WhatApp Destek Telefon ile Ara

GSM İletişim teknik servis odası 1 360°

GSM İletişim teknik servis odası 1 360°

GSM İletişim teknik servis odalarını daha yakından izleyebilmeniz amacıyla özel olarak birinci teknik servis odamızda 360° video çekimi gerçekleştirilmiştir. Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile çalışma ortamımızı 360 derece izleyebilirsiniz.

Teknik servis odamız tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Periyodik olarak sterilize edilir. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulur. Özel olarak sigortalanmıştır.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

  • hasanbjkreal1903 - 6 yıl önce

    Çok kaliteli bir teknik servis çalışanları çok samimi ben telefonumuj ekranını yaptırdım çok memnunum özellikle yusuf bey benimlemçok ilgilendi gsm iletişime teşekkür ederim.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.