WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 5s Kulaklık Girişi Bozuldu

iPhone 5s Kulaklık Girişi Bozuldu

iPhone 5s kulaklık girişi bozuldu ise bu sorunun kaynağı kulaklık soketidir. Çözüm yolu kulaklık soketi değişiminin yapılmasıdır. Peki iPhone 5s kulaklık girişinin bozulma sebepleri nelerdir ve kulaklık soketi değişimi nasıl yapılır ?

  1. Kulaklık girişinin arızalanmasının en büyük sebebi oksitlenmesidir. Nem ya da sıvı teması sonrası oksitlenen kulaklık soketi işlevini yitirir.
  2. Alınan darbe sonucu kulaklık soketinde yaşanan çatlama kırılmalar çalışmasını engeller.
  3. Kulaklık soketi tıkanmış olabilir. Cepte bulunan pamuk, toz ve benzeri partiküller kulaklık soketini tıkamış olabilir.

Birinci ve ikinci maddelerdeki sorunlar ile karşılaşıyorsanız çözüm yolu teknisyen müdahalesi yani kulaklık soketi değişimidir. Üçüncü durumda ise herhangi bir kürdan yardımı ile (dikkatli olunuz) kulaklık girişinin temizliğini kendiniz de yapabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte hatırlatmak isteriz ki bazı durumlarda kulaklık girişi değilde kulaklığın arızalı olması durumları ile de teknik servis olarak karşılaştık. Bu sebeple ilk önce farklı bir kulaklık ile deneme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

iPhone 5s Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 5s Kulaklık Soketi Bozuldu Değişimi

iPhone 5s kulaklık soketi bozuldu ise değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde değişim yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 5s kulaklık girişi değişim fiyatı 70 TL‘dir. Değişim işlemi yapıldıktan sonra telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartı sayesinde kulaklık soketinde kullanıcı hatası dışında yaşanan herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulur.

iPhone 5s Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası

iPhone 5s kulaklık soketi değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt yaşandığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

  1. Değişim işlemleri tamamlandıktan sonra telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Kulaklığınız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  3. Cihaz performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz. Aksine kulaklık soketi değiştirilirken özel olarak cihaz iç temizliği de ücretsiz olarak yapıldığı için performans artışları gözlenir.
  4. Teknik servisimize gelindiği taktirde kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.
  5. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameralarıyla denetim altında tutulmaktadır.

iPhone 5s Kulaklık Soketi Değişimi İçin Adres Bilgilerimiz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun arızalanmış olan kulaklık soketi uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 5s Kulaklık Girişinde Yaşanan Sorunlar

iPhone 5s kulaklığı takılı olmamasına rağmen takılı gösteriyor ise bunun sebebi kulaklık soketinin sıvı ya da nem teması sonrası oksitlenmesidir. Çok ufak bir ihtimal de olsa bazı durumlarda kendiliğinden geçebilir. Ama oksitlenme kulaklık soketine yayılmış ise değişim işleminin yapılması gerekir.

Bir diğer yaşanan sorun ise kulaklık soketinin hasar görmesi sonrası iç kısma doğru girmesidir. Bunun sebebi ise aşırı zorlama ya da alınan darbelerdir. Çözüm yolu ise kulaklık soketinin değişimi ya da herhangi bir zarar görmemiş ise cihazın açılıp ilgili alanın tamir edilmesidir.

iPhone 5s kulaklık girişi bozuldu ve aklınıza takılan sorular mevcut ise teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak bu soruları sorabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm sorularınız detaylı bir şekilde cevaplandırılacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.