WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6s Plus ekranı kırıldı, camı çatladı

iPhone 6s Plus ekranı kırıldı, camı çatladı

Her akıllı telefon ekranında olduğu gibi iPhone 6s Plus telefonlarının da ekranları camdan üretilmektedir. Bu sebeple oldukça hassastırlar. Telefonun yere düşmesi, ekran sert bir zemine çarpması, cihazın aşırı ısınmasına rağmen kullanılmaya devam etmesi ve batarya şişmesi sonrasında ekrana yapılan baskılardan dolayı kırılabilirler. iPhone 6s Plus ekranı kırıldı ya da ön camı çatladı ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından deişim yapılmalıdır.

 1. Onarım yapılan teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamış olmalıdır.
 2. Uzman bir APPLE teknisyeni tarafından değişim yapılmalıdır.
 3. Orjinal ürün kullanılmalıdır.
 4. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 5. Bilgileriniz silinmemeli ve tekrar ekran kırılması sorunu yaşamamanız için korumanız alınmalıdır.

Bu makalemizde iPhone 6s Plus ekran değişimi GSM İletişim’de nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor, sunulan ayrıcalıklar neler ve parça değişim fiyat listesi sizlerle paylaşılmıştır.

iPhone 6s Plus ekranı kırıldıysa değişimi nasıl yapılır ?

iPhone 6s Plus ekran değişimi alanında uzun yıllara yayılan tecrübeye sahip uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odamız, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 6 ekran tamiri süresi teknik servis adresimize uğradığınız taktirde ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak değişim yapılır. Kesinlikle APPLE’ın da yapmadığı gibi sadece ön cam değişimi yapılmaz. Sadece ön cam değişimlerinde kullanılan camlar orjinal olmadığı için cam kısa bir süre içerisinde cihazdan ayrılmakta ve geri dönüşü olmayan hasarlar ile karşılaşılmaktadır.
 2. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz, tuş kilidi dahi açılmaz. Bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası özel olarak periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar (Anlık oluşabilecek akımı önlemek için). 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan servis odamız aynı zamanda sigortalıdır. Telefonunuz servis odamızda girdiği anda yapılan işlemler sürecinde sigortalanmış olur.
 4. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döndüğü gibi ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Telefonunuzu onarım işlemleri bittikten sonra dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte kaldığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 6. Onay verdiğiniz taktirde ilk olarak hediye kırılmaz cam koruyucunuz ücretsiz olarak ekrana takılır.

GSM İletişim’de yapılan iPhone 6s Plus ekran değişiminin ardından telefonunuz 6 ay teknik servisimiz tarafından imzalanan ve kaşelenen ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 6s Plus parça değişimi fiyat listesi nasıldır ?

iPhone 6s ekranı kırıldı ise ekran değişimi fiyatı şu anda yapılmış olan özel bir kampanya ile birlikte 200 TL‘dir. Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parçaların da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile diğer parça değişimi ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone 6s Plus Teknik Servis OnarımıDeğişim Fiyatı
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi200 TL
iPhone 6s Plus Kasa Değişimi280 TL
iPhone 6s Plus Batarya Değişimi130 TL
iPhone 6s Plus Power Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Ses Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Sensör Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Mikrofon Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6s Plus Hoparlör Değişimi120 TL

iPhone 6s plus ekranı kırıldı, ekran değişimi aşamaları nelerdir ?

GSM İletişim teknik servis odasında APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan iPhone X ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer telefon modellerinin ekran değişiminin nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Teknik servisimize nasıl gelebilirsiniz ?

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 6s Plus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

“iPhone 6s plus ekranı kırıldı, ön camı çatladı garanti kapsamına girer mi ?” sorusu ekranı kırılan kullanıcılar tarafından akla gelen ilk sorudur. Üzülerek söylüyoruz ki, telefon üreticileri tarafından ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması, alanından darbeler sonrasında ekranın hasar görmesi, dokunmatik alanın basmaması, iç ekran kırılması ve bu sebeple ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.

Telefonunuzu aldığınız anda kaskosunu yaptırdı iseniz ise sizlere güzel bir haberimiz var. Kasko sözleşmelerinde genellikle ekran kırılması garanti kapsamına dahil edilir. Bu sebeple iPhone 6s Plus ekranı kırıldı ama kaskonuz mevcut ise kasko sözleşme maddelerini inceleyerek mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.