Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi ?

Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi ?

Telefonun ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi sorusu cep telefonu kullanıcıları tarafından sıkça sorulan soruların başında gelmektedir. Ekran kırılmaları, ön camın çatlaması, cihazın darbe alması sonucu zarar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İlk paragrafta telefon ekranı kırıldığında garanti kapsamı dışında kaldığını söyledik. Cep telefonu kullanıcıları tarafından sorulan ve cevabı merak edilen bir çok soru bulunmaktadır. Uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile beraber sıkça sorulan soruları bir araya getirdik. Sizlerde hemen alt kısımda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayıp uzman ve tecrübeli teknisyenlerimize bağlanarak aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz.

1. Telefonumun ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Sebebi ise tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmeleridir. Ancak telefonunuzu alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz mutlaka kasko sözleşmenizi incelemenizi ve ardından kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

2. Ekran değişimi sonrası bilgilerim silinir mi ?

Telefon içerisinde bulunan rehber, notlar, fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve benzeri bilgileri bazı durumlarda cep telefonundan daha değerli olmaktadır. Bu sebeple cep telefonu ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sorulan bir diğer soru ekran değişimi sonrası bilgilerim silinir mi sorusudur. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun ekranı kırılmadan önce içerisinde hangi bilgiler mevcut ise o bilgiler olduğu gibi kalır.

3. Ekran değişimi nasıl yapılmalıdır ?

Ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında, uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Hemen aşağıda paylaştığımız ve teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan video aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılmalıdır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

4. Telefon ekranı kırıldı, verilerim kurtarılabilir mi ?

Aslında bu sorunun cevabın ikinci maddede kısmen de olsa cevapladık. Telefon ekranı kırılan bazı kullanıcılarda ekran tamamen gidebilmekte, dokunmatik hiç çalışmamakta, cihaz bilgisayara bağlanamamaktadır. Bu durumda ise akla gelen ilk soru verilerim kurtarılabilir mi olmaktadır. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında verilerin kurtarılabilmektedir.

5. Telefon ekran kırılması ne kadara yapılır ?

En çok merak edilen bir başka soru ise ekran kırılmalarının ücretleridir. Ekran değişimi fiyatı ne kadar, telefon ekran kırılması ne kadara yapılır, ekran tamir ücreti gibi sorular da sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Hemen üst menüde bulunan Ekran Fiyatları menümüz aracılığı ile önce telefonunuzun markasını sonra da telefonunuzun modelini seçerek ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz. Hemen aşağıda örnek ekran değişimi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 • -44%
  iPhone 6s Ekran Değişimi Öncesi

  iPhone 6s Ekran Değişimi

  4.65 out of 5

  iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 140 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar ve komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. iPhone 6s ekran tamiri sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

  iPhone 6s ekran değişiminin ardından ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın sayesinde, garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 140.00TL
 • Yeni
  -44%
  iPhone 6 Plus Ekran Değişimi ÖncesiiPhone 6 Plus Ekran Değişimi Sonrası

  iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

  4.72 out of 5

  iPhone 6 Plus ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 140 TL'dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez ve cihaz ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

  iPhone 6 Plus ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunuyla tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 140.00TL
 • Yeni
  -45%

  iPhone 6 Ekran Değişimi

  4.88 out of 5

  iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 110 TL‘dir. Ekran değişimi uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleme imkanınız bulunmaktadır. Herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi gerçekleştirilmektedir. Onay verildiğinde ise garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilir.
  iPhone 6 ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hasasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

  200.00TL 110.00TL

6. Telefonumun ekranı kırıldı dokunmatiği neden çalışmıyor ?

Ekranı kırılan cep telefonu kullanıcıları tarafından sıkça yapılan bir diğer aratma ise telefonumun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışmıyor aratmasıdır. Ekranlar dıştan içe 3 kısımdan oluşmaktadırlar. Ön cam, dokunmatik alan ve iç ekran. Bu üç kısım birbirine bitişiktir. Alınan darbenin şiddetine göre ön camın ardından dokunmatik alan ya da iç ekranda da kırılma/çatlama meydana gelebilir. Bu sebeple telefonunuzun dokunmatiği çalışamaz hale gelir. Genelde telefon dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı basmaz. Tabi bununla birlikte telefon ekranında ölü pikseller, yatay çizgiler de oluşabilir. Aynı zamanda kimi durumlarda ekran tamamen kararabilir.

7. Telefon ekranı neden sararır ?

Özellikle bir kaç modelde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesidir ekran sararması. Sebebi ise telefonun aşırı kullanımdan dolayı ısınması ve bu ısınmanın ekrana yansımasıdır. Ekran sararması sorunu tamamen telefonun aşırı ısınmasından kaynaklanmaktadır. Aşırı ısınma sebepleri ise cihazın uzun süre kullanılması ya da batarya kaynaklı olabilmektedir.

8. İç ekran kırılması nasıl anlaşılır ?

Cep telefonu kullanıcıları tarafından sorulan bir diğer soru ise iç ekran kırılması nasıl anlaşılır sorusudur. İç ekran kırılmasının anlaşılması aslında oldukça basittir. Telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı çalışmıyor ise iç ekranda bir çatlama vardır diyebiliriz. Tabi bununla birlikte ekran kırılması yaşandıktan sonra görüntü tamamen gitti ise yine iç ekran kırılması sorunu ile karşı karşıya kalınmıştır.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütlüçeşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. Teknik servisimiz Kadıköy Evlendirme Dairesi ile Kadıköy Belediyesi’nin tam ortasında Genpa Teknik Servisi’nin üç dükkan solunda kalmaktadır. Başka bir şubemiz yoktur. Söğütlüçeşme Metrobüs durağında indiğinizde teknik servisimizi arayabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Metrobüs yerine E5 üzerinden geliyorsanız eğer, Kadıköy’e döndüğünüzde hemen sağ tarafta Finansnbank’ı geçtikten sonra teknik servis tabelamızı görebilirsiniz.

Not: GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekoruna sahiptir. Bu rekor videolar ve fotoğraflar ile tescillenmiştir.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Söğütlüçeşme Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (214)

 • Enes Reply

  Merhaba casper VIA e2 model telefonumun ekranı çatladı dokunmatiği çalışıyor ekran değişim ücreti ne kadar ?

  28 Mayıs 2018 at 21:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Enes Bey merhaba;
   Casper Via E2 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Mayıs 2018 at 22:07
 • Atakan deveci Reply

  Casper via a1 telefonumun iç ekranı çatladı kaskosu var değişim sağlanır mı

  15 Mayıs 2018 at 17:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Atakan Bey merhaba;
   Kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   15 Mayıs 2018 at 18:48
 • Elif Reply

  J7pro telefonumun cami kirildi. Dokunmatiginde hicbir problem yok.dis caminin mi degismesi gerekiyor acaba sadece. Fiyat ne kadar? Garantiye gondersem acaba garanti kapsamina girer mi?

  4 Mayıs 2018 at 09:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Elif Hanım merhaba;
   Sadece ön cam değişimi yapılamayan bir modeldir. Ekran değişimi yapılması gerekir. Ücreti ise 450 TL’dir. Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.
   Selamlar.

