WhatApp Destek Telefon ile Ara

Huawei ses açma kapama güç tuşu değişimi

Huawei ses açma kapama güç tuşu değişimi

Huawei akıllı telefonlarındaki ses açma kapama ve güç tuşu zamanla arızalanabilir. Yaşanılan bu arızalanmanın sebebi genellikle havada bulunan nem ya da sıvı teması sonucu yaşanılan oksitlenme, telefonun darbe alması sonucu flexin kırılması veya ses tuşları arasından kaçan toz ve benzeri partiküllerin flexi yırtmasından kaynaklanmaktadır.

Huawei ses açma/kapama tuşu ve power tuşunda yaşanılan bu sorunun çözüm yolu ise on/off olarak bilinen flexin değiştirilmesidir. Bu parçanın değişimi yapılırken;

  1. Kullanılan ürünün orjinal olması,
  2. Profesyonel Huawei teknisyenlerinin görev alması,
  3. Teknik servis ortamının gerekli koşulları sağlaması,
  4. Telefonunuzun garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesine dikkat edilmelidir.

Bu yazımızda GSM İletişim’de Huawei ses açma/kapama ve güç (power) tuşu değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Huawei ses açma/kapama power tuşu değişimi nasıl yapılır ?

Telefonunuzun ses tuşu basmıyor, güç tuşu çalışıyor ise Huawei ses açma kapama ve power tuşlarının bir arada olduğu flex değişimi alanında uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanlar ve orjinal flex kullanılarak yapılmaktadır. Değişim süresi teknik servis adresimize gelirseniz eğer ortalama 45 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Flex değişiminin yapıldığı teknik servis odamız özel olarak periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Statik elektrikten tamamen arındırılmıştır. Güvenlik kameraları ile 7/24 denetim altında tutulur. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak (anlık oluşabilecek akım/statik elektrik) statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadırlar. Teknik servis odamız ise sigortalıdır yani servisimize girdiği anda cihazınız sigortalanmış olur.

  1. Değişim aşamalarında telefon modeline uygun orjinal flex kullanılır.
  2. Telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ses açma kapama ve power tuşu sorunsuz bir şekilde çalışır.

Değişim sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi dahilinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei on/off flex değişimi videosu

Ses ve güç tuşunun bağlı olduğu on/off flex değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen Huawei P7 on/off flex değişimi GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile bu değişimin detaylarını izleyebilirsiniz.

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Servisimize kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.