WhatApp Destek Telefon ile Ara

APPLE Ekran Değişimi Fiyat Listesi

APPLE Ekran Değişimi Fiyat Listesi

APPLE iPhone akıllı telefonlarını ve iPad tabletlerini üretmektedir. Bu ürünlerde, kullanıcıların, sıkça karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Ekranlar cam olduğu için alınan bir darbe, üzerine sert bir şekilde baskı uygulanması, batarya şişmesi, tablet/telefonun yere düşmesi veya aşırı ısınma sonucunda alınan en ufak bir darbede kırılmaktadır.

Ekran kırılmalarında ise tek çözüm yolu değişiminin yapılmasıdır. Ancak kullanılan ürün orjinal olması, ekran değişiminin profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından gerekli servis koşullarının sağlandığı ortamda özel ekipmanlar kullanılarak yapılması oldukça önemlidir. Bu makalede APPLE ekran değişimi nasıl yapılır ve fiyat listesi nedir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

APPLE iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından akıllı telefonunuza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis ortamı periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırıldığı gibi teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadırlar.

  1. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Ekran değişimi yapılırken telefonunuza format atılmamakta ve bu sayede telefon içerisindeki bilgileriniz kesinlikle silinmemektedir.
  3. Cihaz ekran kalitesi ilk günkü haline geri dönmekte ve telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.
  4. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  5. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

iPhone ekran değişiminin hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız olmasından dolayı ya 6 aylık süre içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

APPLE iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

APPLE iPhone ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz amacıyla APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimi yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile örnek olarak iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Youtue kanalımızı ziyaret ederek diğer tüm ekran değişimi videolarımızı inceleyebilirsiniz.

APPLE iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi

APPLE iPhone ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Bu tablodan telefon modelinizi bularak hemen karşısında ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

APPLE iPad Ekran Değişimi

Apple iPad ekran değişimi ve değişim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için iPad Ekran Değişimi Fiyat Listesi ürün kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan APPLE cihazınızın ekranı teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

APPLE iPhone ve iPad ekran değişimi hakkında aklınıza takılan sorular var ise eğer servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve bu soruların uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (13 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.