   4 Mayıs 2018 at 23:26
 • Batuhan Dogar Reply

  Merhabalar J7 Prime kullanıyorum telefonum yere düştü ekranı kırıldı bazen donuyo tuşlar işlemiyor ama normalde bir sıkıntı yok sol alt tarafta da kasada icine girmis az bisey kasayla birlikte ön cam ne kadara mal olur 19 ay da garantisi var telefonu samsungdan aldım

  29 Nisan 2018 at 00:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Batuhan Bey merhaba
   Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 300 TL, kasa değişimi fiyatı ise 150 TL’dir.
   Selamlar.

   29 Nisan 2018 at 03:51
 • Gökhan Reply

  Samsung a5 2016 ekranın sağ tarafında mor renk oluştu neden olmuştur.

  27 Nisan 2018 at 11:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Gökhan Bey merhaba;
   Bu sorunun yaşanmasının sebebi iç kırılması – çatlamasıdır. Çözüm yolu ise ekran değişimidir. Ücreti ise 420 TL’dir.
   Selamlar.

   27 Nisan 2018 at 12:58
 • Ahmet Reply

  A5 2017 telefonun ön camı kırıldı fiyatı nedir?

  21 Nisan 2018 at 20:06
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A5 2017 ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir.
   Selamlar.

   21 Nisan 2018 at 20:25
 • Cenk Yiğit Reply

  Huawei Mate 10 Lite sadece ön cam kırıldı dokunmatiğe hiçbir etkisi yok değişim ücreti ne kadar olur?

  15 Nisan 2018 at 22:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Cenk Bey merhaba;
   Sadece ön cam değişimi yapılamaz. Komple ekran değişimi yapılabilir. Ücreti ise 350 TL’dir.
   Selamlar.

   15 Nisan 2018 at 23:32
 • Batuhan Reply

  Samsung galaxy j7 prime on cam degisir mi sadece

  12 Nisan 2018 at 21:31
 • Eray Reply

  Samsung galaxy a3 2016 ekrani mürekkep kapladı ekran değişim fiyati ne kadardır

  12 Nisan 2018 at 10:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eray Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A3 2016 ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   12 Nisan 2018 at 13:51
 • Burak Reply

  Sony xperia xa1 cam kırıldı ama dokunmatik çalışıyor ne kadar fiyata yapılır acaba

  1 Nisan 2018 at 17:07
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burak Bey merhaba;
   Sony Xperia XA1 ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Nisan 2018 at 19:24
 • Tuğba B. Reply

  Çok saçma garanti kapsamına alınması lazım sağlam telefon üretselerdi bir düşme ile telefon ekranı kırılmazdı

  25 Mart 2018 at 14:52
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tuğba Hanım merhaba;
   Maalesef telefon üreticilerinin kararı.
   Selamlar.

   25 Mart 2018 at 14:59
 • Ali Reply

  Lenovo Moto e 4 Plas on cam değişimi kaç TL olur

  24 Mart 2018 at 11:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ali Bey merhaba;
   İlgili parça şu anda maalesef stoklarımızda mevcut değildir ancak firmamızı arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   24 Mart 2018 at 13:20
 • Eylül Reply

  Merhabalar. Samsung j7 prime telefonumun ön camı kırıldı ama telefon sağlam acaba değişim ücreti ne kadardır?

  18 Mart 2018 at 11:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eylül Hanım merhaba;
   Sadece ön cam değişimi yapılabiliyorsa ücreti 180 TL, komple ekran değişimi yapılması gerekiyor ise ücreti 300 TL’dir.
   Selamlar.

   18 Mart 2018 at 12:44
 • Nil Reply

  Reeer p12s telefonunun iç ekranı kırıldı dıştan kırık vs yok dokunmatigi calismiyor ne kadar tutar?

  9 Mart 2018 at 14:02
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nil Hanım merhaba;
   Maalesef ilgili parça stoklarımızda mevcut olmadığı için değişimi yapılamamaktadır. Ancak servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   9 Mart 2018 at 17:14
 • UĞUR Reply

  Merhaba.. samsung s7 edge siyah renkli telefonumun on cami kırıldı.. dokunmatigi çalışıyor ancak ekranda kiriklar mevcut değişim ücreti ne kadardır ?

  5 Mart 2018 at 03:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.
   Selamlar.

   5 Mart 2018 at 12:08
 • Ayse Reply

  Iyi akşamlar note 5 ekranında murekkeplenme oldu fakat dokunmadığı çalışıyor neyi değişir be ücreti ne kadar tesekkurler

  10 Şubat 2018 at 21:10
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayşe Hanım merhaba;
   Mürekkeplenmenin sebebi iç ekran kırılmasıdır. İç ekran kırılmalarında komple ekran değişimi yapılması gerekir. Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı ise 600 TL’dir.
   Selamlar.

   10 Şubat 2018 at 21:20
 • Sun Reply

  Lenova vibe k5 note ekran tamiri ne kadar olur

  9 Şubat 2018 at 18:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Lenovo K5 Note ekran değişimi fiyatı 180 TL’dir.
   Selamlar.

   9 Şubat 2018 at 18:53
 • İsimsiz Reply

  Galaxy j7 prime ekran değişimi ne kadar

  6 Şubat 2018 at 23:23
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Şubat 2018 at 23:27
 • Halil Reply

  Nokia 3 ekran kırıldı nekar fiyati

  2 Şubat 2018 at 18:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Halil Bey;
   Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Şubat 2018 at 18:27
 • Mehmet Can Yaman Reply

  Merhaba Samsung Galaxy J7 2016 ekran degisimi ne kadar

  2 Şubat 2018 at 13:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Can Bey merhaba;
   Samsung Galaxy J7 2016 ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Şubat 2018 at 14:30
 • Levent Reply

  Merhaba A5 2017 nin ön cam çatladı değişim ucreti ne kadar olur. Telefonun garantisi devam ediyor ne önerirsiniz?

  1 Şubat 2018 at 15:59
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Levent Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A5 2017 ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Şubat 2018 at 16:52
 • Güleney Reply

  Samsung j3 pro cami kırıldı cam değişimi kaç TL olur acaba

  30 Ocak 2018 at 22:57
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Samsung Galaxy J3 Pro ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   30 Ocak 2018 at 23:08
 • Sema Reply

  Merhaba, casper via m3 ekran tamir fiyatı nedir?Ekran çalışır durumda

  29 Ocak 2018 at 14:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sema Hanım merhaba;
   Casper Via M3 ekran değişimi fiyatı 280 TL’dir.
   Selamlar.

   29 Ocak 2018 at 14:34
 • Erdinç Reply

  Lenovo Moto Z telefonun ön ekranı kırıldı değişim kaç TL olur ?

  27 Ocak 2018 at 16:37
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Erdinç Bey merhaba;
   Lenovo Moto Z ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir.
   Selamlar.

   27 Ocak 2018 at 18:07
 • MÜSLÜM Reply

  MERHABA,

  Telefonum samsung A7 ekranı kırıldı Gaziantepte ikamet ediyorum kargoya verirsem kaç gün içinde elimde olur?

