WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone yere düştü açılmıyor

Asus Zenfone yere düştü açılmıyor

Asus Zenfone akıllı telefonunuz yere düştükten sonra açılmıyor, siyah ekranda kalıyor ise bu sorunun sebebi genellikle iç ekran kırılmasıdır. Yaşanılan sorun ise ekran değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. Telefonunuzu yere düştüğünde ekrana görüntü gelmesini sağlayan aksamı kırılabilir/çatlayabilir. Ekran açılıyormuş görünse bile yani telefondan ses geliyor ya da bildirim ışığı yanıyor olsa bile ekran açılmaz.

Telefonun yere düşmesi sonucu yaşadığınız bu sorun GSM İletişim ASUS teknisyenleri tarafından nasıl çözüme kavuşturulur tüm detayları ile birlikte bu yazımızda anlatılmıştır. Tam burada hatırlatma yapmakta fayda da vardır. Sorun anakartın zara görmesi kaynaklı da yaşanıyor olabilir. Eğer öyle ise maalesef ki çözüm yolu bulunmamaktadır.

Asus Zenfone yere düştükten sonra açılmıyor sorunu çözümü

Asus Zenfone akıllı telefon ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlar. Ekran değişiminde özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılır.

Asus Zenfone ekran değişimi aşağıda paylaşmış olduğumuz servis adresimize gelindiğinde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + dokunmatik alan + ön cam + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yaşanmaz.
  4. Dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğü aynı kalır.
  5. Ekran kalitesi ilk günkü görünümüne kavuşur.
  6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test edebildiğiniz gibi herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. Alınan darbeler ile ekran kırılmasın diye ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  8. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak ASUS teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Asus Zenfone ekran değişiminin yapıldığı servis odamız periyodik olarak sterilize edildiği gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve sigortalıdır.

Asus Zenfone ekran değişimi fiyat listesi

Asus Zenfone akıllı telefonlarının ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Yere düştükten sonra hasar gören telefonunuzun modelini tablonun sol sütunundan, ekran değişimi fiyatını ise hemen karşısındaki sağ sütundan bulabilirsiniz. Asus Zenfone ekran değişimi ürün kategorisini de ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Asus Zenfone Selfie ekran değişimi450 TL
Asus Zenfone 2 ekran değişimi450 TL
Asus Zenfone 2 Laser ekran değişimi450 TL
Asus Zenfone 3 ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 3 Laser ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 3 Max ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 4 ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 5 ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 6 ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone Max ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone Go ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone Live ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone 4 Max ekran değişimi450 TL
Asus Zenfone 5 Lite ekran değişimi400 TL
Asus Zenfone Zoom S ekran değişimi600 TL

Asus Zenfone ekran değişimi nasıl yapılır

Asus Zenfone akıllı telefon ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenen Asus Zenfone 2 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.