiri için nr kadar ücret ödemem gerekir

  15 Mart 2018 at 00:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatma Hanım merhaba;
   Sony Xperia XA ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   15 Mart 2018 at 07:19
 • Yıldız Reply

  Samsung A7 ekran çatladı görüntü yarı yarıya var telefon çalışıyor. Ücreti ne kadardır?

  14 Mart 2018 at 09:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yıldız Hanım merhaba;
   Komple ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran değişimi fiyatları model yılına göre A7 380 TL, A710 2016 TL, 420 A720 2017 500 TL’dir.
   Selamlar.

   14 Mart 2018 at 13:41
 • nazmiye Reply

  j7prime telefonumun ekrani kirildi calisiyo dokunmatiginde felan sikinti yok kac para tutar cami tahminen

  12 Mart 2018 at 19:04
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nazmiye Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy J7 Prime ön cam değişimi fiyatı 180 TL’dir.
   Selamlar.

   12 Mart 2018 at 19:08
 • Ali Reply

  iyi akşamlar samsung a8 2015 marka telefonum un ekranı kırıldı telefon açılmlyor fiyat öğrenebilir miyim

  28 Şubat 2018 at 20:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ali Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A8 2015 ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Şubat 2018 at 20:42
 • aysé Reply

  merhaba telefonum samsung galaxy j7 prime düştu kirildi cami da kirik fakat ana tuşunun altindan sarj yeri gözüküyor orasi tamamen kirik ne kadara yatırabilirim

  28 Şubat 2018 at 16:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayşe Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Şubat 2018 at 17:48
 • bjk Reply

  reeder p10 telefonum yere düştü kendi calışıyo ama ekran görüntüsü yok

  17 Şubat 2018 at 17:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   İç ekran kırılması yaşanmış telefonunuzda anladığımız kadarı ile. Değişim ücreti ise 300 TL’dir.
   Selamlar.

   17 Şubat 2018 at 18:20
 • Umut Alp Demir Reply

  Motorola Mozo Z ekran çatladı dokunmatikte ve görüntüde sorun yok fiyat nedir acaba ve elinizde Moto Z ile uyumlu aksesuar var mı

  8 Şubat 2018 at 01:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Umut Bey merhaba;
   Lenovo Moto Z ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir. Teknik servisimizde aksesuar satışı mevcut değildir.
   Selamlar.

   8 Şubat 2018 at 01:34
 • Nurullah Reply

  Merhabalar Samsung Galaxy S4 i9500 ekran kırılıdı ve tamamen simsiyah oldu.
  Ekran değişim ücreti ne kadar acaba

  6 Şubat 2018 at 20:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nurullah Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 270 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Şubat 2018 at 20:48
 • Halil Reply

  Merhaba 3 ay önce ıphone 6 aldım vodafone bayisinden ve home tusunun kenarı çatladı kaskom var telefonu genpa yani ıphone servislerinde ücretsiz yaptırabilirmiyim?? tesekkrler

  2 Şubat 2018 at 00:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Halil Bey merhaba;
   Kaskonuz mevcut ise kasko firmanız ile iletişime geçmenizi ve detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.
   Selamlar.

   2 Şubat 2018 at 10:17
 • Necla Reply

  Merhabar intel reeder p11se art telefonumun ekranı krıldı büyük bir kısmı yok ama dokunmatiği çalışıyor. Komple ekran kaça değişiyor

  1 Şubat 2018 at 22:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Necla Hanım merhaba;
   İlgili telefonun ekranı stoklarımızda görünmemektedir. Ancak teknik servisimizi arayarak stok açılmasını sağlayabilir ve ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   1 Şubat 2018 at 22:20
 • rojbin Reply

  merhaba benim telefonum htc desire 816 camı kırıldı görüntüde yok ne kadar olur fiyatı ?

  28 Ocak 2018 at 20:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   HTC Desire 816 ekran değişimi fiyatı 180 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Ocak 2018 at 20:51
 • nuran Reply

  reeder p10 düstü ve küçük bir yeri çatladı ancak ekranı gitti dokunmatiği çalışıyor ne yapmalıyım ve ne kadar tutar yapılması.

