WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 Sessize Alma Tuşu Bozuldu

iPhone 6 Sessize Alma Tuşu Bozuldu

iPhone 6 sessize alma tuşu bu cihazda en çok arıza ile karşılaşılan parçalardan bir tanesidir. Çünkü telefonu sessize alma özelliğini günlük hayatımda defalarca kullanmaktayız. Aynı zamanda oldukça hassas bir parça olduğu için herhangi bir zorlama sonucu ya da alınan darbede hasar görebilmektedir.

iPhone 6 sessize alma tuşunun eski haline getirilebilmesi için ise değişim işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tamir işlemi kesinlikle gerekli koşulların yerine getirildiği ortamda uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

iPhone 6 Sessize Alma Tuşu Değişimi

iPhone 6 sessize alma tuşu değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda gerçekleştirilir. iPhone sessize alma tuşu değişim (tamir) fiyatı ise 100 TL‘dir. Teknik servisimizde yapılan bütün parça değişimleri sonrasında 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilir.

  1. iPhone 6 sesli sessiz anahtar değişim süresi teknik servisimize geldiğinizde 30 dakikadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo hizmetimizden faydalanma hakkınız bulunmaktadır. Kargo gönderiminde ise değişim süresi 3 (üç) iş günüdür.
  2. Değişim işlemi gerçekleştirildikten sonra bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Sessize alma tuşu tamiri yapıldıktan sonra telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede buton ile ilgili yaşanılan en ufak bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
iPhone Sesli Sessiz Anahtarı Çalışmıyor

Teknik servisimizde sadece iPhone 6 değil aynı zamanda tüm cep telefonu modellerinin de sessize alma tuşu değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda sesli sessiz anahtar değişim fiyatları telefon modellerine göre paylaşılmıştır.

Sessiz Tuşu Bozuldu, Nasıl Sessize Alabilirim ?

Sessize alma tuşu oldukça işlevli ve çok kullanılan bir tuştur. Genellikle ilgili tuş bozulduğunda kullanılmak istenecek ama çalışmadığı için başarılı olunamayacaktır. Sessize alma tuşu yerine ses açma kapama tuşu ile de cihazınızı sessize alabilirsiniz. Tabii bununla birlikte Ayarlar > Sesler aracılığı ile sessiz moda alabilir, çaldığında titret ya da sessizken titret özelliklerini kullanabilir zil sesi ve uyarılar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

GSM İletişim’e Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Ücretsiz Kargo Gönderimini Nasıl Yapabilirsiniz ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun sessize alma tuşunun uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 6 Sessize Alma Tuşu Bozuldu Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone sessize alma tuşu bozulan kullanıcıların aklına gelen ilk soru garanti kapsamı dahilinde değişim yapılıp yapılmadığıdır. Tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için sesli sessiz anahtarının bozulması garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.