WhatApp Destek Telefon ile Ara

Beşiktaş’tan Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisimize Nasıl Gelinir

Beşiktaş’tan Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisimize Nasıl Gelinir

Beşiktaş‘tan GSM İletişim LTD. ŞTİ‘ye nasıl gelinir üzerine almış olduğumuz yoğun sorular üzerine bu makaleyi Beşiktaş’ta ikamet eden ve cep telefonlarında sorun yaşayan kullanıcılar için hazırlamaya karar verdik. Ekra değişimi ve tamirin Türkiye rekoruna sahip olan GSM İletişim LTD. ŞTİ. cep telefonu tamiri teknik servisimize en hızlı bir şekilde nasıl gelinir anlatalım.

BEŞİKTAŞ’TAN METROBÜS İLE ULAŞIM

Beşiktaş‘tan GSM İletişim LTD. ŞTİ.‘ye en hızlı bir şekilde metrobüs ile gelebilirsiniz. Beşiktaş meydan durağından Sarıyer yönüne giden herhangi bir otobüs ya da minibüse bindikten sonra Zincirlikuyu metrobüs durağında ininiz. Zincirlikuyu metrbüs durağında indikten sonra Kadıköy yönüne giden herhangi bir metrobüse bininiz.  Söğütlüçeşme durağında ininiz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. Kadıköy Evlendirme Dairesi’nin sağ çaprazındadır. Söğütlüçeşme durağında inerseniz eğer yaklaşık olarak 30 saniye içerisinde teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Dikkat GSM İLETİŞİM tabelası bulunan teknik servisimizde 24 ay garantili ekran değişimi ve cep telefonu tamiri yapılmaktadır.

BEŞİKTAŞ’TAN VAPUR İLE ULAŞIM

Beşiktaş’tan GSM İletişim LTD. ŞTİ.’ye bir diğer ulaşım yolu ise vapurdur. Ancak metrobüs ulaşımına göre daha uzun süre alabilmektedir. Beşiktaş – Kadıköy vapuruna bindikten sonra Kadıköy’de indiğinizde bir aktarma daha yapmanız gerekecektir. Söğütlüçeşme tarafına gelen dolmuş taksi, minibüs ve otobüsler bulunmaktadır. Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaralarımızdan herhangi birini aradığını taktirde müşteri temsilcilerimiz sizlere bulunduğunuz konuma göre yardımcı olacaklardır.

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60 – 0532 772 48 72

GSM İletişim LTD. ŞTİ. Teknisyenlerimiz
GSM İletişim LTD. ŞTİ. Teknisyenlerimiz

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TEKNİK SERVİSİMİZDE VERİLEN HİZMETLER

GSM İletişim LTD. ŞTİ.’de ekran değişimi, telefon tamiri, onarım, bakım, yedek parça, aksesuar temini, fatura ödeme işlemleri kısacası cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlar hakkında özel hizmetler bir arada verilmektedir. Teknik servisimiz ekran değişimi ve telefon tamirinde Türkiye rekoruna sahiptir ve videolarımız aracılığı ile bu rekor tescillenmiştir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.