  28 Ocak 2018 at 12:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Sadece komple ekran değişimi yapılabilmektedir bu modelde. Ücreti ise 200 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Ocak 2018 at 12:25
   • nuran Reply

    peki bu iç ekran kırılması falan değil demi

    28 Ocak 2018 at 12:32
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Merhabalar;
     İç ekran kırılması anladığımız kadarı ile ama net bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir. Ücret aynıdır.
     Selamlar.

     28 Ocak 2018 at 12:35
     • nuran

      konyada şubeniz varmı yada sizin dışında iyi olduğunu düşündüğünüz bir telefon tamircisi varmıdır konyada nasıl göndericez size

      30 Ocak 2018 at 17:06
     • GSM İLETİŞİM

      Nuran Hanım merhaba;
      Konya’da şubemiz bulunmamaktadır ama 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar için ise Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
      Selamlar.

      30 Ocak 2018 at 17:08
     • nuran

      göndermesine göndericez ama yapılabilirmi yapılamazsa geri gönderimiminiz nasıl olacak

      30 Ocak 2018 at 19:46
     • GSM İLETİŞİM

      Nuran Hanım merhaba;
      Aynı şekilde sizlere geri gönderimi sağlanır. Detaylı bilgi alabilmek ve telefon sorununuzu daha detaylı bir şekilde anlatabilmek için firmamız ile telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
      Selamlar.

      30 Ocak 2018 at 19:50
 • Unknown Reply

  Samsung Galaxy S8 orijinal arka cam tamiri ne kadar tutar?

  26 Ocak 2018 at 19:19
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Samsung Galaxy S8 arka kapak değişimi fiyatı 150 TL’dir.
   Selamlar.

   26 Ocak 2018 at 20:11
 • Turker Reply

  Samsung galaxy tab A6 ekranda çatlak var küçük.alalı 5 ay oldu ve 1senelik kaskosuda var.kosko yoluyla ekran değişimi olurmu.

  24 Ocak 2018 at 22:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Turker Bey merhaba;
   Kasko firmanızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Ocak 2018 at 02:41
 • Mert Reply

  Merhaba benim iphone 6s ekranim kirildi bir kismi calismiyor fiyat alabilirmiyim bide izmirde bayiniz mevcutmu

  8 Ocak 2018 at 17:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mert Bey merhaba;
   iPhone 6s ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 140 TL’dir. İzmir’de bayimiz bulunmamaktadır ancak 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar için ise Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

   8 Ocak 2018 at 17:41
 • Aslıhan Reply

  Merhabalar samsun es7 edge ben 1 hafta önce ekranını yaptırdım ve tekrar kırıldı 1 hafta uzerine kirilan ekrana bunun için garanti servisi tekrar ücret alıyormu bi düşme sonucu tekrar kırıldı

  7 Ocak 2018 at 15:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Aslıhan Hanım merhaba;
   Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.
   Selamlar.

   7 Ocak 2018 at 18:58
 • Zeliha Reply

  Merhabalar, Samsung Galaxy S5 telimin komple ekranı değişecek. Ücreti ne kadardır?

  3 Ocak 2018 at 10:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Zeliha Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy S5 komple ekran değişimi fiyatı 520 TL’dir.
   Selamlar.

   3 Ocak 2018 at 10:56
 • Tuğba Reply

  iPhone 5s ekranı kırıldı yeni ekran fiyatı ben kadardır?

  1 Ocak 2018 at 19:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tuğba Hanım merhaba;
   iPhone 5s ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Ocak 2018 at 19:37
 • VEHBİ SUN Reply

  İYİ ÇALIŞMALAR.LENOVA P2 TELEFONUMUN EKRANI ÜST TARAFINDAN ÇATLADI.EKRANI ÇALIŞIYOR.SADECE EL IŞARETİ ÇIKIYOR EKRANIN ÜST BÖLÜMÜNÜ KAPATMAYIN DİYE BUNU YAPABİLİR.FİATI NE OLUR.

