WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Mikrofon Sorunu

Asus Zenfone Mikrofon Sorunu

Asus Zenfone akıllı telefonlarında sıkça karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de mikrofonun çalışmaması yani karşı tarafa ses gitmemesidir. Bazen ses neredeyse duyulamayacak kadar kısık bir şekilde iletilir. Bu sorun cihazın mikrofon soketi ile alakalıdır. Zamanla nem/sıvı teması sonucu oksitlenebilir, alınan darbeler sonrasında hasar görebilir.

Asus Zenfone cihazlarının mikrofonun yaşanan bu sorunun çözüm yolu ise mikrofon soketi değişimidir. Bu makale aracılığı ile mikrofon soketi değişimi nasıl yapılır ve kullanılan modele göre değişim fiyat listesi sizlerle paylaşılacaktır.

Asus Zenfone Mikrofon Soketi Değişimi

Asus Zenfone mikrofon soketi değişimi sektöründe uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Değişim süreçlerinde özel olarak üretilmiş olan ekipmanlar kullanılır. Değişim süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Değişim yapılırken orjinal Asus Zenfone mikrofonu kullanılır.
  2. Mikrofon soketi değişimi sonrasında sesiniz karşı tarafa sorunsuz bir şekilde gitmeye devam eder.
  3. Değişim süreçlerinde cihazınıza format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Değişim sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu yaşandığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Asus Zenfone mikrofon soketi değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki mikrofon soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız sorunlar herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulur.

Asus Zenfone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Aus Zenfone mikrofon ve diğer parça değişimleri tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamıza telefonunuza özgü üretilmiş olan ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Teknik servisimizde Asus parça değişimi nasıl yapılır daha yakından takip edebilmek için hemen aşağıda bulunan Asus Zenfone 3 Max ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Asus Zenfone Mikrofon Soketi Değişim Fiyatı

Asus Zenfone mikrofon soketi değişim fiyatları kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Cihaz modeliniz tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Asus Telefon ModeliFiyatı
Asus Zenfone Selfie Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Laser Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Laser Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Max Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 4 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 5 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 6 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Max Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Go Mikrofon Soketi Değişimi200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Asus Zenfone cihazınızın mikrofon soketi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.