WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Arka Kamera Değişimi

Asus Zenfone Arka Kamera Değişimi

Asus Zenfone akıllı telefonlarında karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de arka kameranın kalitesiz çekim yapmaya başlaması ya da kameranın işlevini tamamen yitirmiş olmasıdır. Bu sorunun yaşanma sebepleri, çözüm yolları ve fiyat değişimi listesi bu sayfamız aracılığı ile paylaşılmıştır.

Asus Zenfone Arka Kamera Sorunu

Her kamerada olduğu gibi Asus Zenfone akıllı telefonlarının kameraları da zamanla kalitesiz çekim yapmaya başlar. Bunun sebebi her kameranın belirli bir çekim sayısının bulunmasıdır. Örnek olarak 50.000 fotoğraf çekiminden sonra cihazınızın kamerası kalitesi fotoğraf/video çekimi yapmaya başlar. Çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır.

Bir diğer sorun ise sıvı/nem teması sonrasında kameranın arızalanması ya da alınan bir darbe sonucunda kameranın kırılmasıdır. Bu sorununda tek çözüm yolu kamera değişimidir.

Asus Zenfone Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Zenfone kamera değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel üretilmiş olan ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Kamera değişimi süresi 40 dakikadır.
  2. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.
  3. Değişim yapılırken format atılmamaktadır bu sebeple telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez.
  4. Arka kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.

Asus arka kamera değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Asus Zenfone Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile Asus Zenfone arka kamera değişimi fiyat listesi paylaşılmıştır. Listede kullanmakta olduğunuz telefon modeli yok ise eğer servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Asus Telefon ModeliFiyatı
Asus Zenfone Selfie Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 2 Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 2 Laser Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Laser Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Max Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 4 Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 5 Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone 6 Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone Max Arka Kamera Değişimi250 TL
Asus Zenfone Go Arka Kamera Değişimi250 TL

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun arka kamerası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.