WhatApp Destek Telefon ile Ara

Xiaomi Mi 8 şarj sorunu

Xiaomi Mi 8 şarj sorunu

Xiaomi Mi 8 akıllı telefonlarında yaşanılan sorunlardan bir tanesi de telefonun şarj olmamasıdır. Bu problem ile karşılaşılmasının sebebi genellikle şarj soketi arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Çözüm yolu ise uzman bir XIAOMI teknisyeni tarafından şarj soketinin değiştirilmesidir.

Makalemize devam etmeden önce şarj aleti kablosunun ve başladığının sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını ve aynı zamanda şarj yuvasının herhangi bir toz, kir, elbise pamuğu gibi partiküller ile tıkalı olup olmadığını test etmenizi öneririz.

Xiaomi Mi 8 şarj olmuyor

Xiaomi Mi 8 şarj soketi zamanla arızalanabilir. Bunun sonunda telefon şarj almaz ya da cihazı şarja taktığınızda temassızlık gözlemlenebilir. Yaşanılan arızanın sebebi ise aşağıda maddeler halinde paylaştığımız nedenlerden bir tanesi olabilmektedir.

  1. Şarj soketi zamanla sıvı – nem teması sonrasında oksitlenebilir.
  2. Alınan darbeler ile şarj soketi kırılabilir – çatlayabilir.
  3. Yaşanan kısa devreler ile şarj yuvası yanabilir.
  4. Telefona şarja takarken aşırı bastırılması şarj soketinin yerinden oynamasına ve işlevini kaybetmesine sebep olabilir.

Yukarıda yaşanılan sorunların çözüm yolu ise şarj soketi değişiminin yapılmasıdır.

Xiaomi Mi 8 şarj soketi değişimi nasıl yapılır

“Xiaomi Mi 8 şarj soketi değişimi” alanında uzman ve tecrübeli XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Şarj girişi değişimi yapılan teknik servis ortamı periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal Xiaomi Mi 8 şarj soketi kullanılır.
  3. Telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj olmaya devam eder.
  4. Cihazınız GSM İletişim şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Yapılan işlemler sonrasında telefonunuz dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 8 şarj soketi değişimi fiyatı

Xiaomi Mi 8 şarj soketi değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi dahildir. Aynı zamanda tabi ki kargo ile gönderim yapıldığında kargo ücretleri.

Xiaomi Mi 8 şarj girişi değişimi ücreti zamanla döviz kuru ve üretici firmalara göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel fiyat için servisimizi arayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 onarım videosu

GSM İletişim teknik servis odasında Xiaomi Mi 8 akıllı telefon tamiri nasıl bir ortamda gerçekleştiriliyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer, hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklediğimiz Xiaomi Mi 8 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 şarj soketi değişimi, şarj olmuyor sorunu ve aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.