  1 Ocak 2018 at 00:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Vehbi Bey merhaba;
   Lenovo Vibe P2 ekran değişimi fiyatı 550 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Ocak 2018 at 01:05
 • Cem Reply

  Kırık camın üzerine kırlmaz jelatin çektirirsem ne olur

  26 Aralık 2017 at 23:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Cem Bey merhaba;
   Alt kısımda bulunan kırık zamanla tüm ekrana yayılacaktır.
   Selamlar.

   26 Aralık 2017 at 23:11
 • Cem Reply

  A7 2016 cihazımın ekranı sağ üst köşeden kırıldı ama dokunmatik çalışıyor fiyat ne kadar olur

  26 Aralık 2017 at 23:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Cem Bey merhaba;
   Bu modelde sadece komple ekran değişimi yapılabilir ücreti ise 400 TL’dir.
   Selamlar.

   26 Aralık 2017 at 23:09
 • Arzu Reply

  Merhabalar samsung s7 edge ekranın üst kısmında bir yerde hafif çatlaklar var,dokunmatikte sorun yok ekran değişimi ne kadar tutar acaba

  23 Aralık 2017 at 23:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Arzu Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy S7 Edge ekranı komple tek parça halinde değiştirilebilmektedir. Değişim ücreti ise 900 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Aralık 2017 at 11:47
 • Nurcan Reply

  Galaxy A3 2015 model telefonumun sol alt ekranı kırıldı. Dokunmatiğinde falan bir sorun yok fiyatı ne kadar öğrenebilir miyim? Ve cihazı size nasıl ulaştırabilirim

  23 Aralık 2017 at 14:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nurcan Hanım merhaba;
   İç ekranda herhangi bir kırılma yok ise, dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa sadece ön cam değişimi yapılabilir ve ücreti 100 TL’dir. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak cihazınızı teknik servisimize ulaştırabilirsiniz. Detaylar için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

   23 Aralık 2017 at 16:23
 • Nurcan Kaplan Reply

  Merhaba. a3 2015 markalı telefonumun sol alt köşesi kırıldı dokunmatiğinde falan hiçbir sıkıntı yok ücretini öğrenebilir miyim. Ve cihazı size nasıl iletebilirim?

  23 Aralık 2017 at 14:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nurcan Hanım merhaba;
   İç ekranda herhangi bir kırılma yok ise, dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa sadece ön cam değişimi yapılabilir ve ücreti 100 TL’dir.
   Selamlar.

   23 Aralık 2017 at 14:52
  • Armağan Aydın Reply

   Merhaba
   Samsung J7 telefonun ekran camı sol alt kısım kırıldı.Fiyat bilgisi alabilir miyiz?

   24 Aralık 2017 at 18:41
   • GSM İLETİŞİM Reply

    Armağan Bey merhaba;
    Samsung GAlaxy J7 cam değişimi fiyatı 170 TL’dir. Komple ekran değişimi yapılması gerekiyor ise 300 TL’dir.
    Selamlar.

    24 Aralık 2017 at 23:05
 • Mesude Açıkgöz Reply

  Merhaba, Reeder p10 telefonumun dış ekranı kırıldı, ekran görüntü vs. var. Ekran değişimi yapıyor musunuz yapıyorsanız ne kadar ve yaptığınız takdirde bilgilerim kalır mı?

  11 Aralık 2017 at 23:45
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mesude Hanım merhaba;
   Reeder P10 ekran değişimi yapılmaktadır ve ücreti 200 TL’dir. Stok ve detaylı bilgi için firmamız ile iletişim egeçebilirsiniz.
   Selamlar.

   12 Aralık 2017 at 08:42
 • Eren Reply

  Samsung galaxy a7 2017 sağ alt köşesinde patlama oldu bunu garanti karşılar mı ya da ne kadara yaparlar.Telefonu alalı 1 ay oldu.

  11 Aralık 2017 at 19:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eren Bey merhaba;
   Ekran kırılması ve ön cam çatlaması gibi ekranın hasar alması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.
   Selamlar.

