WhatApp Destek Telefon ile Ara

Ekran değişimi kaç gün sürer ?

Ekran değişimi kaç gün sürer ?

Ekran değişimi kaç gün sürer sorusu ekranı kırılan ve teknik servisimizle iletişime geçen kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan bir tanesidir. İstanbul’da yaşayan akıllı telefon kullanıcıları servisimize uğradıklarında, İstanbul dışında ikamet eden kullanıcılar ise kargo gönderimi yaptıklarında  ekran onarımının ne kadar süreceğini merak etmektedirler.

Ekran değişimi süresi ne kadar sürer ?

GSM İletişim’de ekran değişimi süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 30 dakikadır. Bu süre aşırı yoğunluk oluştuğu zamanlarda ise 1 saati bulabilmektedir. Yani aynı gün içerisinde telefonunuzu alma imkanınız bulunmaktadır.

2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Aşırı yoğun süreçlerde ise 4 (dört) iş gününü bulabilmektedir. Diğer parça değişimlerinde de bu süreler geçerlidir.

Ekran değişimi nasıl yapılır ?

GSM İletişim’de ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından, gerekli teknik servis koşullarının tam olarak sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanlarak yapılmaktadır.

  1. Değişim süreçlerinde telefonunuza format atılmaz ve bilgileriniz silinmez.
  2. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ekrana takılır.

Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında bu süreç içerisinde karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Ekran değişimi fiyatları ne kadar ?

Ekran değişimi ücretleri kullanmakta olduğunuz telefonun markasına, modeline ve aynı zamanda teknik servisimizde yapılan kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda iPhone ekran değişimi fiyatları paylaşılmıştır.

Ekran değişimi videosu izlemek ister misiniz ?

Teknik servisimizde ekran değişimi süreçleri nasıl ilerliyor incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile iPhone X ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.