WhatApp Destek Telefon ile Ara

HTC Hoparlör Değişimi Fiyat Listesi

HTC Hoparlör Değişimi Fiyat Listesi

HTC akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de hoparlör arızalanmasıdır. Telefon hoparlöründen ses hiç gelmeyebilir, cızırtılı ses duyulabilir ya da ses oldukça kısık bir şekilde gelebilir. Bu sorunun yaşanmasının sebebi hoparlörün hasar görmesidir. Genellikle sıvı/Nem teması sonrasında oksitlenme yaşanması, cihazın darbe alması veya aşırı ses hoparlörde problemler yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Yukarıdaki sorunun çözüm yolu ise hoparlör değişimi yapılmasıdır. Değişim işlemi profesyonel HTC teknisyenleri tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.

HTC Hoparlör Değişimi

HTC hoparlör değişimi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimizde değişim süresi 30 dakika ile 45 dakik arasında değişmekte, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Hoparlör değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani firmamıza cihazınız girdiği andan itibaren yapılan işlemler sırasında sigortalanmış olur.
  2. Değişim sırasında orjinal ürün kullanılmaktadır.
  3. Bu işlem yapılırken telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz ilk günkü haline geri döner.
  4. Hoparlör ses kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.

HTC hoparlör değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSm İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti süresi içerisinde hoparlör ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

HTC Parça Değişimi

Teknik servisimizde HTC parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla HTC teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim Youtube sayfasına yüklenmektedir. Örneğin hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile HTC Desire 830 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

HTC Hoparlör Değişimi Fiyat Listesi

HTC hoparlör değişimi fiyat listesi kullanmakta olduğunuz HTC akıllı telefon markasına göre hemen aşağıda tablo halinde paylaşılmıştır.

Parça DeğişimiDeğişim Fiyatı
HTC Desire 816 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 816G Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 820 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 616 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 620 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 626 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC One M7 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC One M8 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC One M9 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC M10 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire310 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC Desire 500 Hoparlör Değişimi200 TL
HTC One X Hoparlör Değişimi200 TL
HTC One Max Hoparlör Değişimi200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan HTC cihazınızın hoparlörü uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HTC hoparlör (buzzer) ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir, uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından bu soruların detaylı bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.