WhatApp Destek Telefon ile Ara

HTC Şarj Soketi Değişimi

HTC Şarj Soketi Değişimi

HTC Desire ve One model akıllı telefonlarda karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de şarj soketi arızalanmalarıdır. Telefonun şarj olmaması, cihazınızı telefona taktığınız zaman temassızlık yaşanması gibi problemlerin çözüm yolu ise şarj soketi değişiminin yapılmasıdır. Şarj soketi değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatmaya devam etmeden önce bazı şarj olmama sorunlarını bireysel olarak nasıl çözüme kavuşturulur bilgi verelim.

Telefonun şarj olmamasının iki sebebi daha olabilir. Bunlardan bir tanesi şarj soketinin kir, toz ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanmasıdır. Şarj soketi giriş yeri herhangi bir kürdan yardımı ile temizlenerek (açılarak) sorun çözülebilir. İkinci bir diğer hatırlatmamız ise telefonunuzun şarj aleti ya da şarj kablosu arızalanmış olabilir. Bu sebeple farklı bir cihazla da deneme yapmanızı tavsiye ederiz.

HTC Akıllı Telefon Şarj Soketi Neden Arızalanır

HTC akıllı telefonlarda şarj soketinin arızalanması sebebi ile bataryanın dolmamasının başlıca sebepleri arasında şarj soketinin sıvı/nem teması sebebi ile oksitlenmesi, alınan darbeler sebebi ile şarj soketinin çatlaması/kırılması, yaşanan kısa devreler sebebi ile meydana gelen yanmalar gelmektedir. Bütün bu sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir teknisyen aracılığı ile şarj soketi değişiminin yapılmasıdır. Şarj soketi değişimi yapılırken;

 1. Orjinal ürün kullanılmalı,
 2. Teknik servis odası gerekli tüm şartları sağlamalı,
 3. Teknisyenler uzman olmalı,
 4. Telefonunuz garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir

Şimdi dilerseniz GSM İletişim‘de HTC şarj soketi değişimi nasıl yapılıyor ve şarj soket değişimi fiyatlandırması nedir sizlerle paylaşalım.

HTC Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

HTC şarj soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Şarj soketi değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır.

 1. HTC şarj soketi değişimi süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. Değişim yapılırken telefon modelinize göre orjinal HTC şarj soketi kullanılır.
 3. Bilgileriniz değişim süreçlerinde kesinlikle silinmez.
 4. Şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.

HTC şarj soketi değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki şark soketinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

HTC Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Teknik servisimizde yapılan HTC şarj soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Bu tabloda kullanmakta olduğunuz telefon modeli mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Yapılan Tamir İşlemi Değişim Fiyatı
HTC Desire 816 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 816G Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 626 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 820 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 616 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 620 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC One M7  Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC One M8 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC One M9 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC One M10 816 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Desire 310 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC Deisre 500 Şarj Soketi Değişimi200 TL
HTC One X 816 Şarj Soketi Değişimi200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • Mustafa gulerBenim - 4 yıl önce

  Benim HTC 820 şarj soketi değişti fakat .bir türlü şarj almıyor.hicbiri olmadı.abakart tan dediler.kaca yapılır.ve acaba olma garantisi varmi

  • GSM İLETİŞİM - 4 yıl önce

   Mustafa Bey merhaba;
   Farklı yerde onarım gördüğü için sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın teknisyenlerimiz tarafından test edilmesi gerekir.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.