WhatApp Destek Telefon ile Ara

HTC Karşı Tarafa Ses Gitmiyor Mikrofon Çalışmıyor

HTC Karşı Tarafa Ses Gitmiyor Mikrofon Çalışmıyor

HTC Desire ve One akıllı telefon modellerinde sıça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de mikrofondan karşı tarafa sesin net bir şekilde gitmemesi ya da hiç gitmiyor olması gelmektedir. Ses az gidiyor ise mikrofon girişi tıkanmış olabilir. Hiç gitmiyor ise de mikrofon soketi oksitlenme ya da alınan darbeler sonrasında arızalanmış olabilir.

Bu makalemizde HTC akıllı telefonlarında mikrofon soketi değişimi GSM İletişim‘de nasıl yapılır anlatılacak ve aynı zamanda mikrofon soketi değişimi fiyat listesi sizlerle paylaşılacaktır.

HTC Akıllı Telefon Mikrofon Soketi Değişimi

HTC akıllı telefonlarında mikrofon soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda cihazınıza özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimizde karşı tarafa ses gitmeme sorunu çözüm süresi ortalama 45 dakika iken bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  1. Mikrofon soketi değişiminde orjinal soket kullanılmaktadır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Karşı tarafa ses sorunsuz bir şekilde gitmeye devam eder.

HTC mikrofon soketi değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresince ise mikrofon soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

HTC Mikrofon Soketi Değişim Fiyatı

Hemen aşağıda bulunan tabloda HTC akıllı telefon mikrofon soketi değişim fiyatları paylaşılmıştır. Telefon modeliniz bu tabloda mevcut değil ise eğer servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

MODELMIKROFON
816200 TL
816G200 TL
820200 TL
616200 TL
620200 TL
626200 TL
M7200 TL
M8200 TL
M9200 TL
M10200 TL
310200 TL
500200 TL
ONE X200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.