WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 Power Tuşu Bozuldu

iPhone 6 Power Tuşu Bozuldu

iPhone 6 akıllı telefonlarında sıkça karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi power yani açma/kapama tuşunun bozulmasıdır. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından ilgili tuşun değişiminin yapılması gerekmektedir. Bu makalede bozulan power tuşu değişiminin GSM İletişim‘de nasıl yapıldığı ve açma/kapama tuşunun bozulma sebepleri sizlerle paylaşılacaktır.

iPhone 6 Power Tuşu Bozuldu, Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 power tuşu değişim fiyatı 100 TL‘dir. Değişim işlemi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. iPhone 6 power tuşu değişim süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakikadır. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Power tuşu değişiminde kesinlikle orjinal ürün kullanılır.
  3. Tamir yapıldıktan sonra ya da önce telefon sıfırlanmaz. Yani bilgileriniz kesinlikle silinmez, olduğu gibi kalır.
  4. Değişim yapılan teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar (Tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında).

iPhone 6 power tuşu değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki tuş ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik ve donanımsal sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone Parça Değişimi Videosu

GSM İletişim teknik servis odasında iPhone parça değişim işlemleri nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPhone 6 Power Tuşu Neden Bozulur

iPhone 6 power tuşunun işlevini yitirmesinin en büyük sebebi sıvı/nem teması sonucunda power tuşu soketinin oksitlenmesidir. Tabii bunla birlikte tuşu aşırı bir şekilde basılması ve tuşun kasa içine girmesi (göçmesi), alınan darbeler sonucunda soketin kırılması, tuş içerine giren kir, toz ve benzeri partiküller de arızalanmalara sebebiyet verebilmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaşıldığında kullanıcılar tarafından en çok aratılan kelimeler ise;

iPhone 6 power tuşu fiyatı nedir ?
iPhone 6 power tuşu tamiri nasıl yapılır ?
iPhone 6 kilit tuşu içine göçtü ne yapmalıyım ?
iPhone 6 açma kapama tuşu içine girdi çözüm yolu nedir ?’dir. Bu makalemiz aracılığı ile sorularınızı cevaplamaya çalıştık. Aklınıza takılanlar olursa eğer hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilir ya da iletişim numaralarımızdan servisimizi arayabilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.