   11 Aralık 2017 at 20:08
 • Rabia Reply

  Selamün aleyküm..
  Samsung S7 edge telefonum yere düştü ve ekranı çatladı..dokunmatikte sorun olmadığı için bir müddet kullandım fakat sık sık donmaya başladı ekran değişimi yapılırsa donma problemi de hallolur mu?

  10 Aralık 2017 at 16:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Rabia Hanım merhaba;
   Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekmektedir. Donmanın kaynağı anakart da olabilir, ekranda, yazılımsal bir sorunda. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   10 Aralık 2017 at 18:27
 • ayhan Reply

  htc desire telefonumun dokunmatik ekranı kırıldı ekranın üst ve ortası çalışmıyo ama altı çalışıyo ve görüntü geliyo kaç olur fiyat ?

  2 Aralık 2017 at 16:29
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayhan Bey merhaba;
   Tam olarak telefon modeli nedir acaba. Örnek olarak HTC Desire 816.
   Selamlar.

   2 Aralık 2017 at 16:36
 • Senem Reply

  Merhaba casper VIA E2ekranı kırıldı değişim fiyatı ne kadardır acaba?

  1 Aralık 2017 at 14:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Sinem Hanım;
   Casper Via E2 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Aralık 2017 at 00:17
 • zeynep Reply

  Merhaba telefonum dark evo x5 ekranı kırıldı. Görüntü var. Dokunmatigi de çalışyor. Ama ekran kilidi tam kırılan bölgeye denk geliyor. O yüzden telefona giremiyorum. Tamir edilebilir mi ve ne kadar öğrenebilir miyim

  27 Kasım 2017 at 02:20
 • Fatmanur Reply

  J7 prime ekranı kırıldı ekaranin her tarafı kırıldı dokunmatik çalışıyor ama ekranda görüntü yok renkler var değişimi ne kadar

  23 Kasım 2017 at 07:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatmanur Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   23 Kasım 2017 at 11:33
 • EREN Reply

  Samsung galaxy a7 2016 kullanıyorum.telefonun sol alt kismi kırıldı dokunmatikte hicbir sknti yok ne kadar bi ücrete tabi tutur?

  16 Kasım 2017 at 22:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eren Bey merhaba;
   Sadece ön cam değişimi yapılarak sorununuz düzelebilir. Ücreti ise 150 TL’dir.
   Selamlar.

   16 Kasım 2017 at 23:13
 • Aykut Reply

  Merhaba galaxy j5 ekranim krildi ve dokunmatik calismiyor. Ekran goruntusu yok. İçerisindeki notlar dahil herhangi birsey silinmeden eski haline getirebilmeniz mümkün mu acaba. Birde islem size telefon geldikten sonra ariza tespiti yapip fiyat onayina istinaden mi tamir gerçekleşiyor.

  8 Kasım 2017 at 17:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Aykut Bey merhaba;
   Ekran değişimi yapıldıktan sonra bilgileriniz olduğu gibi kalır. Değişim fiyatı ise 300 TL’dir. Tabii ki öncelikle ücretsiz arıza tespiti yapılmasını istiyorum diyebilirsiniz.
   Selamlar.

   8 Kasım 2017 at 17:23
 • ERTAN KAHRAMAN Reply

  SAMSUNG A3 2016, EKRANI KIRILDI, DOKUNMATİK ÇALIŞMIYOR.

  FİYATI NE KADARA TAMİR OLUR ?

  7 Kasım 2017 at 13:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ertan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A3 ekran değişimi fiyatı 340 TL’dir.
   Selamlar.

   7 Kasım 2017 at 14:02
 • Ugur Reply

  Samsung galaxy note 4 ekran icerden kırılmış gorunuyor ,telefonu açınca isiklar yanıyor fakat ekrana goruntu gelmiyor, tamir ucreti ne kadar olur?