  24 Ocak 2018 at 13:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Müslüm Bey merhaba;
   Kargo gönderiminde 3 (üç) ş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.
   Selamlar.

   24 Ocak 2018 at 14:03
 • Emre Reply

  Samsung 2017 a7 ekran değişim ücreti nedir…cihaz 1.5 aylık cihaz bazı firmalar yeni olduğu için bir takım kampanyalar falan yapıyormus diye duydum bir bilginiz var mı?

  7 Ocak 2018 at 08:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   Samsung GAlaxy A7 2017 ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir. Kampanya hakkında maalesef bilgimi bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   7 Ocak 2018 at 18:57
 • Taner Reply

  Slm merhaba ben de samsun A8 2016 var turktelekom dan 24 ay tahatütle aldım iş çıkışı bindiğim servis aracı sabah 7:20 gece kaza yaptı elimde olan telefonum kaza esnazın da ekranı tuzla buz oldu elimde sadece kasası kaldı servisine götürdüm kullanıcı hatası dediler ücret talep ettiler ne kadar diye sordum 1200 tl istediler şimdi samsung dan soğudum artık daha alalı 1 sene oldu ya da olmadı aldığım maaş belli asgari ücret insan ilk başta geçmiş olsun derler onu bile çok gördüler şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler

  30 Aralık 2017 at 13:45
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Taner Bey merhaba;
   Ekran dışında farklı sorunda olabilir. Teknik servisimizde A8 2016 ekran değişimi fiyatı A8 2016 ekran değişimi fiyatı 580 TL’dir.
   Selamlar.

   30 Aralık 2017 at 14:59
 • bahar Reply

  merhaba samsung a72016 ekran değişim fiyat nedir

  29 Aralık 2017 at 12:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Bahar Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy A7 2016 ekran değişimi fiyatı 400 TL’dir.
   Selamlar.

   29 Aralık 2017 at 12:19
 • Gökhan Reply

  merhaba benim zte blade a910 telefonum var 3 ay oldu alalı telefonu yere düşürdüm iç ekran kırıldı galiba ekran karardı kaskosu var kasko karşılarmı acaba şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

  27 Aralık 2017 at 17:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Gökhan Bey merhaba;
   Kaskonuz var ise kasko sözleşmenizi incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir.
   Selamlar.

   28 Aralık 2017 at 07:11
   • Gökhan Reply

    sizde ne kadar acaba ücreti bide siz değişim yaptığınızda servis anlar mı telefonun açıldığını garantisi var hala

    28 Aralık 2017 at 15:23
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Gökhan Bey merhaba;
     Telefonunuzun modeli endir acaba ?
     Selamlar.

     28 Aralık 2017 at 17:07
     • Gökhan

      zte blade a910

      29 Aralık 2017 at 00:48
     • GSM İLETİŞİM

      Gökhan Bey merhaba;
      ZTE Blade A910 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
      Selamlar.

      29 Aralık 2017 at 07:39
 • UĞUR YOL Reply

  SAMSUNG S7 ÖN CAM KIRILDI FİYATI NEDİR ACABA ?

  26 Aralık 2017 at 15:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S7 ön cam değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   26 Aralık 2017 at 16:04
   • UĞUR YOL Reply

    TEL.TRABZON DAN GÖNDERECEĞİM SİZE NASIL GÜVENMELİYİM. İŞİN GARANTİSİ VARMI

    26 Aralık 2017 at 16:22
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Uğur Bey merhaba;
     Teknik servisimiz hakkında detaylı bilgilere Hakkımızda sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Tüm belgelerimiz ilgili sayfada mevcuttur.
     Selamlar.

     26 Aralık 2017 at 16:29
 • volkan Reply

  merhaba samsung a5 2017 ekran kırıldı orjinal ekranın ne kadar ücreti var

  26 Aralık 2017 at 13:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Volkan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A5 2017 ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   26 Aralık 2017 at 14:30
 • Dilara Reply

  A 5 2016 telofonun 1 yili gecti arka cami catladi tl bi sikinyi yok garanti karsilar mi weya yapim ucreti nedir

  21 Aralık 2017 at 18:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Dilara Hanım merhaba;
   Garanti kapsamı dışında kalır. Arka kapak değişim fiyatı teknik servisimizde 100 TL’dir.
   Selamlar.

   22 Aralık 2017 at 11:42
 • Yusuff yılmaz Reply

  S8+ ekran degisimi fiyat nedir

  18 Aralık 2017 at 16:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yusuf Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.
   Selamlar.

   18 Aralık 2017 at 17:23
 • Lale Reply

  Samsung galaxy A8 2016 model telefon camı ne kadara değiştirilir??

  15 Aralık 2017 at 19:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Lale Hanım;
   Samsung Galaxy A8 ön cam değişimi fiyatı 190 TL’dir.
   Selamlar.

   16 Aralık 2017 at 10:09
 • Eren Reply

  Merhaba benim lenovo k6 note telefonumum ekranı kirildi kac lkra acaba ve odeme nasil yapilacak kac gunde telefonum gelir

  11 Aralık 2017 at 23:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eren Bey merhaba;
   Lenovo K6 Note ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizi kullanarak cihazınızı teknik servisimize gönderebilir ve toplamda 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 kargo gönderi numaramızı vermeniz yeterlidir. Ödemenizi havale/EFT ya da kargoya kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz.
   Selamlar.

   12 Aralık 2017 at 08:44
 • Merve Reply

  Merhabalar ben Huawei p9 lite almıştım bir hafta önce ne yaziiki dusurdum arka kapakta çatlama var Huawei markası aldıgim bir ay içinde bir kere ücretsiz değişim olacağını yazıyor nette doğruluk eğer benden olursa garanti ne kadar öderim

  5 Aralık 2017 at 19:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merve Hanım merhaba;
   İlk ay ekran kırılması bedava olarak bir kampanyaları vardı ama şu anda bu kampanya geçerli mi veya arka kapak içinde mevcut mu maalesef bilgimiz bulunmamakta. Detaylı bilgiyi firmayı arayarak öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   5 Aralık 2017 at 19:56
 • ali Reply

  merhaba htc desire telefonumun dokunmatik ekranı kırıldı alt tarafı çalışıyo ama orta ve üst çalışmıyo görüntü geliyo ama dokunmatik çalışmıyo ne kadar fiyat ?

  2 Aralık 2017 at 14:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ali Bey merhaba;
   Tam olarak telefonunuzun modelini öğrenebilir miyiz.
   Selamlar.

   2 Aralık 2017 at 14:46
 • enes atakan Reply

  Sa htc desire 626g dualsimin öncamı kırıldı dıştan alt tarafın dokunmatıgı çalışıyor ama orta ve üst çalışmıyor ama ekren görüntüsü geliyor ne kadara patlar bana fiyatı _?

