WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone şarjı çabuk bitiyor

Asus Zenfone şarjı çabuk bitiyor

Asus zenfone akıllı telefonunuzun şarjı çabuk bitmeye başladı ise yaşamış olduğunuz bu sorun bataryadan kaynaklıdır. Bu makalemizde Asus zenfone şarjı çabuk bitiyor sorunu, çözüm yolları, batarya değişimi ve fiyat listesi detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Asus zenfone şarjı neden çabuk biter ?

Asus Zenfone akıllı telefonlarının şarjının çabuk bitmesinin iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılması, ikincisi ise bataryanın kullanım ömrünün sona ermesidir. Her bataryada olduğu gibi Asus zenfone cep telefonu bataryalarının da bir kullanım ömrü (sayısı) bulunmaktadır. İlk zamanlarda bir kaç gün yeterli olabilen şarj örnek olarak 500 batarya dolumu ve boşalması sonrasında bir kaç saate kadar düşebilmektedir.

Aşırı ısınma, telefon şarjda iken kullanılması, orjinal olmayan şarj aletlerinin ve bataryaların tercih edilmesi batarya şişmesi sorunu ile karşılaşmanıza sebebiyet vermektedir. Batarya şişmesi sorunu yaşandığı zamanlarda da telefonumun şarjı çabuk bitiyor şikayetinde bulunabilirsiniz. Yaşanılan bu iki sorunun ise tek çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır. Peki nelere dikkat edilmelidir ?

  1. Kullanılan batarya orjinal olmalı,
  2. Profesyonel bir ASUS teknisyeni tarafından değişim yapılmalı,
  3. Onarım yapılan ortam gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  4. Telefonunuz batarya garanti kartı ile sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de Asus zenfone akıllı telefonlarının batarya değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde anlatalım.

Asus zenfone batarya değişimi nasıl yapılır ?

Asus zenfone batarya değişimi alanında ileri derecede uzman ve uzun yıllara yayılan tecrübeye sahip ASUS teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Asus zenfone batarya değişimi süresi teknik servis adresimize gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişiminde telefon modeline uygun orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim öncesi ve sonrasında telefona format atılmadığı için bilgileriniz silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile batarya ile ilgili, garanti süresi içerisinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türkü teknik sorun uzman ASUS teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Asus zenfone batarya değişimi fiyatlandırması nasıldır ?

Asus zenfone batarya değişimi ücretleri yani şarjın çabuk bitiyor olması sorunu çözümünün fiyatları hemen aşağıdaki tabloda telefon modellerine göre paylaşılmıştır. Tabloda cihaz modeliniz ya da değişim fiyatı yok ise teknik servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve değişiminin fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

ÇÖZÜLEN SORUNDEĞİŞİM FİYATI
Asus Zenfone Selfie Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 2 Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 2 Laser Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 3 Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 3 Laser Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 3 Max Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 4 Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 5 Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone 6 Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone Max Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone Go Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu Çözümü250 TL
Asus Zenfone Live Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu ÇözümüSorunuz
Asus Zenfone 4 Max Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu ÇözümüSorunuz
Asus Zenfone 5 Lite Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu ÇözümüSorunuz
Asus Zenfone Zoom S Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor Sorunu ÇözümüSorunuz

Asus zenfone parça değişimi nasıl yapılır ?

Parça değişimleri teknik servisimizde nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde inceleme yapmak isterseniz eğer teknisyenlerimiz tarafından çekilerek GSm İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenen videolarımızı izleyebilirsiniz. Bu videolardan bir tanesi olan olan Asus Zenfone 2 ekran değişimi videosunu hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Teknik servisimize nasıl gelebilirsiniz ?

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.