WhatApp Destek Telefon ile Ara

Casper Via Kamera Değişimi

Casper Via Kamera Değişimi

Casper Via akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de kameranın çalışmamasıdır. Ön ve arka kamera alınan darbeler sonrasında açılmıyor, ekrana siyah görüntü geliyor, kamera lensi kırılması sebebi ile mat görüntüler oluşuyor ise yaşanılan bu sorunların çözüm yolu kamera değişimidir.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak her kamerada olduğu gibi Casper Via akıllı cep telefonu kamerasında da belirli bir sayıda çekimden sonra kalitesi fotoğraf ve video görüntüsü alınmaya başlar. Örneğin 10000 çekim sonrası. Çekim kalitesinin ilk günkü hale gelebilmesi için yine kamera değişimi yapılmalıdır. Casper Via kamera değişiminde dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
  2. Profesyonel bir CASPER teknisyeni tarafından değişim yapılmalı,
  3. Sizler için önemli olan bilgiler silinmemeli,
  4. Teknik servis ortamı cihazınıza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  5. Telefonunuz kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmeli olarak verilebilir.

Bu makalemizde GSM İletişim’de Casper Via kıllı telefon ön ve arka kamera değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor, teknik servis ortamında değişim süreçleri ve kamera değişimi fiyatlandırması hakkında bilgiler verilecektir.

Casper Via Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Casper Via kamera değişimi alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi olan CASPER teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odasında, özel teknisyen ekipmanlar ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Kamera değişimi süresi servisimizde geldiğiniz taktirde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.
  2. Telefon modeline uygun orjinal ön/arka kamera kullanılmaktadır.
  3. Değişim sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Kamera sorunsuz bir şekilde ilk günkü kalitede çekim yapmaya devam eder.

Casper Via kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar CASPER teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Casper Via Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Casper Via akıllı telefonlarının arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda bulunan sütundan telefon modeline göre yapılan değişim işlemini, sağ taraftaki sütundan ise değişim fiyatını bulabilirsiniz. Tabloda telefon modeli ya da ücretlendirmesi mevcut değil ise servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılığı açılamayacağını ve değişim fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Casper Via V3 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via V4 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via V5 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via V8 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via V8C Arka Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via V9 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via V10 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via M1 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via M2 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via M3 Arka Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via E1 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via E2 Arka Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via F1 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via A1 Arka Kamera Değişimi250 TL
Casper Via A2 Arka Kamera DeğişimiSorunuz

Casper Via Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Casper Via akıllı telefonlarının ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda bulunan sütundan telefon modeline göre yapılan değişim işlemini, sağ taraftaki sütundan ise değişim fiyatını bulabilirsiniz. Tabloda telefon modeli ya da ücretlendirmesi mevcut değil ise servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılığı açılamayacağını ve değişim fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Casper Via V3 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via V4 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via V5 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via V8 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via V8C Ön Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via V9 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via V10 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via M1 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via M2 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via M3 Ön Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via E1 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via E2 Ön Kamera DeğişimiSorunuz
Casper Via F1 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via A1 Ön Kamera Değişimi70 TL
Casper Via A2 Ön Kamera DeğişimiSorunuz

Casper Via Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Casper Via akıllı telefonlarında parça değişimi nasıl yapılır incelemek isterseniz eğer örneğin hemen aşağıdaki video aracılığı ile Casper Via M2 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde gerçekleştirilen diğer parça değişim videolarını da incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.