  2 Aralık 2017 at 13:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Enes Bey merhaba;
   HTC Desire 626 ekran değişimi fiyatı 150 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Aralık 2017 at 14:46
 • Hasan Reply

  Merhaba,Samsung Galaxy J7Prime 2017 model telefonumun camını kırdım garanti kapsamına girer mi? Eğer girmiyorsa fiyatı ne kadar eder vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

  30 Kasım 2017 at 22:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hasan Bey merhaba;
   Ekran kırılması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır. Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Aralık 2017 at 13:04
 • Ahmet Reply

  Sony xperia xa iç ekran kırıldı garanti kapsamına girer mi

  27 Kasım 2017 at 14:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Ekran kırılması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
   Selamlar.

   27 Kasım 2017 at 14:05
 • ramazan kahraman Reply

  yok estagfurullah ozelden konusabilir miyiz biraz sorum var burasi biraz ugrastiriyor

  21 Kasım 2017 at 22:36
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ramazan Bey merhaba;
   Teknik servisimizi aradığınız taktirde aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.
   Selamlar.

   22 Kasım 2017 at 09:57
 • ramazan kahraman Reply

  ustam ama s7 edge arka cam 150 tl yazmissiniz orayi anlamadim

  21 Kasım 2017 at 22:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ramazan Bey merhaba;
   Çok pardon ekran kırıldı yazdığınızı zannettik. Evet haklısın arka cam kapak değişimi fiyatı 150 TL’dir. Yanlış anlamamız için lütfen kusurumuza bakmayınız.
   Selamlar.

   21 Kasım 2017 at 22:28
 • ramazan kahraman Reply

  sa usta S7 edge min arka cami kirildi biraz kirik kullandim on kamera toz almis ,sonradan farkettim titresimide calismiyor, arka kamerada da sol ust tarafinda bi su damlasi gibi bisey var kamerada foto cekerken belli oluyor ama kamera distan saglam gozukuyor fiyati ne cikar ayrica garanti kapsami icindemi yapiliyor yoksa samsung garantisinden cikiyor mu !! saygilar!!

  21 Kasım 2017 at 21:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ramazan Bey merhaba;
   Ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 1100 TL’dir. Diğer sorunlar hakkında fiyat bilgisi verilebilmesi için cihazınızın test edilmesi gerekir.
   Selamlar.

   21 Kasım 2017 at 22:19
 • İbrahim ümit Reply

  Kolay gelsin iyi çalışmalar , A5 ekranı dışı kırıldı acabalar fiyatı ben kadar ?

  21 Kasım 2017 at 19:08
  • GSM İLETİŞİM Reply

   İbrahim Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A5 ön cam değişimi fiyatı 120 TL’dir.
   Selamlar.

   21 Kasım 2017 at 20:31
 • Emine yıldız Reply

  Zte blade a910 kullanıyorum daha 2 ay oldu ve dün düşürdüm ekranın üstü bildirim gelen alan karardı ve göremiyorum garantiye girer mi girmezse de ne kadar ne nasıl olur bir yardımcı olurmusunuz?

  17 Kasım 2017 at 01:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emine Hanım merhaba;
   İç ekran kırılması yaşanmış ve garanti kapsamı dışında kalır. Ekran değişimi fiyatı şu anda 200 TL’dir.
   Selamlar.

   17 Kasım 2017 at 10:22
 • Nilay calisgan Reply

  Slm benimde telefonum not 5 1 ay oldu alalı telefon düştü ama catlama olmadı dokunmatigi calismiyor ekranda mavilesme oldu kalemi tek calisiyor garantiye girermi

  14 Kasım 2017 at 19:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nilay Hanım merhaba;
   İç ekran kırılması yaşanmış. Garanti kapsamına girmez.
   Selamlar.

   14 Kasım 2017 at 21:28
 • Yardimci Reply

  Sony Xperia xa ultra dokunmatik ekran camı kırıldı Garanti kapsamına girer mi yoksa fiyatları nedir

  9 Kasım 2017 at 22:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Ekran kırılmaları ve ön cam çatlaması garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Sony Xperia XA Ultra ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   10 Kasım 2017 at 07:27
 • yusuf Reply

  öncelikle Merhaba note 5 arka cam kırık ve dokunmatiğinde hiçbir sorun olmamasına rağmen ekran titremesi, mürekkeplenme ve ekran kayması var bununla ilgili bir fiyat alabilir miyim? ne sorunu vardır. İyi Çalışmalar

  7 Kasım 2017 at 03:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yusuf Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 5 arka kapak değişimi fiyatı 100 TL’dir. Maalesef iç ekranda kırılmış anlattıklarınıza göre. Ekran değişimi fiyatı ise 600 TL’dir.
   Selamlar.

   7 Kasım 2017 at 12:02
 • duygu Reply

  iyi gunlee bnm telefinumn ekrani catladi samsung a7 .kasko bunu karsiliyormu

  6 Kasım 2017 at 14:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Duygu Hanım merhaba;
   Kasko sözleşmenizdeki maddeleri inceleyiniz ve kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   6 Kasım 2017 at 15:13
 • ayşe Reply

  benim telefonun markası T 70 onun ön camı kırıldı tahmini ne kadar olur fiyatı

  6 Kasım 2017 at 11:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayşe Hanım merhaba;
   Turkcell T70 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Kasım 2017 at 12:23
 • izzet Reply

  Merhaba general mobile discover mini ekranı kırık ne kadara yaparsınız acaba.

  22 Ekim 2017 at 23:16
 • Nur Reply

  A7 2017 telefonum arka kapağı kırıldı. Ama içten yani çizik şeklinde kırıldı tahmini ücret nedir

  20 Ekim 2017 at 18:57
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nur Hanım merhaba;
   Samsung GAlaxy A7 arka kapak değişimi fiyatı 100 TL’dir.
   Selamlar.

   20 Ekim 2017 at 21:16
 • Oğuz Can Reply

  Iphone SE Ekranında çatlak var ekran değişimi yaptırırsam Apple garantisinden çıkar mı + ekran değişim ücreti ne kadar acaba ?

  11 Ekim 2017 at 16:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oğuzhan Bey merhaba;
   Ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim ekran garantiniz başlar. Ekran değişimi fiyatı ise 150 TL’dir.
   Selamlar.

   11 Ekim 2017 at 17:38
 • Telefon.kullanıcısı Reply

  telefonum samsung galaxy a 3 2016 arka camı içten kırıldı fiyatı nedir indirimli şekilde

  8 Ekim 2017 at 18:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Samsung GAlaxy A3 arka cam kapak değişimi fiyatı 80 TL’dir.
   Selamlar.

   9 Ekim 2017 at 08:01
 • RIDVAN Reply

  Samsun E7 Telefonumun ön camın da çatlaklar var öncam ve kople ekran değişimi fiyatlarını ayrı ayrı öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

  8 Ekim 2017 at 01:30
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Rıdvan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy E7 ekran değişimi fiyatı 450 TL, ön cam değişimi fiyatı 130 TL’dir.
   Selamlar.

   8 Ekim 2017 at 11:36
 • BEDİRHAN Reply

  MAX Gmerhaba samsung J7 MAX G615F/DS TELEFONUMUN CAMI KIRILDI GARANTİYE GİRERMİ GİRMEZSEDE FİYATI NE KADAR.

