WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 Ekran Değişimi İzmir Ankara

iPhone 6 Ekran Değişimi İzmir Ankara

GSM İletişim LTD. ŞTİ. iPhone ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen bir teknik servistir. Teknik servisimiz İstanbul’da bulunmaktadır ancak kargo gönderiminde yoğunluk İzmir ve Ankara‘dır. İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinden gelen telefonlarda kargo gönderiminde ekran değişiminin nasıl yapıldığı sorulmaktadır. Hemen aşağıda kargo gönderimi aşamalarında iPhone 6 ekran değişiminin nasıl yapıldığı bütün detayları ile birlikte anlatılmıştır.

iPhone 6 Ekran Değişimi Ankara
iPhone 6 Ekran Değişimi Ankara

iPhone 6 Ekran Değişimi İzmir Ankara

Teknik servisimize gelindiği taktirde iPhone 6 ekran değişimi süresi 30 dakikadır. Kargo ile gönderim sağlandığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ile Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple herhangi bir Yurtiçi kargo şubesine gittiğinizde sadece 653528441 numaralı kargo gönderi numaramızı vermeniz yeterlidir. Bununla birlikte iş yoğunluğundan ya da kargonun uzak olmasından dolayı Yurtiçi kargoya gidemiyorsanız eğer kargo firmasını arayarak cihazınızın evinizden/iş yerinizden alınması sağlayabilme imkanınız bulunmaktadır.

Telefonunuzu kargo yetkilileri özel olarak paketler. 1 (bir) iş günü içerisinde cihazınız teknik servisimize ulaştırılır. Aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılır. Ardından ise müşteri temsilcilerimiz sizleri ararlar. Hesap numaralarımıza havale/EFT ile ödemenizi yaptığınız anda cihazınız yine özel olarak paketlenerek sizlere gönderilir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere kargo gönderi numaranızı verirler. Bu sayede telefonunuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilme imkanınız olur.

iPhone 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Bununla birlikte ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi kullanılmaktadır. Telefonunuzun kısa sürede geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşmasına sebep olan sadece ön cam değişimi işlemi gerçekleştirilmez. Bütün bu argümanlar sayesinde ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Dilerseniz teknik servisimizde iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıdaki videomuz aracılığı ile izleyelim.

iPhone 6 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 6 ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formundan geçilir. Yapılan bütün testlerden başarılı bir şekilde cihazınız geçtikten sonra özel olarak formunuz hazırlanır. Ardından ekran kırılması ya da ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Son olarak ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi çözüme kavuşturulur. Bununla birlikte herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı Nedir ?

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte kampanyalı bir şekilde 150 TL‘dir. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılmaktadır. İzmir ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kargo hizmeti bulunduğundan dolayı ekran değişimi ücretine kargo gönderim ücreti kesinlikle yansıtılmamaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi İzmir
iPhone 6 Ekran Değişimi İzmir

iPhone 6 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer mi ?

İphone 6 cep telefonunun ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan soru “iPhone 6 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?” sorudur. Ekran kırılmaları, ön cam çatlaması, darbe alınması sonucu ekrana görüntü gelmemesi veya dokunmatik alanın çalışmaması ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ancak bu noktada belirtmek isteriz ki telefonunuzu alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka kasko firmanızın sözleşmesini inceleyiniz. Kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kasko firmanızı kesinlikle telefon üzerinden aramanızı tavsiye ederiz.

iPhone 6 Ekran Değişiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

Sıkça sorulan ikinci bir diğer soru ise iPhone 6 ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğidir. Uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından iPhone 6 ekran değişiminde nelere dikkat etmeniz gerektiği hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

 1. iPhone 6 ekran değişimi kesinlikle uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.
 1. iPhone 6 ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası statik elektrikten arındırılmış olmalı, tamamen sterilize edilmiş olmalı ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.
 1. iPhone 6 ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılmalıdır. Sadece ön cam değişimine izin verilmemelidir. Ön cam değişimlerinde kısa bir süre içerisinde ön cam ekrandan ayrılmakta ve telefonunuzda dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.
 1. iPhone 6 ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz yani rehber, mesajlar, fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve sizler için değerli olan bilgiler silinmemelidir. Bu bilgilerin silinmeyeceğinin de garantisi verilebilmelidir.
 1. iPhone 6 ekran değişimi sonrasında telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır. Aksine ekran değişimi aşamalarında cihazın içerisinde biriken kir, toz, leke ve diğer partiküller temizlenerek performans artışlarının yaşanmasına sebep olunmalıdır.
 1. iPhone 6 ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmalıdır.
 1. iPhone 6 ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle 6 ay teknik servis garantisi imzalı ve kaşeli bir şekilde sizlere sunulmalıdır. Bu sayede ekran değişimi sonrasında yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulabilmelidir.

iPhone 6 Batarya Değişimi Ücreti Nedir ?

iPhone 6 ekran kırılmalarının yanı sıra en çok karşılaşılan problemlerden bir tanesi de bataryanın ömrünü tüketmesi yani şarjın daha az bir sürede bitmesidir. Böyle bir durumda batarya değişimi yapılması gerekir. iPhone 6 batarya değişimi ekran değişimindeki garanti kuralları dahilinde yapılmaktadır ve ücreti 150 TL‘dir.

iPhone 6 Kasa Değişimi Ücreti Ne Kadar ?

iPhone 6 ekran kırılması ile birlikte sıkça yaşanan bir diğer sorun ise kasanın yamulması, arka kapağın çatlaması yani zarar görmesidir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında ise kaa ve arka kapak tek parça halinde değiştirilmelidir. iPhone 6 orjinal kasa değişimi ücreti 250 TL‘dir. iPhone 6 ekran değişimi ve batarya değişiminde olduğu gibi 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi altında kasa değişimi işlemi gerçekleştirilmektedir.

iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri

Teknik servisimizde sadece ekran, batarya ve kasa değişimi işlemi gerçekleştirilmemektedir. İphone 6 şarj soketi, ön kamera, arka kamera, sim kartı yuvası, wireless anteni, titreşim mekanizması, ses açma kapama tuşu, on/off tuşu kısacası bütün parçaların tamir ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Teknik servisimizi arayarak ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak iPhone 6 ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları sorabilir ve uzman iPhone teknisyenlerimiz tarafından cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

Ege’nin incisi İzmir‘e ve Türkiye’mizin başkenti Ankara‘ya İstanbul’dan selamlar.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Not: GSM İletişim LTD. ŞTİ. iPhone ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekoruna sahiptir. Bu rekor videolar ve fotoğraflar ile tescillenmiştir.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Söğütlüçeşme Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan iPhone 6 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • nihano - 7 yıl önce

  merhabalar,

  yalova’dan kargo ile gönderdiğim cihazım ertesi gün ekranım değişerek bana geri gönderildi . gsm iletişim bu konuda son derece profesyonel ve güvenilir bir firma. ekranım değiştirildi, telefonum yeni gibi oldu . ayrıca kargo ücreti de alınmıyor. son derece memnun kaldım. herkese tavsiye edeceğim.

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merhaba Nihan Hanım;
   iPhone 6 ekran değişiminde GSM İletişim LTD. ŞTİ.’yi seçerek bu değerli yorumunuzu bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.