WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Hoparlör Değişimi

Asus Zenfone Hoparlör Değişimi

Asus Zenfone akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de hoparlörün (buzzer) işlevini yitirmiş olması yani arızalanmasıdır. Bu sorunla karşılaşılmasının sebebi ise sıvı/nem teması sonrasında yaşanan oksitlenmeler, alınan darbeler sonrasında hoparlör soketinin kırılması, aşırı ses ve benzeri sebepler ile hoparlör patlaması tabirinin yaşanmasıdır.

Sizinde Asus Zenfone telefonunuzun hoparlörü çalışmıyor, ses kısık ya da cızırtılı geliyor ise tek çözüm yolu hoparlör değişimi yapılmasıdır. Hoparlör değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi önemlidir.

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır,
  2. Uzman ASUS teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  3. Değişimin yapıldığı teknik servis odası gerekli koşulları sağlamalıdır,
  4. Telefonunuz garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Asus Zenfone Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Zenfone hoparlör değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından özel olarak geliştirilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hoparlör değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 ila 45 arasında değişmekte, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Hoparlör değişimi sonrasında;

  1. Telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez,
  2. Hoparlör ses kalitesi ilk günkü haline geri döner,
  3. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Auss Znefone hoparlör değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır. Garanti kartınız sayesinde garanti süreci içerisinde hoparlör ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

Asus Zenfone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Zenfone parça değişimi periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda teknisyenlerimizin statik elektrikten arındırıcı bileklik taktıkları teknik servis odamızda gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte servisimiz sigortalıdır. Yani telefonunuz GSM İletişim’e girdiği anda sigortalanmış olur.

Asus Zenfone parça değişimi nasıl yapılıyor daha yakından izleyebilmeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından video çekimleri gerçekleştirilmekte ve bu videolar GSM İletişim Youtube kanalımıza yüklenmektedir. Mesela hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile Asus Zenfone 2 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Asus Zenfone Hoparlör Değişimi Fiyat Listesi

Asus Zenfone hoparlör değişimi fiyat listesi kullanmakta olduğunuz ASUS akıllı telefon modeline göre hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Telefon modeliniz mevcut değil ise firmamızı

Asus Telefon ModeliFiyatı
Asus Zenfone Selfie Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Laser Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Laser Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Max Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 4 Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 5 Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone 6 Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone Max Hoparlör Değişimi200 TL
Asus Zenfone Go Hoparlör Değişimi200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Asus Zenfone cihazınızın hoparlörü uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.