  4 Ekim 2017 at 14:03
 • BEDİRHAN Reply

  SAMSUNG J7 MAX G615F/DS
  CAM KIRILDI GARANTİYE GİRERMİ YADA FİYATI

  4 Ekim 2017 at 13:41
 • ZEYNEP Reply

  MERHABA TURKCELL T 70 EKRANIM KRILDI NE KADAR A YAPILIR ACABA

  3 Ekim 2017 at 11:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Zeynep Hanım;
   Turkcell T70 ekran değişimi fiyatı 230 TL’dir.
   Selamlar.

   3 Ekim 2017 at 11:50
 • serhat baştuğ Reply

  sony z5 premium ekran kırıldı dokunmatik çalışmıyor fiyatı nedir acaba

  3 Ekim 2017 at 10:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Serhat Bey;
   Sony Xperia Z5 ekran değişimi fiyatı 400 TL’dir.
   Selamlar.

   3 Ekim 2017 at 11:29
 • Recep Reply

  C5 ekran kırıldı değişim ücreti ne kadardir

  1 Ekim 2017 at 20:56
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Recep Bey merhaba;
   Tam olarak telefon marka ve modelini alabilir miyiz.
   Selamlar.

   3 Ekim 2017 at 11:34
 • Tuğba Reply

  Merhaba Samsung A7 2017 model telefonum ısınmadan dolayı iç ekranı gitti ve bunu söylememe rağmen bana darbe almış denildi ki telefonumun herhangi bir yerinde darbe izi yok neyse uzatmak istemedim 490 TL’yi kabul ettim ve yapın dedim ve telefonum değiştirilmiş Samsung tarafından 0 cihaz gönderilmiş peki ben bu telefona yine ücret ödemek Zorunda mıyım sonuçta ekran takmadılar yeni telefon gönderildi. Bana hemen cevap verirseniz sevinirim.

  29 Eylül 2017 at 01:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tuğba Hanım merhaba;
   Cihaz değişimi yapıldı ise eğer kullanıcı hatası olmadığını anlamış olabilirler. Net bir şekilde bilgi alabilmek için Samsung’u arayabilirsiniz.
   Selamlar.

   29 Eylül 2017 at 11:19
 • demet özkan Reply

  Merhaba,

  Samsung j7 telefonumun 20 gün önce ana ekranı değiştirildi ancak şimdi telefonumun alt kısımdaki tuşları çalışmıyor ve ekran sürekli titriyor, ana ekranda bir temassızlık mı olabilir yoksa ekranın yeniden değişmesi mi gerekecek. Ekranın değişmesi durumunda maliyetin ne kadar olabileceği hakkında yardımlarınızı rica ederim.

  İyi çalışmalar.

  27 Eylül 2017 at 13:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Demet Hanım merhaba;
   Öncelikle ekran değişimi yapılan yer sizlere garantisini vermedi mi ? İlgili yer ile sorunu paylaşabilirsiniz. Garantisiz bir şekilde ekran değişimi yaptırdı iseniz ve cihazınızda ekran değişimi yapılması gerekiyor ise ücreti 460 TL’dir.
   Selamlar.

   27 Eylül 2017 at 14:13
 • EMRE Reply

  Merhabalar ,
  Yakın zamanda note 5 telefonuma ait batarya değişimi yaptım orjinal diye bireysel teknik servis aracılığı ile ,
  Lakın telefon % 100 tam dolumdan sonra , birden % 40 sarj göstergesinde kendini resetledi – sarj % 0 telefon sarj olmuyor ve açılmıyor ,
  sizlerin düşüncesi nedir , extra bir tamir arıza oluşabilir mi ?

  25 Eylül 2017 at 01:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   Değişim yapılan yerin size garanti vermesi gerekiyordu dilerseniz iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz de servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Eylül 2017 at 08:03
 • man Reply

  Merhabalar. note 4 telefonum elimden düştü camı kırıldı görüntü yok fiyat nedir acaba?

  24 Eylül 2017 at 15:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Man;
   Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi fiyatı 580 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Eylül 2017 at 22:03
 • orkun Reply

  lg g3 ekran ile dokunmatik değişecek fiyat ?

  19 Eylül 2017 at 18:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Orkun Bey merhaba;
   LG G3 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.
   Selamlar.

   20 Eylül 2017 at 09:45
 • Samet Demir Reply

  merhabalar,
  benim samsung s7 edge marka telefonum var, gecen hafta yere düsmesi sonu ekranı çatladı. acaba garanti süresi devam eder mi ?

  14 Eylül 2017 at 19:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Samet Bey merhaba;
   Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
   Selamlar.

   17 Eylül 2017 at 10:40
 • Gamze Reply

  J 7 telefonumun ust kısmında golgelenme oluyor samsung servisini aradığımda ic ve dış ekran degisecekk dedi garanti kapsamına girermi ve icindeki bilgilerim silinir mi ?

  10 Eylül 2017 at 11:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Gamze Hanım merhaba;
   Garanti servisinde değişim yapıldığında bilgileriniz silinir. Büyük ihtimal garanti kapsamı dışında kalacaktır cihazınız.
   Selamlar.

   17 Eylül 2017 at 10:01
 • Furkan Reply

  Merhabalar
  Sony Xperia m4aqua telefonumun cami kırıldı. Serviste ücretli tamir ettirdiğimde garantisi bozulacak mı

  8 Eylül 2017 at 16:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Furkan Bey;
   Hayır bozulmaz. Ekran kırılmaları garanti kapsamına girmez ve size değişim için bir ücret çıkartılacaktır.
   Selamlar.

   9 Eylül 2017 at 21:34
 • SELİM Reply

  KOLAY GELSİN SAMSUN J5 TELEFONUMU SERVİSE GÖTÜRDÜĞÜMDE İÇ EKRANIN KIRILDIĞINI VE MÜREKKEBİNİN DAĞILDI DEDİ GARANTİ KAPSAMINA GİRER Mİ YADA NE KADARA MAL OLUR BİZE GARANTİ SÜRESİNİN BİTMESİNE DE 2 AY VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER HAYIRLI İŞLER

  5 Eylül 2017 at 11:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Selim Bey merhaba;
   Ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Samsung’un değişim süresi ve fiyatı hakkında maalesef bilgimiz bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   5 Eylül 2017 at 12:09
 • Ferhat Reply

  J5 prime g570f ekran kırıldı dokunmatik calısiyor kaca yapilir lcd ekran alsam bisey olurmu

  5 Eylül 2017 at 01:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Ferhat Bey;
   Samsung Galaxy J5 Prime ekran değişimi fiyatı 420 TL’dir.
   Selamlar.

   5 Eylül 2017 at 12:14
 • Fatih Reply

  A7 2016 için ekran fiyatı?

  28 Ağustos 2017 at 09:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A7 ekran değişimi fiyatı 470 TL’dir.
   Selamlar.

   3 Eylül 2017 at 23:59
 • mustafa Reply

  mustafa alcatel idol 3 5.5 telefon dokunmatik cam [orijinal] değişimi ne kadar tutar.

