WhatApp Destek Telefon ile Ara

Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei marka akıllı telefonunuzun arka kamerasında çekim kalitesi, bulanık çekim, kırılma, çatlama ve benzeri sorunlar ile karşılaşıyorsanız eğer alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından arka kamera değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu yazımız aracılığı ile teknik servisimizde Huawei arka kamera değişimi nasıl yapılır ve kamera değişimi fiyat listesi sizlerle paylaşılacaktır.

Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei arka kamera değişimi profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak ortalama 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Servisimizde gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
  3. Kameranızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir.
  4. Değişim sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez.

Huawei arka kamera değişiminin ardından telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu süreç içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Huawei Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Teknik servis stoklarımızda bulunan ve değişimi yapılan arka kamera modellerinin fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Tabloda telefon markanız mevcut değil ise eğer servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve kamera değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

Yapılan İşlemDeğişim Fiyatı
Huawei P6 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei P7 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei GR3 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei GR5 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei G7 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei Honor 7 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei Mate 7 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei Mate 8 Arka Kamera Değişimi100 TL
Huawei Mate 9 Arka Kamera Değişimi150 TL

Huawei Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Teknik servisimizde Huawei akıllı telefon parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer örnek olarak hemen aşağıda bulunan Huwei P9 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Huawei Kameralarında Yaşanılan Sorunlar

Huawei akıllı telefonlarının kameralarında sıkça yaşanılan sorunların başında telefonun darbe alması sonucu kameranın ya da lensinin kırılması gelmektedir. Bununla birlikte zamanla her kamerada olduğu gibi çekim kalitesi de düşebilmektedir. Nemden dolayı oksitlenme yaşanması da kameranın kötü çekim yapmasına sebebiyet verebilmektedir. Bulanık çekim yapabilir telefonunuz ya da odaklama sorunu yaşayabilirsiniz. İşte tüm bu sorunların çözüm yolu kamera değişiminin yapılmasıdır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (92 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.