  4 Kasım 2017 at 23:22
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi fiyatı 580 TL’dir.
   Selamlar.

   5 Kasım 2017 at 13:25
 • Ömer Reply

  A 7 2016 ekran degisimi ne kadar

  31 Ekim 2017 at 17:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömer Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A7 2016 ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   31 Ekim 2017 at 17:25
 • Mem Reply

  Galaxy s7 edge ekran degisimi kac tl?

  24 Ekim 2017 at 23:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar Mem;
   Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.
   Selamlar.

   25 Ekim 2017 at 06:51
 • Fethiye Reply

  Merhaba benim samsung a7 2016 telwfonumun ekrani en kisik isikta cok titriyor ve alttan yarisi devamli parliyor isigini acinca sorun yok ama birde dunden beri su sorunla karsilasiyorum ekrani kitlediktan sonra ekran geri gelmiyor biraz sac kurutma makinasi ile isitinca ekrani aciliyor sizce neden olabilir bu

  24 Ekim 2017 at 23:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fethiye Hanım merhaba;
   Sizlere net bir şekilde cevap verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Ekim 2017 at 06:54
 • osman Reply

  merhaba benim samsung tab a6 p580 10.1 inç model tabletim iç ekran çatladı yaptırsamgene aynı olay başıma gelir mi gelmesse ne kadara yaparsınız

  24 Ekim 2017 at 20:53
 • zeliha Reply

  merhaba benim Iphone 6s ekranı kırıldı dokunmatiğin bir kısmı çalışıyor fiyat öğrene öğrenebilir miyim

  20 Ekim 2017 at 19:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Zeliha Hanım merhaba;
   iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
   Selamlar.

   20 Ekim 2017 at 21:19
 • Recep Reply

  İyi günler zenfone 2 telefonun ekran kırıldı dokunmatikte sorun yok ne kadar maliyeti olur acaba bi de orjinal ekran mı takıyorsunuz garantisi gider mi

  15 Ekim 2017 at 14:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Recep Bey merhaba;
   Asus Zenfone 2 orjinal ekranı komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşur. Değişim fiyatı ise 160 TL’dir. Ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim ekran garantiniz başlar.
   Selamlar.

   15 Ekim 2017 at 17:56
 • Aaa Reply

  galaxy j5 kirildi ön cami degil altidaki ekran gitti maliyeti ne kadar olur?

  15 Ekim 2017 at 12:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Samsung Galaxy J5 ekran değişimi fiyatı 340 TL’dir. İç ekran kırıldığı için komple değişim yapılması gerekir.
   Selamlar.

   15 Ekim 2017 at 14:00
 • burak eldemir Reply

  Meraba ben telefonu düşürdüm ekranda çizgler var ama çizgiler dışında görüntü yok telefon modeli note 3 ekran değişimi için ücreti öğrenebilir miyim?

  13 Ekim 2017 at 16:07
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Burak Bey;
   Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.
   Selamlar.

   13 Ekim 2017 at 19:33
 • Sibel DURATAMAN Reply

  Samsung j7 prime ekranı kırıldı ekran goruntusu gitti fiyat ne olur acaba

  22 Eylül 2017 at 10:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Sibel Hanım;
   Samsung Galaxy J7 prime ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   22 Eylül 2017 at 15:49
 • Nihal Reply

  Merhaba note 3 telefonum ekranı çatlamış fakat sorunsuz çalışıyordu. Geçen yere düştü ve ekran karardı açılma sesi geliyor ama ekran görüntüsü yok. Göndersem fiyat ne dersiniz ?

  12 Eylül 2017 at 01:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nihal Hanım merhaba;
   Komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 450 TL’dir.
   Selamlar.

   17 Eylül 2017 at 10:10
 • Batuhan Reply

  Samsun j5 prime siyah telefonumun herhangi dokunmatik ozelliginde sikinyi yok sadece ince bir catlama var sikinti olurmu ve degisim ucreti kargoyla beraber ne kadardir malzemeleriniz orjinal malzememidir ?

