WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad ekranı kırıldı ve ekran değişimi yapmak istiyorsanız eğer İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisimizde aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yapılmakta olan ekran değişiminde kesinlikle bilgileriniz silinmez. Tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz. Bütün bunlarla birlikte ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

Teknik servisimiz tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. iPad ekran değişiminde cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılmaktadır. Tamir işlemleri ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yapılır. İstanbul’da yaşamanıza rağmen teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz ya da İstanbul dışında ikamet ediyorsanız 2 taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad Ekran Değişimi Fiyatları

iPad ekran değişimi fiyat listesini paylaşmadan önce komple ekran değişimi mi yapılmalı yoksa sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterli bilinmesi gerekir. Çünkü her iki işlem arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse iPad 3 dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 150 TL iken komple ekran değişimi fiyatı 280 TL’dir. Peki hangi işlemin yapılması gerektiği nasıl anlaşılır ? Hemen cevaplamaya çalışalım.

iPad ekranı kırıldıktan sonra görüntü geliyorsa, iç ekranda kırılma yaşanmamış ise ve ekranda renk değişimleri yaşanmamış ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda ise komple ekran değişimi yapılması gerekir. Bununla birlikte hatırlatmakta fayda vardır. Ekranınız kırıldıktan sonra dokunmatik alan çalışmasa dahi görüntü mevcut ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterli olur.

iPad Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Hemen aşağıda bulunan fiyat listesi aracılığı ile ekranı kırılmış olan iPad marka tabletinizin ekran veya dokunmatik ön cam değişim fiyatını öğrenebilirsiniz. Örnek olarak iPad Mini ekranı kırıldı ve görüntü gelmiyor ise değişim ücreti 290 TL’dir. Ekrana görüntü geliyorsa ve iç ekranda herhangi bir kırılma yaşanmamış ise dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Ücreti ise 190 TL’dir.

ModelDokunmatik DeğişimiEkran DeğişimiDeğişim Süresi
iPad 2150 TL320 TL1 Saat
iPad 3250 TL450 TL1 Saat
iPad 4150 TL280 TL1 Saat
iPad Mini190 TL290 TL1 Saat
iPad Mini 2190 TL320 TL1 Saat
iPad Mini 3260 TL350 TL1 Saat
iPad Mini 4Full değişim yapılır.590 TL1 Saat
iPad Air190 TL380 TL1 Saat
iPad Air 2600 TL900 TL1 Saat
iPad ProFiyat sorunuz.Fiyat sorunuz.1 Saat

iPad Ekran Değişim Merkezi Kadıköy

iPad ekran değişim merkezi GSM İletişim LTD. ŞTİ. ile kırılmış veya çatlamış olan iPad marka tabletinizin ekranının garantili bir şekilde değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Hemen aşağıda iletişim bilgilerimiz detaylı bir şekilde paylaşılmıştır. iPad ekran değişimi fiyatları, yaşamış olduğunuz sorunlar ve aklınıza takılan bütün sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için teknik servisimizi arayabilir ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanından sorularınızı iletebilirsiniz.

GSM İletişim Ltd. Şti. Adres Bilgileri

Teknik servisimiz İstanbul’un Kadıköy Söğütlüçeşme metrobüs durağının hemen çıkışındadır. Metrobüs durağından çıktıktan sonra Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank’nın sadece bir kaç mağaza sol tarafından kalmaktadır. Metrobüs dışında kendi aracınız ile  E5 üzerinden geliyorsanız eğer, Kadıköy ayrımından sonra yaklaşık 100 metre kadar ileride sağ tarafınızda kalmaktadır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan tabletinizin ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPad Ekranı Kırıldı, Garanti Kapsamına Girer mi ?

iPad ekranı kırılan kullanıcılardan tarafından sıkça sorulan soruların başında iPad ekranı kırıldıktan sonra garanti kapsamına girip girmediğidir. Ekran kırılmaları, ön cam çatlaması, alınan darbe sonucu ekranın herhangi bir aksamının çalışmaması ve sıvı teması tablet üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak görüldüğü için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ancak bu noktada şu önemli bilgiyi paylaşmakta fayda vardır. iPad’inizi alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Ücretsiz bir şekilde yaşamış olduğunuz sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.