  24 Ağustos 2017 at 12:58
 • Türkan Reply

  Telefonum sonny xperia z ultra ekran değişimi ne kadar

  21 Ağustos 2017 at 13:43
 • hilal Reply

  merhaba s6 tlf on cami degisti komple kaskosuda vardi daha garantiside var ama bn kasgoyu unutup kndim degistirdim simdide garantisinin dolmasini 1 ay kaldi suan garantiye gondersem camin degisti belli olurmu bi sorun cikaemi ses cikmiyo suanda calmiyo yani

  12 Ağustos 2017 at 15:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Hilal Hanım;
   Tabii ki anlaşılır. Ama kasko firmanız böyle bir durumda nasıl bir işlem yapar bilemeyiz. Sözleşmenizi incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

   13 Ağustos 2017 at 01:39
 • ALYA Reply

  MERHABALAR 2 BUCUK AY ÖNCE ALDIĞIM S8 EDGETELEFONUMUN KÖŞESİNDEN CAMI KIRILDI AMA TELEFONDA AKSAMA OLMADI DOKUNMATİĞİ HER ZAMANKİ HIZINDA GARANTİ KAPSAR MI KAPSAMASADA NE KADAR ÜCRET ALIR CAM DEĞİŞTİKTEN SONRA GARANTİSİ BAŞKA PROBLEM İÇİN GEÇERLİ OLUR MU?

  6 Ağustos 2017 at 14:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar Alya;
   Ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır yaşadığınız sorun. Teknik servisimizde Samsung Galaxy S8 Plus ekran değişimi fiyatı 1200 TL’dir. Değişim sonrası GSM İletişim ekran garantisi başlar.
   Selamlar.

   6 Ağustos 2017 at 20:07
 • Efe Reply

  J7 prime

  2 Ağustos 2017 at 10:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Efe Bey merhaba;
   Bu modelde sadece ön cam değişimi yapılamaz. Komple ekran değişimi fiyatı ise 420 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Ağustos 2017 at 13:36
 • Efe Reply

  Benim telefonumun cami kirildi gayet iyi calisiyor hic bir sikinti yok fiyat nedir

  2 Ağustos 2017 at 00:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Efe Bey merhaba;
   Tam olarak telefonunuzun marka ve modeli nedir acaba.
   Selamlar.

   2 Ağustos 2017 at 02:03
 • Melike günes alıcı Reply

  Merhaba. j7 prime ekran kırıldı garanti karsilar mi ?

  30 Temmuz 2017 at 16:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Melike Hanım merhaba;
   Ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olduğu için telefon üreticileri tarafından garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.
   Selamlar.

   30 Temmuz 2017 at 16:27
 • Rumeysa Reply

  Lg stylus 2 tlf var ekranda çok ince 2 çatlak var herhangi bir arızası yok camı nekadara değişirsinz

  28 Temmuz 2017 at 15:15
 • faruk Reply

  merhaba samsung a7 2017 telefonun ön cam ve arka cam çatladı telefon çalışıyor değişim fiyatı nedir

  26 Temmuz 2017 at 18:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Faruk Bey;
   Maalesef şu anda Samsung Galaxy A7 2017 ekranı stoklarımızda mevcut olmadığı için ekran değişimi yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   26 Temmuz 2017 at 19:21
 • Mehmet Aydın Reply

  J7 prime ekran kırıldı görüntü gitme gibi problem yaşamadım dokunmatiğinde de bi sorun yok sensör ile ön kamera da sorun var fiyat nedir ?

  23 Temmuz 2017 at 16:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Mehmet Bey;
   Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi fiyatı 460 TL’dir.
   Selamlar.

   23 Temmuz 2017 at 18:01
 • Utku Çağlar Taşyıldız Reply

  Merhabalar,

  Sony Xperia Z5 dual telefonumu cebimden çıkardığımda ekranın sol kısmında bir çizgi oluştuğunu gördüm.Fiziksel bir temasa maruz kalmadığına eminim.Garantiye götürdüm, garanti dışı olarak değerlendirdiler.Bütün gün servis ve sony ile mail trafiği yaşadım ama olumlu sonuç alamadım.Dış ekranın kırılması bir kullanıcı hatası olarak değerlendirilebilir ama iç ekranı kırmak için bir kullanıcı nasıl bir hata yapabilir anlamış değilim.Telefonum için ekran fiyatı öğrenebilirmiyim mümkünse?Saygılar..

  18 Temmuz 2017 at 22:52
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Utku Bey;
   Bazen istemsiz uygulanan baskılar iç ekranın kırılmasına sebep olabiliyor. Böyle bir durumda ise komple yani iç ekran + ön cam + dokıunmatik alan + dış panelden oluşan ekran değişimi yapılması gerekiyor. Sony Xperia Z5 ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   19 Temmuz 2017 at 01:12
 • Yasin Reply

  Merhaba lg staylus 2 kullanıyorum bugün telefon cebimdeydi ama kendi kendine nasıl oldu bilmiyorum kırılmış ekran patlamış dokunmatigi calışıyor bu garantiye girer mi girmese bile garanti fiyatı nedir? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  17 Temmuz 2017 at 22:37
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yasin Bey merhaba;
   Maalesef ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Maalesef garanti fiyatı hakkında bilgimiz bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   18 Temmuz 2017 at 09:43
 • Esra Reply

  Merhaba telefonum casper VIA m1 ekran çatlak ben dokunmadan kendi kendine bişeyler yazıp biyerlere giriyor sebebi ne olabilir?

  11 Temmuz 2017 at 01:54
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Esra Hanım merhaba;
   Ekranda bulunan çatlak dokunmatik alana da ulaştığından ya da etkilediğinden bu sorun ile karşılaşıyorsunuz. Çözümü ekran değişimi yapılmasıdır. Ücreti ise 200 TL’dir.
   Selamlar.

   11 Temmuz 2017 at 02:17
 • Seda Reply

  Merhaba,

  Vestel venüs komple cam değişim ücreti nedir?

  5 Temmuz 2017 at 22:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Seda Hanım;
   Vestel Venüs ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Temmuz 2017 at 09:11
 • Buğra Reply

  A5 2017 arka cam kasam kırıldı daha 6 günlük garanti karşılar mi karşılamazsa garantiden yaptırma ucreti ne kadar alınır

  16 Haziran 2017 at 01:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Buğra Bey merhaba;
   Maalesef garanti kapsamı dışındadır. Garanti servis ücretleri hakkında bilgimiz bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   16 Haziran 2017 at 07:30
 • İlkay Reply

  galaxy e5 telefonUmum sağ kenar tarafında hafifçe bi çatlama olmuş acaba ekranı degistirmem gerekli mi. Kaç liraya degistiriliyor

  16 Haziran 2017 at 00:51
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba İlkay Bey;
   Ön cam değişimi yapılmasını tavsiye ediyoruz ve fiyatı 150 TL’dir. Bu şekilde kullanmaya devam ederseniz eğer zamanla iç ekranda zarar görebilir, dokunmatik alanda. Bu sorunlarla karşılaşırsanız da komple ekran değişimi yapılması gerekecektir, ücreti ise 400 TL’dir.
   Selamlar.

