WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6s Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

iPhone 6s Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

iPhone 6s cep telefonu kullanıcıları tarafından sıkça alınan şikayetlerden bir tanesi de iPhone 6s şarjının çabuk bitmeye başlamasıdır. İlk zamanlar bir kaç gün gidebilen şarj süresi zamanla azalmakta ve saat bazına kadar düşebilmektedir. Bu sorunun yaşanmasının en büyük sebebi ise bataryanın kullanım ömrünün sona ermeye başlamasıdır.

iPhone 6s batarya süresini ilk güne döndürmenin çözümü ise batarya değişiminin yapılmasıdır. GSM İletişim tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Peki iPhone 6s batarya değişimi nasıl yapılır ?

iPhone 6s Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6s batarya değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda orjinal batarya kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Batarya değişiminde kesinlikle bilgileriniz silinmez.
  2. Şarj süresi ilk kullanımdaki haline geri döner.
  3. iPhone 6s batarya değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone 6s Batarya Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır

iPhone 6s şarjı çabuk bitmeye başladı ise bu sürenin eski haline geri döndürebilmesi amacıyla kullanıcılar batarya değişimi yapılmasını tercih etmektedirler. Bununla birlikte aşağıdaki durumlarda da batarya değişimi yapılması gerekmekte ya da istenmektedir.

  1. Telefonunuzun bataryası şişmiş ise biran önce değişim işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde cihazda istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılabilir. Şişen batarya ekrana baskı yapabilir ve kırılmasına sebep olarak fazla maliyet çıkarabilir. Bununla birlikte istenmeyen tehlikeli durumlar ile de karşılaşılabilir.
  2. Telefonla konuşurken ya da cihazda herhangi bir uygulama kullanırken birden kapanıyorsa,
  3. Şarj yüksek seviyelerde iken birden düşük seviyelere düşüyorsa,
  4. Telefon şarj olmuyorsa (bazı durumlarda şarj soketi değişimi de yapılması gerekebilir)
  5. Batarya kullanım ömrü bir kaç saate düşmüş ise

iPhone 6s batarya değişimi yapılması gerekebilir. iPhone 6s batarya değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde sadece 30 dakika iken 2 taraflı kargo hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. İletişim ve kargo gönderim bilgileri hemen aşağıda detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.