WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Şarj Soketi Değişimi

Asus Zenfone Şarj Soketi Değişimi

Asus Zenfone akıllı telefonlarda yaşanan sorunlardan bir tanesi de telefonun şarj almıyor olması ve bu sebeple de bataryanın dolmuyor olmasıdır. Bu makalede ASUS marka cep telefonların şarj sorunlarının sebepleri, sizlerden tarafından çözülebilecek problemler nelerdir, şarj soketi değişimi nasıl yapılır (yapılmalıdır) ve şarj soketi değişim fiyat listesi paylaşılacaktır.

Asus Zenfone Şarj Sorunu Yaşanmasının Sebepleri

Asus Zenfone cihazlarında telefonun şarj almıyor olmasının sebebi genellikle şarj soketinde yaşanan arızalanmadan kaynaklanmaktadır. Bu arızalanmanın sebepleri sırası ile;

 1. Şarj soketinin sıvı ve nem teması sonrası oksitlenmesi,
 2. Alınan darbeler sebebi ile şarj soketinin kırılması/çatlaması,
 3. Yaşanan kısa devreler sonucunda (örneğin elektrik kesintilerinde) şarj soketinin yanması,
 4. Orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması sebebi ile farklı akımlardan dolayı şarj soketinin bozulması,
 5. Telefona şarja takıp çıkarırken aşırı zorlama olarak verilebilir.

Yukarıdaki sorunlardan bir tanesi ile karşılaşıyorsanız eğer tek çözüm yolu profesyonel bir ASUS teknisyeni tarafından şarj soketi değişiminin yapılmasıdır.

Sizler Tarafından Çözülebilen Sorunlar

Asus Zenfone telefonlarının şarj almama sebepleri arasında sizler tarafından çözülebilecek 2 durum mevcuttur. Bunlardan ilki şarj soketi elbise pamuğu, kir, toz ve benzeri partiküllerden dolayı tıkanmış olabilir. Böyle bir durumda şarj aletinin ucu, şarj soketi dişlilerine temas edemez. Ve telefon şarj olmaz. Herhangi bir kürdan yardımı ile birlikte şarj soketi içerisi temizlenebilir.

İkinci durum ise farkında olmaksızın telefonunuzun şarj aleti ya da şarj kablosu arızalanmış olabilir. Bu sebeple cihazınızı farklı bir şarj aleti ile (orjinal olması önemli) şarj etmeyi mutlaka deneyiniz.

Asus Zenfone Şarj Soketi Değişimi

Asus Zenfone şarj soketi alanında alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak ortalama 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

 1. Değişim süreçlerinde telefon modelinize uygun şarj soketi kullanılmaktadır.
 2. Şarj soketi değişim sonrasında telefonunuzun bataryası sorunsuz bir şekilde dolmaya devam eder.
 3. Değişim yapılırken kesinlikle cihazınıza format atılmaz. Bu sebeple bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu kalır.

Asus Zenfone şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi içerisinde şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim’de Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de şarj soketi ve diğer parça değişimleri nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim Youtube kanalımıza yüklenmektedir. Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile LG G4 şarj soketi değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Asus Zenfone Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Asus Zenfone şarj soketi tamiri (değişimi) fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır. Tablo üzerinden kullandığınız telefon modelini ve hemen karşısında şarj soketi değişimi ücretini bulabilirsiniz. Tabloda kullandığınız telefon modeli ya da değişim ücreti mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN DEĞİŞİM İŞLEMİDEĞİŞİM FİYATI
Asus Zenfone Selfie Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Laser Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Laser Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Max Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 4 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 5 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 6 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Max Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Go Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Live Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone 4 Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone 5 Lite Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone Zoom S Şarj Soketi DeğişimiSorunuz

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (4 Yorum)

 • ERDAL UZAR - 2 ay önce

  Merhabalar. Asus zenfone 5z ekran şarj soket değişimi garantili olarak yapılmakta sanırım. Ürünlerin değişim ücreti toplamı ne kadar tutuyor? Sakarya’dan göndereceğim. Selamlar

 • İrfan aydın - 2 yıl önce

  Merhabalar asus zenfone ze620kl anakart batarya soketi değişim yapiyormusnuz.konu hakkında yardimci olurmusnuz.Acil cevap yazarsanız çok sevinirim.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.