   16 Haziran 2017 at 07:29
 • şevval Reply

  telefonum casper via a1 adece ekran kırıldı dokunmatik çalışıyor ne kadar tutar?

  11 Haziran 2017 at 00:31
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şevval Hanım merhaba;
   Casper Via A1 ekran değişimi fiyatı 170 TL’dir.
   Selamlar.

   11 Haziran 2017 at 03:10
   • Ferhat Reply

    Z3 arka cam kırıldı ses te kısık bide gıcıltı veriyor garantisi var acaba garanti giriyor mu

    12 Temmuz 2017 at 02:08
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Ferhat Bey merhaba;
     Maalesef telefonunuz garanti kapsamı dışında kalır.
     Selamlar.

     12 Temmuz 2017 at 02:14
 • Melih Öktem Reply

  Samsung’un a5 2016 telefonum yere düşmeden dolayı ekran kırıldı ve ekranın yarısı karardı ücret nedir?

  22 Mayıs 2017 at 23:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Melih Bey;
   Samsung Galaxy A5 komple ekran değişimi fiyatı 410 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Mayıs 2017 at 07:00
 • funda Reply

  samsung j7 telefonum iç ekranı kırıldı farklı renklerde çizgiler gelip gidiyor çalışıyor darbe falan hiçbirseyi yok ekranın gittiğini gördüğümde telefonun arkası sıcaktı garanti kapsarmi. siz deisim yaparsanız fiyat nedir.

  14 Mayıs 2017 at 17:18
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Funda Hanım merhaba;
   Garanti kapsamı konusunda net bir şekilde bilgi veremeyiz. Ekran değişimi yapılması gerekiyor ise ücreti 460 TL’dir. Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   14 Mayıs 2017 at 21:06
 • Oktay Reply

  Hocam telefon uyurken yere düşmüş kırılmaz ekran kırılmıs soktum baktım ıc ekran sanırsam kırılmış acma tusuna basıyorum tıtreme var ama goruntu yok garantıye gondersem herhangı bı sıkıntı olurmu arkadas gondermıstı ucretını verıp garantısı devam ettı aynı dert bende de olurmu

  8 Mayıs 2017 at 10:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oktay Bey merhaba:
   Sorun : Cep telefonu Yere düştü darbe aldı kırıldı Garantiye girermi ?? garanti servisi harici bir serviste yaptırırsam garantim devam edermi ??

   Çözüm : Hiç bir garanti firması ekran kırılmalarına garanti vermemektedir . Ekran durduk yere kırılsa dahi ücretli diğişim yapmaktadır.. Ancak telefonu aldığınızda kasko yaptırdıysanız kasko şirketinde ücretsiz ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Kırık ekran değişimini garanti harici bir firmada yaptırdığınız taktirde telefonuz garanti dışı kalmaktadır bu kasko şirketinde değişse dahi fark etmez. ileride farklı bir sorundan garanti servisinde cihazınız yinede yetkisiz mudahalede sonucu garanti dışı kalmaktadır.
   Selamlar.

   8 Mayıs 2017 at 22:31
 • Uğur Reply

  Merhaba,

  Zenfone 2 telefonumu birkaç kez yere düşürdüm. Telefon kullanıma bağlı ısınınca ekranın bir bölümünde dokunmatik basılı kalıyor. Sanırım iç ekran hasar görmüş. Ekran değişimi şart mıdır ve ücreti nedir?
  Teşekkürler.

  3 Mayıs 2017 at 15:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   Ekran değişimi yapılması şarttır. Asus Zenfone 2 ekran değişimi fiyatı ise 160 TL’dir.
   Selamlar.

   3 Mayıs 2017 at 19:01
 • nur Reply

  selam arkadaşlar bnm telefonumun ekranı kırıldı ama çalışıyor hiç bir sorunu yok ama ilerleyen günlerde sarj aletim bozuldu garantiye vereyim dedim teknosadan almıştım bana ekran yapılmadan bu işlem yapılamaz dedi bir bilginiz var mı yardımcı olursanız sevinirim ekranla ilgili bi sıkıntım yok benm telefonum normal bir şekilde çalışıyor ekranın maliyeti 400 tlymiş önce ekran sonra şarj aleti yapılacakmış

  25 Nisan 2017 at 22:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nur Hanım merhaba;
   Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilir ve sizlere teknisyenimiz tarafından detaylı bir şekilde sorunun kaynağının ve hangi tamir işlemlerinin yapılması gerektiğinin söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   26 Nisan 2017 at 09:28
 • Ayse Reply

  Meraba j3 (2016 )ekranimda ekran koruyucu vardi fakat yinede ekran kirildi ve hic acilmiyor sarj aliyor ama ekran yok garanti ksrsilamiyor biliyirum sizce yaptirsam eskisi gibi olurmu yoksa 2.el gibimi kullsnirim

  23 Nisan 2017 at 15:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Ayşe Hanım;
   Tabii ki ekran değişimi sonrası ilk günkü gibi telefonunuzu kullanmaya devam edersiniz.
   Selamlar.

   23 Nisan 2017 at 21:33
 • Oğuzhan temel Reply

  Samsung s6 telefonumun fokunmatik caminda çok ufak bir catlak var. Garantiye girermi ? Garantiye girmezse ücretiyle yaptirdiktan sonra garantisi devam edermi ? Çünkü dokunmatik ekran sorunumun dışında ekranda pembeleşme ve screen burn var üstteki şarj ikonu vs gibi ikonlar gölge gibi kalıyor. Dokunmatik ekran değişimi sonrasında ekran değişimim garanti kapsamında değişir mi ?

  29 Mart 2017 at 11:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oğuzhan Bey merhaba;
   Ekran kırılmaları, sıvı teması ve kullanıcı kaynaklı yaşanan hasarlar garanti kapsamı dışında kalır. Ekranm değişimi yapıldığında ise yetkili firma garantisi sona erir, değişim yapan teknik servis garanti veriyorsa o başlar.
   Selamlar.

   30 Mart 2017 at 09:18
 • Kerimcan Reply

  Samsung j7 in var görüntü gitti farklı renklerde çizgiler çıktı yarımdan fazla görüntü yok dokunmatik işlemiyor garintisi var durumu ne olur lütfen..

  25 Mart 2017 at 21:45
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kerimcan Bey merhaba;
   Herhangi bir darbe almamış ise cihaz garanti dahilinde değişim işlemi gerçekleştirilebilir. Ama anladığımız kadarı ile iç ekranda bir çatlama ile karşı karşıyasınız.
   Selamlar.

   26 Mart 2017 at 04:02
 • aycan Reply

  samsung s7 edge ekranım kırıldı. dokunmatik ekran çalışıyor telefonun köşelerinde kırıklar mevcut. çanta içerisindeyken kırıldı ve garanti kapsamına girer mi? garanti dışı ise ücret nedir?

  24 Mart 2017 at 12:19
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Aycan Hanım merhaba;
   Garanti kapsamı dışında kalacaktır. Değişim fiyatı rengine bağlı olarak 1080 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir.
   Selamlar.