  30 Ağustos 2017 at 13:09
 • murat tekelier Reply

  yurt disina kargonnuz yokmu

  1 Mayıs 2017 at 22:22
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   Kargo hizmetimiz sadece Türkiye genelinde geçerlidir.
   Selamlar.

   2 Mayıs 2017 at 06:42
 • Semih Reply

  Merhaba,
  Asus zenfone 2 laser (5 inç) kullanicisiyim ekran yere düşme sonucu kirildi sag ustten catladi. Dokunmatik çalışıyor görüntü var ne kadar tutar ? bursadan kargolayabilir miyim ?

  1 Ocak 2017 at 16:20
 • Şaban ÜNAL Reply

  General Mobile Discovery II Mini ekran kırık, görüntüde herhangi bir problem yok. Fakat dokunmatik çalışmıyor. Ne kadar bir maliyet çıkar acaba?

  25 Aralık 2016 at 15:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şaban Bey merhaba;
   General Mobile Discovery 2 Mini ekran değişimi fiyatı 120 TL’dir.
   Selamlar.

   25 Aralık 2016 at 17:45
 • Hıdır Reply

  İyi çalışmalar .Samsung Galaxy S5 telefonumun çok hafif bir şekilde koltuğa düşmesiyle ekranı tamamen karardı telefon ve dokunmatigi çalışıyor fakat görüntü yok. Bunun tamiri acaba ne kadar tutar. İyi çalışmalar

  24 Aralık 2016 at 23:30
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hıdır Bey merhaba;
   İç ekranda kırılma da yaşanmış olabilir telefonunuzun sadece ekran soketi yerinden de oynamış olabilir. İç ekranda kırılma mevcut ise full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ücreti ise 500 TL’dir. Ekran soketi yerinden çıkmış ise sadece yerine takılması yeterli olacaktır. Tamir işlemi ücreti ise 60 TL’dir. Net bir şekilde sorunun tam olarak ne olduğunun anlaşılabilmesi için ise teknisyenlerimizin telefonunuzu kontrol etmeleri gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Aralık 2016 at 05:10
 • Feride Reply

  Merhaba samsung s7 ekranı alt köşeden kırıldı dokunmatiği çalışıyor tamir ücretini öğrenebilirmiyim teşekkürler

  23 Aralık 2016 at 09:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Feride Hanım;
   Dokunmatiğiniz sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve iç ekranda herhangi bir kırılma mevcut değil ise sadece ön cam değişimi yapılır. Samsung Galaxy S7 ön cam değişimi fiyatı 190 TL’dir.
   Selamlar.

   23 Aralık 2016 at 17:54
 • tuba tuba Reply

  merhaba,
  samsung s6 edge plus gold rengi telefonumun ön camı kırıldı.telefonumu kullanıyordum fakat ekran görüntüsü gitti.istanbul dışındayım.kaç gün içerisinde talidatı yapılır ve ücreti ne kadar olur.telefon içindeki bilgilerim silinir mi?
  teşekkürler…

  20 Aralık 2016 at 10:37
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tuba Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy S6 Edge Plus ekran değişimi fiyatı 1000 TL’dir. Kargo gönderimlerinde 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılır. Telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
   Selamlar.

   20 Aralık 2016 at 10:39
 • Mert Can özyurt Reply

  İlk önce selamun Aleyküm önce telefonumun ekranı kırıldı ve 5 6 ay sorunsuz kullandım şimdi ise telefonum da bi sorun yoktu fakat 2- 3 gün önce soğukta durdum ve telefonu evde cebimden çıkardığımda ekrani çizık çizikti ve geçer diye telefonu kapatip açtiğimda ekranı yarıya kadar siyahtı şimdi ise telefonum sıcak bi ortamda normal ekranı gözüküyor ama soğukta siyahlaşıyor
  Not : telefonu ısıtmak için fön makinasina tutuyorum tutunca fark ediyorum ki telefonun alt düğmesinin olduğu yer çok soğuk üst tarafları normal sıcaklıkta sorun ekranda mı yoksa ısıtıcıları mı patlamıştır ?

