WhatApp Destek Telefon ile Ara

Huawei Telefonumda Karşı Tarafa Sesim Gitmiyor

Huawei Telefonumda Karşı Tarafa Sesim Gitmiyor

Huawei akıllı telefonumda sesim karşı tarafa gitmiyor ya da konuşurken sesim çok az duyuluyor diyorsanız eğer sorun mikrofon soketin yaşanan tıkanıklık ya da arızalanmadan kaynaklanmaktadır. Yaşanılan mikrofon sorununun çözüm yolu ise temizliğinin yapılması ya da değişimidir. Genellikle mikrofon soketi değişimi ile sorun çözülebilmektedir.

Bu makalemizde yaşamış olduğunuz bu sorunların sebebi, değişiminin nasıl yapıldığı/yapılması gerektiği ve kullandığınız telefon modeline göre mikrofon soketi değişimi fiyat listesi paylaşılacaktır.

Huawei Mikrofon Sorunu Yaşanmasının Sebepleri

Her akıllı telefonda olduğu gibi Huawei marka akıllı telefonlarının mikrofon soketi de sıvı/nem teması sonrasında oksitlenebilir ve işlevini yerine getiremeyebilir. Bununla birlikte telefonun alt kısımdan aldığı darbeler de mikrofon soketinin kırılma/çatlamasına sebep olabilir. Ayrıca telefon içerisinde yaşanan kısa devreler de mikrofon soketinin arızalanmasına sebep olabilir.

Huawei Mikrofon Soketi Değişimi

Huawei mikrofon soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Mikrofon soketi değişimi firmamıza uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Mikrofon soketi değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim sonrasında sesiniz karşı tarafa sorunsuz bir şekilde gitmeye devam etmektedir.
  3. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamaktadır.

Huawei mikrofon soketi değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede mikrofon soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Huawei Mikrofon Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Huawei mikrofon soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tabloda kullanmakta olduğunuz cihaz modeline göre paylaşılmıştır. Cihazınızın modeli bu tabloda yok ise eğer servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
Huawei P6 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei P7 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei GR3 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei GR5 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei G7 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei Honor 7 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei Mate 7 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei Mate 8 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Huawei Mate 9 Mikrofon Soketi Değişimi150 TL

Huawei Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim teknik servis odasında Huawei akıllı telefonlarının parça değişimleri nasıl yapılmaktadır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan Huawei P10 Plus ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (16 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.