   25 Mart 2017 at 04:31
 • Ömür Reply

  Galaxy a7 2016 modelinin ekran değişimi ne kadara mâl olur ?

  10 Mart 2017 at 20:54
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömür Bey merhaba;
   Samsung Galaxy A7 2016 komple ekran değişim fiyatı şu anda 670 TL’dir. Ancak Samsung ekran değişim ücretleri son günlerde oldukça hızlı bir şekilde farklılık gösterebilmektedir. Anlık ücret bilgisi için teknik servisimizi arayabilirsiniz.
   Selamlar.

   10 Mart 2017 at 20:57
 • SAFA ACAR Reply

  İYİGÜNLER
  CASPER VİA V8C CEP TELEFONUNUN CAMDEĞİŞİMİNİ KAÇ LİRAYA YAPIYORSUNU BİLGİ ALABİLİRMİYİM.

  24 Şubat 2017 at 13:29
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Safa Bey merhaba;
   Casper Via V8C ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Şubat 2017 at 15:25
 • ahmet Reply

  iyi günler benim c7 telefonum düştü sağ alt taeafından kırıldı köşesinde telefonu kullanabiliyorum ve görüntü var kaç tl ye ön cam değişimi yapılabilir

  18 Şubat 2017 at 03:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Samsung Galaxy C7 ekranı şu anda stoklarımızda görünmüyor. Teknik servisimizi 09.00 ve 21.00 saatleri arasında arayıp Samsung teknisyenlerimize bağlanır iseniz eğer konu hakkında sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaklardır.
   Selamlar.

   18 Şubat 2017 at 04:15
   • İsimsiz Reply

    Merhabalar benimde telefonum samsung galaxy zoom yere düştü telefon açılmıyor garanti belgesi karşılar mı karşılamazsa ücreti ne olur ?

    19 Haziran 2017 at 22:50
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Merhabalar;
     Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Maalesef garanti servisi ücretleri hakkında bilgimiz yoktur. Teknik servisimizde Samsung Galaxy S4 Zoom ekran değişimi ücreti ise 270 TL’dir.
     Selamlar.

     20 Haziran 2017 at 09:03
 • Giray G. Reply

  İyi çalışmalar,
  Samsung Galaxy Note 5 model telefon hasar sonucu ekranda karmaşık renkler ortaya çıkıp daha sonra tamamen görüntü gitmektedir. Telefonun sol üstünde de mavi ışık yanmaktadır. Garantisi sürdüğü için teknik servise yonlendirdik. Ekranda herhangi bir kırık yer almıyor. Sorun nedir? Garanti kapsaminda tamiri mümkün müdür?
  Ayrıca İç ekran kirildiysa tamir sonrası eski verimliliği olur mu? Tekrar bozulma ihtimali yüksek mi? İlginize teşekkürler.

  12 Şubat 2017 at 10:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Giray Bey merhaba;
   Bu sorun ekran soketinin yerinden oynamasından, iç ekranda kırılan yaşanmadan ya da anakartın hasar görmesinden kaynaklanabilir. Maalesef anladığımız kadarı ile garanti kapsamı dışında kalabilir yaşadığınız problem. Tamir sonrası tabi ki eski verimliğini alırsınız tekrar aynı sorun ile karşılaşmazsınız.
   Selamlar.

   12 Şubat 2017 at 11:42
 • ÜMİT Reply

  Merhaba;

  Casper via a1 marka cihazimin ekran cami krildi ekranda görüntü var kullanabiliyorum dis ekran degisimi mumkun mu?

  Degisim ucreti ne kadar?

  Teşekkürler..

  11 Şubat 2017 at 22:51
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ümit Bey merhaba;
   Casper Via M1 ekran değişimi full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran ile değiştirilmektedir. Değişim ücreti ise 180 TL’dir.
   Selamlar.

   11 Şubat 2017 at 23:54
   • iremnur Reply

    Samsung Note 5 telefonumun ekrani karardi sol tarafta mavi isik yanip sönüyor..garanti kapsaminda telefon..sebebi ne olabilir..garanti karsilar mi

    16 Temmuz 2017 at 01:28
    • GSM İLETİŞİM Reply

     İremnur Hanım merhaba;
     İç ekranda bir kırılma ile karşı karşıya kalınmış olabilir. Maalesef böyle bir durum var ise garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ancak yine de net bir bilgi verilebilmesi için garantiye göndermenizi tavsiye ederiz.
     Selamalr.

     17 Temmuz 2017 at 09:29
 • Ayca Reply

  Merhaba telefonum general mobile GM 5 plus ekranı catladi fakat dokunmatikte hiçbir sıkıntı yok değişimi ne kadar tutar?

  27 Ocak 2017 at 23:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayça Hanım merhaba;
   General Mobile 5 Plus ekranı full tek parça halinde yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılarak değiştirilmektedir. Ücreti ise 200 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Ocak 2017 at 03:00
 • Mehmet Çağlar Partal Reply

  Merhaba,
  Bu yorumu tereddütü olan ve acabalar taşıyan bütün müşteriler için yazıyorum.

  19/11/2016 tarihinde iPhone 6s telefonumu ismini açıklamak istemediğim başka bir servisten darmadağın ve paramparça halde alıp internetten rastgele bulduğum GSM İletişim’e göndermeye karar verdim. Başta her kullanıcı gibi benim de şüphelerim vardı.

  Kırılan ekranı değiştirerek tekrar gönderim sağladıklarında önceki servisten kalan Touch ID problemini farkettim, anlayışla karşılayarak ücret dahi almadan tekrar onardılar.

  Touch ID onarımından sonra ekranda bazen donmalar olduğunu farkettim. Tekrar iletişime geçtim. Yazılımsal olabileceği gibi donanımsal da olabileceğinden bahsederek önce yazılım konusunda yardımcı oldular, sorunlar devam ettiğinde ise tekrar telefonu servislerine çağırdılar.
  Dün bana tekrar kargoladıkları telefonumu bugün kullanıyorum. Telefon görüşmelerimizde sorunun kendi taktıkları ekrandan olduğunu, değişim sağladıklarını ve 2. kez hiçbirşey talep etmeden cam koruma yapıştırdıklarını gördüm.

  İşini iyi yapan, samimi ve profesyonel bu ekibe teşekkürlerimi bir borç bilirim. İstanbul yolculuğumda kendilerini yerinde ziyaret ederek ufakta olsa bir hediye vermek istiyorum.

  Ayrıca bir teşekkür de Hasan Bey’e. Sabırlı bir şekilde her telefon görüşmemizde uzun uzun beni dinleyerek çözüm üretmeye çalıştığı için.

  Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. Böyle düzgün ve profesyonel çalıştığınız sürece hem kendim hem de dostlarıma tavsiye edebileceğim tek adressiniz.

  Allah iş rastlığı versin.

  20 Ocak 2017 at 13:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Bu değerli yorumunuzu okurken ne kadar çok mutlu olduğumuzu anlatamayız. Değerli görüşleriniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek bir çayımız içmenizi bizlerde heyecanla beklemekteyiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

   20 Ocak 2017 at 18:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

 
WhatsApp chat