  19 Aralık 2016 at 19:38
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mert Bey merhaba;
   Ekranda yaşanan kırılma zamanla iç ekrana da (ısı değişimleri) yansımış görünüyor. Sorununuz büyük ihtimal ekranınızdan kaynaklanmaktadır ve değişim yapılınca kullanılabilir hale gelecektir.
   Selamlar.

   20 Aralık 2016 at 03:59
 • MEHMET Reply

  lenova A5 beş inç ekranlı telefonumun ekranı kople kırıldı hiç görüntü yok kaç paraya değişir.

  12 Aralık 2016 at 16:08
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Lenovo A5000 ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.
   Selamlar.

   12 Aralık 2016 at 16:36
 • Emre çodar Reply

  Selamlar samsung j7 ekran değişimi yaptırmak istiyorum fakat ekran üzerinden komple sökülü durumda bunun dışında batarya da işlevini kaybetmiş olabilir ekran değişimi ve batarya değişimi ile ne kadar tutar sakarya dan duruma göre kargo edecegim

  12 Aralık 2016 at 00:10
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   Kargo gönderimlerinde ekran ve batarya değişimi süresi 3 (üç) iş günüdür. Dilediğiniz zaman herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 kargo gönderim numarası ile cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.
   Selamlar.

   12 Aralık 2016 at 04:01
 • Serkan Reply

  Selamlar s4 lcd ekran degisimi ne kadar

  11 Aralık 2016 at 10:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Serkan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   11 Aralık 2016 at 13:36
 • özden Reply

  iyi günler not 2 telefonumun ön ekranı komple kamerasının lensi de dahil kırıldı ekran değişimi yapıldığında kamerası da çalışabilirmi

  8 Aralık 2016 at 12:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Özden Hanım merhaba;
   Maalesef. Kamera ile birlikte full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir.
   Selamlar.

   8 Aralık 2016 at 15:46
 • Özgür A. Reply

  Merhaba

  Note 5 telefon kullanıyorum. Bir süre önce düşürdüm ve lcd sıvısında sızma oldu ve bu sıvı giderek ekrana yayıldı. Artık ekranı görmekte zorlanıyorum. Tamiri nasıl mümkün olur?

  8 Aralık 2016 at 10:03
 • Esra Reply

  Sony Xperia xa ekranı kırıldı ücreti ne kadar acaba

  5 Aralık 2016 at 15:08
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Esra Hanım merhaba;
   SONY Xperia XA ekranı stoklarımızda mevcut olmadığı için değişim işlemi gerçekleştirilememektedir.
   Selamlar.

   5 Aralık 2016 at 15:38
 • Mehmet Reply

  İyi günler.verdiğiniz kaliteli hizmetten ötürü sizleri tebrik ediyor,teşekkürlerimi sunuyorum.Resimlere bakarken onlarca telefonun üstüste yığıldığını gördum telefonlar karışmıyormu?arkasına etiket felanmı yapıştırıyorsunuz acaba?kargo ücretlimi?birde takılan batarya %kaç sarjla geliyor?Teşekkürler

  22 Kasım 2016 at 10:23
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Üst üste dizilen o ekranların fotoğrafı geri dönüşüme verilmeden önce çekilmiştir. Periyodik olarak referanslarımızı bu şekilde fotoğraflıyoruz. Teknik servisimize gelen her cihaz özel olarak numaralandırılır ve kesinlikle bir karışma ile karşı karşıya kalınmaz. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır. Bataryanızın yüzdesi telefonunuzun açık kalması için yeterli olacak kadar doldurulur. Ancak isterseniz %100 şarj edilerek de gönderilebilir. Sadece kargo poşeti içerisine bu istediğinizi yazmanız yeterlidir.
   Selamlar.

   22 Kasım 2016 at 10:35
 • Ömer Reply

  Merhaba;

  Telefonum Sony xperia Z2 , camı kırıldı görüntü var ama dokunmatik çalışmıyor, Ayrıca İstanbul dışındayım, size güvenebilirmiyim?

