WhatApp Destek Telefon ile Ara

Apple iPhone 7 Tamir ve Teknik Servisi

Apple iPhone 7 Tamir ve Teknik Servisi

Apple iPhone 7 tamir ve teknik servisi GSM İletişim İstanbul’un Kadıköy semtinde uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri ile birlikte ekran değişimi, telefon tamiri, onarım ve bakım hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Sadece Kadıköy ve İstanbul’a değil aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesi, 81 iline hizmet verilmektedir.

iPhone 7 cep telefonunuzda yaşanan sorunlar, profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda cihazınıza özel ekipmanlar kullanılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone 7 Tamir ve Teknik Servis

iPhone 7 cep telefonlarında en çok karşılaşılan sorunlar hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır. Yaşamış olduğunuz bu sorunların ve diğer bütün arızaların çözüm yolu bulunmaktadır.

 1. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe alınması sonucu dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamının basmaması veya ekrana görüntü gelmemesi
 2. Telefonun yere düşmesi sonucu kasa ezilmelerinin ya da zamanla kasada renk değişimlerinin (yıpranmaların) yaşanması
 3. iPhone 7 bataryasının çok hızlı bir şekilde bitmesi ya da şişmesi
 4. Power tuşu, home tuşu veya ses açma kapama tuşlarının çalışamaz hale gelmesi
 5. Mikrofondan karşıya ses gitmemesi ya da karşıdan ses alınmaması
 6. Telefonun çekmemesi yani sim kart yuvasında yaşanan sorunlar
 7. Ön kamera veya arka kameranın eski kalitede çekim yapmaması ya da hasar görmesi sonucu çalışmaması
 8. Cihazın şarj olmaması yani şarj soketinin oksitlenme ve benzeri sorunlardan dolayı arızalanması
 9. Telefon sensörünün çalışmaması
 10. Wifi alıcısının bozulması ve internete girilememesi.

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı

Örnek olarak iPhone 7 ekran değişimi fiyatı 220 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı darbe alma, istemsizce uygulanan baskı ya da yere düşme sonucu kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alan çalışmıyor ve iç ekranda kırılma yaşandı ise ya da ekrana görüntü gelmiyorsa ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmalıdır. iPhone 7 ekran değişimi ve diğer bütün cep telefonu tamiri işlemlerinde;

 1. Telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Cihaz performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
 3. Ekran değişimi ve cihaz tamiri gerekli koşulların sağlandığı teknik servis odamızda uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.
 4. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme imkanınız olduğu gibi teknik servis hizmetimiz sonrasında herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 5. Yapılan tamir işleminin ardından onay verdiğiniz taktirde cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.
 6. Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi sadece 30 dakika diğer tamir işlemleri ise 30 dakika ile 1 saat içerisinde değişmektedir.

iPhone 7 Tamir ve Teknik Servis Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Ücretsiz Kargo Gönderimini Nasıl Yapabilirsiniz ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınızın sorunu APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözülür ve aynı gün içerisinde sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 7 Tamir ve Teknik Fiyatlandırması

iPhone 7 tamir ve teknik servis fiyatlarına ulaşabilmek için Apple Teknik Servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İlgili sayfada bulunan tablolar aracılığı ile telefon modeli ve yaşanan sorunun değişim fiyatını bulabilirsiniz. Tamir ve teknik servis hakkında aklınıza takılan soruları ise hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak sorabilir, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detaylarına kadar cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.