  21 Kasım 2016 at 23:04
  • Ömer Reply

   Birde iPhone 6 ekran değişimi 150 lira ien neden Sony Z2 200 Lira? Burası biraz düşündürücü

   21 Kasım 2016 at 23:07
   • GSM İLETİŞİM Reply

    Tekrar merhaba Ömer Bey;
    iPhone ekranlarında kampanya yapıldığı için fiyatları daha uygundur.
    Selamlar.

    22 Kasım 2016 at 04:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Ömer Bey;
   İstanbul dışında yaşıyorsanız eğer 2 taralı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşmamız bulunmaktadır. Kendilerine 298026731 kargo gönderi kodumuzu vererek teknik servisimize gelen kargo sayısını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte facebook sayfamız https://www.facebook.com/gsmiletisimteknolojileri/ üzerinden fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz.
   Selamlar.

   22 Kasım 2016 at 04:08
 • Ömer furkan Reply

  İyi günler lg g2 telefonumun ekranı kırıldı birçok yerden sizin kaliteli hizmetinizi duydum telefonumu size göndermek istiyorum lakin aklıma takılan birkaç soru var teknik serviste 400-500 tl fiyat biçilen ekranın kargo ekran koruyucu dahil 150 tl olmasının nedeni nedir?bir ikincisi 17 yaşında olmam kargo işlemlerinde sıkıntı çıkarırmı? Cevaplarsanız sevinirim. Kolay gelsin

  21 Kasım 2016 at 19:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömer Bey merhaba;
   Kargoda kesinlikle herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Teknik servisimizde LG G2 ekran değişiminde kampanya yapıldığı için bu fiyatta değişim hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte her gün onlarca LG G2 ekran değişimi yapıldığından dolayı indirime gidilmiştir.
   Selamlar.

   21 Kasım 2016 at 20:04
 • Celal Aksu Reply

  Asus zenfon2 telefonım var tam eekranın ortasında bir çizgi ve bağlı olarak ekranın yarısı kararıyor.nedeni nedir saygılar

  14 Kasım 2016 at 18:06
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Celal Bey merhaba;
   Maalesef iç ekranda kırılma yaşanmış. Ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Tabi bununla birlikte anakartın da kontrol edilmesi gerekir.
   Selamlar.

   14 Kasım 2016 at 18:22
 • Burcu Reply

  Merhaba,

  Lg G3 D855 model telefonumun ekranı kırıldı. Tamir ücretini öğrenebilir miyim? Ayrıca ne kadar sürede yapılıyor acaba?

  11 Kasım 2016 at 11:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burcu Hanım merhaba;
   LG G3 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılır. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde 20 dakikada, kargo ile gönderim yapıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılır. Kargo gönderim ücretleri 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır.
   Selamlar.

   11 Kasım 2016 at 16:32
 • Dolunay Reply

  İyi çalışmalar öncelikle. İphone 6 telefonumun ekranı kırıldı. Tamir ücretini öğrenebilir miyim. Bilgiler silinmeyecek demişsiniz bunun garantisini veriyorsunuz dimi.

  9 Kasım 2016 at 10:19
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Dolunay Bey merhaba;
   iPhone 6 ekran değişimi ücreti şu anda kampanyalı bir şekilde 150 TL’dir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez ve silinmeyeceğinin garantisi verilmektedir.
   Selamlar.

   9 Kasım 2016 at 10:35
  • Mine Reply

   Benim samsung j7 2016 serisinin camı kırıldı telefon acilirken titresim oluyo fakat ekrana yazi felan cikmiyor ekran aclmiyo ve bilgilerimin silinmesini istemiyorum ne kadara maal olur?

   10 Aralık 2017 at 09:32
   • GSM İLETİŞİM Reply

    Mine Hanım merhaba;
    Komple ekran değişimi yapılması gerekir ancak yine de cihazın iç aksamında da herhangi bir sorun mevcut mu kontrol edilmesi gerekir. Komple ekran değişimi fiyatı ise 460 TL’dir.
    Selamlar.

    10 Aralık 2017 at 12:14

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...